Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 555497 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI..
« Yanıtla #392 : 27 Mayıs 2010, 14:38:59 »
 :bekleriz: :t  ^-^

Aynı jantlardan bekliyoruz abi Senin yakışıklıdada
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2010, 15:34:55 Gönderen: GolfMk1Diesel »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #393 : 27 Mayıs 2010, 15:19:03 »
harika...    İnsan baktıkca dınlenıyor

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #394 : 27 Mayıs 2010, 16:38:48 »
:bekleriz: :t  ^-^

Aynı jantlardan bekliyoruz abi Senin yakışıklıdada
Varsa Birkan temiz söyle ama uçuk fiyatlar olmasın :) Birgün böyle olacak Yakışıklı....

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #395 : 27 Mayıs 2010, 16:49:03 »
Resimdekinde 17" bbs ler yanlız..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #396 : 27 Mayıs 2010, 17:20:42 »
Abi BBS ne gezer yau ? :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #397 : 03 Haziran 2010, 11:09:48 »
Arkadaşlar dün akşam hatta gece yarısı çok güzel bir an yaşadık en baştan anlatim Emrah benim dükkana geldi biraz otourduk muhabbet yedik içtik sonra araba ile iki turladık eveni bırakmak için sokaklarına girdik ki tek araçlık yokuş bir yol tamda karsına bi araç geldi adama dedik abi geri vites yok sen çıkarmısın geri geri bende öye çıkim adam sag olsun TAMAM SORUN OLMAZ DEDİ ama işte burasına dikkat 30 mt mesafeyi 15 dk gitti bi sag bi sol nese beklerken onun inmesini tam indi gibi işte emrah dedi bi tak geriye belki girer adamn içine dogmuş geçmeyen vites geçti onun sevinçi ve soku ile 5 defa geri gittim geldim artık geri vitesim vardı :) Yolda durup geri vitese takıyorum gidiyorum geliyorum parka geldim tam 10 defa ileri geri yaptım artık geri vitesim var arkadaşlar... :) :tamamdir  :sevgi:  :sevgi:   :sevgi:   :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #398 : 03 Haziran 2010, 11:44:56 »
Hayırlı olsun benimde şu geri vitesi artık bastırarak yaptırmam gerekyor :-[ Tümseklerde 1 geçerken bazen 2 ye geçiyor vites tamir takımının fiyatı ne kadar esin ve burcanda?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #399 : 03 Haziran 2010, 12:33:27 »
Arkadaşlar dün akşam hatta gece yarısı çok güzel bir an yaşadık en baştan anlatim Emrah benim dükkana geldi biraz otourduk muhabbet yedik içtik sonra araba ile iki turladık eveni bırakmak için sokaklarına girdik ki tek araçlık yokuş bir yol tamda karsına bi araç geldi adama dedik abi geri vites yok sen çıkarmısın geri geri bende öye çıkim adam sag olsun TAMAM SORUN OLMAZ DEDİ ama işte burasına dikkat 30 mt mesafeyi 15 dk gitti bi sag bi sol nese beklerken onun inmesini tam indi gibi işte emrah dedi bi tak geriye belki girer adamn içine dogmuş geçmeyen vites geçti onun sevinçi ve soku ile 5 defa geri gittim geldim artık geri vitesim vardı :) Yolda durup geri vitese takıyorum gidiyorum geliyorum parka geldim tam 10 defa ileri geri yaptım artık geri vitesim var arkadaşlar... :) :tamamdir  :sevgi:  :sevgi:   :sevgi:   :sevgi:

:D ilginç olaylar ya hyrlı olsun
Hayırlı olsun benimde şu geri vitesi artık bastırarak yaptırmam gerekyor :-[ Tümseklerde 1 geçerken bazen 2 ye geçiyor vites tamir takımının fiyatı ne kadar esin ve burcanda?

10tl esinde 20 tl burcanda

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #400 : 03 Haziran 2010, 14:40:57 »
Demekki kilometre dişilisi parçalandı gitti. En kısa zamanda yağını değiştirin şanzımanın bakın bakalım ne çıkacak.. Eğer temiz çıkarsa vites mafsallarına bişey sıkışmış ve sonunda düşmüştür..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #401 : 03 Haziran 2010, 15:32:18 »
Demekki kilometre dişilisi parçalandı gitti. En kısa zamanda yağını değiştirin şanzımanın bakın bakalım ne çıkacak.. Eğer temiz çıkarsa vites mafsallarına bişey sıkışmış ve sonunda düşmüştür..
Belkide abi dişli ya çıktı yada dedigin gibi parçalandı bende öyle düşündüm yagını biran önce degiştierim de abi vakumla mı eski yağ çekilcek nasıl olcak birisine sordum bişe olmaz acarsın akar dedi sen yardımcı olurmusun abi nasıl yapalım.. :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #402 : 03 Haziran 2010, 15:58:50 »
Evet abi nasıl yapıldığını anlatta bizde değiştirelim
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #403 : 06 Haziran 2010, 03:38:22 »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #404 : 06 Haziran 2010, 20:54:32 »
benimmübarek ağzım sayesınde :D oldu

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #405 : 06 Haziran 2010, 22:34:24 »
benimmübarek ağzım sayesınde :D oldu
Fazla uzun sürmedi lanet gene kaçtı geri vites geçmiyoo Km dişlisi bitirdi bizi valla...
Erci çok sağol :)