Gönderen Konu: Lütfen Tüm Üyeler Okusun ve Yazsın kendimizi tanıtalım.  (Okunma sayısı 369864 defa)

Çevrimdışı VR6_Alper

• 2.8 VR6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lütfen Tüm Üyeler Okusun ve Yazsın
« Yanıtla #364 : 19 Kasım 2008, 00:19:36 »
Benim ismim alper. Yas 24 B.Cekmece. Almanyadan geldim. CNC Demirisleme makinalari alip satiyoruz. Reviziyon. Servis. Yedek parca satim.
Almanyaya girip cikiyorum. Herzamanda Yedek ve modifiye  parcalari getiriyorum. Yani sizede birsey lazim olursa, yardimci olurum tabiki.

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #365 : 19 Kasım 2008, 13:40:28 »
adım selman, 1983 lüyüm.. balıkesirin bandırma ilçesinde büfe işletiyorum..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #366 : 19 Kasım 2008, 21:51:49 »
32 yaşındayım
aydın da oturuyorum ilaç fırmasında tıbbi mümessilim evliyim 3 yaşında bir oğlum var ( ellerinizden öper )23 nisan 1980 yılından beri o çırkın kırmızı jetta yla beraberiz :t bana babamdan yadigar kaldı ben de oğlum için topluyorum vw binmemenin farkını yaşasın ve anlasın . artık yollarda eski vw çok az kaldı.

bu arada sakın arabam bitmrden izmirde bulaşma yapmayın 1 aydaha sabredin  :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #367 : 04 Aralık 2008, 18:52:10 »
ismim isa, izmir karşıyaka da oturuyorum
25 yaşındayım, fransada doğup büyüdüm
üniversiteyi ankara hacettepe üniversitesinde okudum
fransızca mutercim tercuman mezunuyum, 3 yıl olcak mezun olalı
askerliki cok şükür sağ sağlim atlattık, 12 ay yedek subay olarak
ilk 3 ay foça jandarma komando okulu son 9 ay şırnakta komando asteğmen olarak

taksi durağımız var işletiyoruz ailece ama bir yandan da iş arıyorum
mesela, ihracat, dış ticaret fln ama yok bulamadım vallahi

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #368 : 04 Aralık 2008, 22:59:36 »
ben buraya yazmayı tamamen unutmuşum :)

adım Serhat,İstanbul, Anadolu Yakasında oturuyorum, 24 yaşındayım, Turizm İşletmeciğili 4. sınıfta okuyorum, yaklaşık 2,5 senedir, uluslararası zincir bir otelde çalışıyorum... Gümüş rengi 2001 model bir Polo Comfortline'ım var kendisinin hastasıyım  :sevgi:

EDİT: Sevgili Serhat'lar benim ile birlikte toplam 4 tane Serhat var sanırım burda değil mi yanılıyor muyum :) kaç adaş oldğumuzu bir belirleyelim :)
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2008, 22:10:32 Gönderen: serkov »
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 12 Aralık 2008, 22:11:34 »
Benden sonra kaç kişi üye oldu neden burda yoksunuz arkadaşlar ??

??? ??? ???
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #370 : 13 Aralık 2008, 23:56:19 »
      Arkadaşlar aranıza yeni girmiş biri olarak affınıza sığınıyorum ancak,hiçbirinizi tanımıyorum ve tanışmak istiyorum,bu yüzden böyle bir başlık açmayı uygun gördüm, abilerimi,kardeşlerimi tanımak istiyorum,

İlk olarak kendimi tanıtsam iyi olur galiba,1984 adana doğumluyum çukurova ünv.sınıf öğr. mezunuym, ancak alanından çok farklı işlerle uğraşan biriyim,çukurova üniversitesnin araştırma hastanesinde 4 yıllık sağlık teknikeriyim ve bekarım..

daha önceki aracım 2000 model 1.8T 20V seat toledoydu,şimdiki kullandığım pasific 2. arabam,anlayacağınız vw grubu bağımlılık yaptı. >:D ancak birkaç yıl sonra 2001 model 3.18Cİ alabilirim  >:D >:D >:D  (inşallah)
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 14 Aralık 2008, 02:08:10 »
benim adım oguz
soyadım oktay
dogum yerim yozgat
istanbulda ikamet ediyorum ilk aracım 2006 mod kırmızı polomdu pert oldu
şimdi gri polomla aynı sekilde devam ediyoruz
bende beyaz esya servisinde teknisyenim
yasım 20 oldu askerlik geldi  :D
heran ist her yerinde olabiliyorum

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #372 : 20 Aralık 2008, 21:33:58 »
mrb arkadaşlar bende bu bölümü şimdi gördüm ve kendimi tanıtayım v etüm vwtrnet ailesiyle tanışmak isterim tabiki...

ismim Alper GÜNDÜZ 1982 doğumluyum.Aslen Burdur BUCAK lıyım..Selçuk üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2004 yılında mezun oldum ve 2004 eylül ayıında güzel anadolumuzun Yozgat ilinde sınıf öğretmeni olarak atandım ve 2004 Eylül ayından beri Yozgat ın Saraykent İlçesinde  öğretmenlik hayatımı devam ettiriyorum.

Daha önce 95 model serçem vardı sonra 92 model şahin aldım ve en son temmuz 2008 de 2004 model çok severek aldığım VW Bora marka aracım var.Şimdiye kadar böyle bir araca sahip olmadığım için kendime kızıyorum...kalite konfor .... herşey bu araçta..Allah herkese daha iyisini nasip etsin...

Tüm vwtrnet ailesine selamlar...

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #373 : 22 Ocak 2009, 22:57:54 »
slm ben mikail 1990 dogumluyum ist-maltepede oturuyorum beyaz esya teknisyeniyim vw ventom var ve ilk sahip oldugum arac vw olmasından zevk duyuyorum tum vwtr net bıreylerıne selamlar..

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #374 : 22 Ocak 2009, 23:24:20 »
ne servisi bende beyaz esya teknisyeniyim

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #375 : 22 Ocak 2009, 23:32:27 »
suan calısmıorum e.c.a servislık acıcaz ama ılk ısyerım kucukyalıu bsh bosch sıemens profilo fabrıka merkez servistı daha sonra miele gurbuz serviste calıstım

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : 22 Ocak 2009, 23:36:27 »
siz hangi servistesnz?

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : 23 Ocak 2009, 12:01:13 »
kavacık beyaz servis franke amana genaral electiric wihite westinghouse servislikrei fln var