Gönderen Konu: VW Bursa  (Okunma sayısı 27377 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Bursa
« Yanıtla #70 : 20 Eylül 2009, 00:05:50 »
bunu benden iyi hiç kimse bilemez gökhanım..megan2 sol ön kapı degişti ve mitsubişhi L200 sag arka camurluktan surgulu kapıya kadar göçtü sagolsun arkadaşımız ehliyet sınavına gircekti önce 2 arabaya birden girdi..fatura 9000 ytl megan2 nin şase falanda kaydı
Offf geçmiş olsun abim :-\ Bu anlattığın olay ne zaman oldu  ??? Bu arada konuyla pek alakası yok ama Bizdede bi tane Vento var 1.8 Benzinli nasıl arabalar abi şuanda bi arkadaşımızın garajında yıllardır yatıyor kaporta boyası yeni yapıldıktan sonra torpidosu vesaire takıldı ön davlumbazı ve ön arka camları ve birkaç parçaları eksik resimlerdfe görüyorum bizim sanayidede bir kaç tane gördüm gerçektnede çok hoş arabalar nasıl sürüşü keyiflimi rahatmı babamı ikna ettikten sonra onuda trafiğe yavaşçana salmayı düşünüyorumda  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 20 Eylül 2009, 00:17:11 »
olay 3-4 ay önce oldu  :(  şimdi kazanın bi resmini koyarım ve karşı tarafa okadar zarar veren ventonun ne kadar hasar aldıgını görürsün.bizdekide benzinli 1.8 adz motor tek nokta enjeksiyon benim aracım şirket aracıymış eveliyatında motor durumuda pek iyi degildi ki 2 hafta önce yatak sardı >:( şimdi yeni motor yaptırıyoruz araba lpg de 230 yakıodu km de :o ama ben bunu tamamen motor durumuna ve bakımsızlıga bagldım.benzin enjektörü arızalı oldugu için bilemiyorum benzin de yakıt durumunu araba gerçekten kaliteli bi araba vento yu bilen adam mutlaka gelip araç hakkıında olumlu  yorum yapar sürüş keyfi ve konforunu zaten anlatmama gerek yok gerçekten kaliteli araba bende gençligin verdigi heyecanla baya bi yıprattım arabayı ama şimdi düşünüyorumda başka bi araba olsaydı altımda araba çıkmacılarda bense ya mezarda yada hastanelerdeydim ben vw den başka arabaya bincegimi sanmıyorum bu saatten sonra. :tamamdir

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 20 Eylül 2009, 00:19:28 »

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 20 Eylül 2009, 00:21:16 »
buda kazadan sonra arabanın hali inan yerli üretim bi araba olsaydı perte çıkardı düşün megane 2 nin salıncakla berabe şasesini yamulttu dur meganın resmınıde koyayım tamırcıdeki halı

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 20 Eylül 2009, 00:23:40 »

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 20 Eylül 2009, 00:25:59 »
kapısı tamamen kullanılmaz hale gelen ve marşpiyeli resimdede belli oldugu gşbi hasar gören ayrıca salıncakla beraber şaseyi yamultan arabanın halini gördün resimde birde L200 ü arka çamurluktan sürgü kapısına kadar göçerttigini düşün

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 20 Eylül 2009, 00:28:20 »
bu arada sag taraftaki teker degil sol taraftaki teker hasar gördü araç park halindeydi ve çarpmanın şiddetiyle çarparak hasar gördü

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 20 Eylül 2009, 00:30:35 »
bu arada sag taraftaki teker degil sol taraftaki teker hasar gördü araç park halindeydi ve çarpmanın şiddetiyle kaldırıma çarparak hasar gördü

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 20 Eylül 2009, 00:32:36 »
gerçi şasenin yamulduguna pek inanmadım ama sanırım tamircini uyanıklıgı oda para çıkartabilmek için