Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 555450 defa)

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI Çarptılar Nazar Değdi....!!
« Yanıtla #350 : 25 Mayıs 2010, 10:41:06 »
Valla bilmiyorum işte eleman gitmiş araç otoparkda zaten yani olmadı park karşılar hasarımı öle olmazmı biz bişe olmasın die koyuyoruz oraya para veriyoz bakalım akşam eleman gelsin bi konuşalım ne diyor kapartacı bi arkadaşı aradım oda sigorta seni uğraştırır dedi senin araban eski oldugu için ama bilmiyom işte..

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #351 : 25 Mayıs 2010, 10:43:37 »
arabanın eskisi yenisi olmaz :)

adam park halindeki arabaya çarpmış. aracının hurda belgesi yoksa 2010 model araçlarla aynı hakka sahiptir. vuran tarafın sigortası her türlü hasarını karşılamak zorundadır

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #352 : 25 Mayıs 2010, 10:44:21 »
Geçmiş olsun abi en kıllandığım olaylar.. :bekleriz:

Hadi yapıyon Azcık nezaket gösterip bekle bari, Olur insanlık halidir ama insan bu kadarda kaçmak yapmazki.. >:(
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #353 : 25 Mayıs 2010, 10:45:42 »
Valla bilmiyorum işte eleman gitmiş araç otoparkda zaten yani olmadı park karşılar hasarımı öle olmazmı biz bişe olmasın die koyuyoruz oraya para veriyoz bakalım akşam eleman gelsin bi konuşalım ne diyor kapartacı bi arkadaşı aradım oda sigorta seni uğraştırır dedi senin araban eski oldugu için ama bilmiyom işte..

Abi, ister 1 yaşında olsun ister 80 oda vergi veriyo ve Trafikte gezme hakkı var onun ne hakkı varsa seninde aynısı.. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #354 : 25 Mayıs 2010, 10:51:22 »
Geçmiş olsun abi en kıllandığım olaylar.. :bekleriz:

Hadi yapıyon Azcık nezaket gösterip bekle bari, Olur insanlık halidir ama insan bu kadarda kaçmak yapmazki.. >:(
Evet haklısın birde gitmiş beklememiş valla para verirm derse alırım sigorta ile ugraşmam yaa daha mantıklı degilmi..
Dedikleriniz doğru okadar veriyoruz vergi sigorta ama işte bekletirler ederler die korkuyom...

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #355 : 25 Mayıs 2010, 11:09:54 »
Aracın orjinal tampon+ sinyali (yan sanayi değil?)  ve işçilik miktarında para öderse sorun olmaz sanırım

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #356 : 25 Mayıs 2010, 11:31:34 »
Evet aynen öyle düşünüyorum bende sordum esin ticarete de tampon italyan var diyo orjinali yokmuş yani orjinali oymuş :) Valla kader işte hayırlısı ile hallederiz inşlh...

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #357 : 25 Mayıs 2010, 11:35:02 »
mami hiç sıkıntı etme kardeşim çarpan aracın plakası varsa çarptı ve kaçtı tüm suç onun kazada araç sahipleri uzlaşmadan araçların yerleri değiştirilmez en baş kural budur... değişmişken mk2 sisli tampondan tak :D

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #358 : 25 Mayıs 2010, 11:38:58 »
mami hiç sıkıntı etme kardeşim çarpan aracın plakası varsa çarptı ve kaçtı tüm suç onun kazada araç sahipleri uzlaşmadan araçların yerleri değiştirilmez en baş kural budur... değişmişken mk2 sisli tampondan tak :D
Evet haklısın bunu hatırlattıgın iyi oldu adam ters yaparsa bende alırım paçasını sen merak etme parkdaki görevliyede öle dedim sen ulaş yok ben yaptırmam falan derse anladığı dilden konuşuruz dedim :) Yok kardeşim yaa orjinalciyim ben bu tampon güzel :) Sağol genede :)

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #359 : 25 Mayıs 2010, 11:45:25 »
İtalyan tamponlar sıcağa maruz kalınca dalgalanma yapabilir kardeşim sen ne yap et orjinal bulmaya çalış (çıkma bir tampon bence italyandan daha iyidir.)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #360 : 25 Mayıs 2010, 11:46:09 »
mami o zaman bana al ben takayım  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #361 : 25 Mayıs 2010, 12:48:56 »
oy kıyamam yavrucağa naptılar ya :( :(  :'( geçmiş olsun nası otoparkmış orasıda ya

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #362 : 25 Mayıs 2010, 13:06:06 »
odunla dövelim o ... :bekleriz:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #363 : 25 Mayıs 2010, 13:09:46 »
Geçmiş olsun mami.. Hiç kafana takma otopark görevlisi şahit çarpan belli akşama konuşursunuz anlaşmaya çalışırsınız anlaşma olmassa arassın trafiği onlar halleder.. Orjinal sıfır tampon bulman çok zor anca almanyadan onun haricinde hepsi italyan ve ispanyol..

Benimde başıma sokakta denk gelmişti arka tamponu ve sağ ark dodiği indirmiş yere kaçmış allahtan orda genç bi ark plakayı almış hemen trafikle işleme geçtik adamlar 3 gün içinde bana ön arka crom tampon parası ve çamurluk boyası masrafını vermişlerdi.. Kaçmasalardı 60 TL ye kurtulacaklardı ama kaçtıkları için 280 TL masraf yazdırdım 3 sene önce..
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2010, 13:13:35 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"