Gönderen Konu: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''  (Okunma sayısı 107761 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''
« Yanıtla #294 : 26 Ekim 2010, 16:32:55 »
yıkım ekibi hazır :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #295 : 26 Ekim 2010, 16:35:45 »
>:( >:( >:( :bekleriz: hem taktırmıyor size hemde kendi yapmıyor olaya bak , onun  mantık şu sen sabitsin o tofaş gidici o yüzden böyle davranıyor , üst kapağı açıp bırakmasından belli etti kendini güya motoru sökücekti.
aynen her zaman ;)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #296 : 26 Ekim 2010, 16:37:38 »
ben size haber ederim itici team olarak gideriz gerek olursa ben yarın bir uğrarım onların yanına  :tavkiss: :bekleriz: :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #297 : 26 Ekim 2010, 16:38:05 »

Elimiz çabuk tutalım :D gen gün geçtikçe eriyroum :D Haftaya 2 basamaklı kilolara düşerim  :D Yıkım gücüm azalıyor :P

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #298 : 26 Ekim 2010, 16:58:39 »
Macun  :p Yıkıcı tip bi ara bizim buralarada uğrayın  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #299 : 26 Ekim 2010, 17:38:12 »
Macun  :p Yıkıcı tip bi ara bizim buralarada uğrayın  ;D

hayırdırt

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #300 : 26 Ekim 2010, 19:30:00 »
 O polyester işini anlamadım. Şuan resimlerde gördüğüm kadarı ile tavan ve bagajdaki çürükleri kesip yerine saç koymaktansa polyester ile üstünü kapatıyorsa çok yanlış iş oluyor yazık olur..

Motorcu iş yapmıyorsa başkasına devredin direk 1 kişinin yüzünden başkalarının işleride aksar ve sorun olur başınıza.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : 26 Ekim 2010, 19:39:39 »
eski sayfalara bakmadınmı erşan abi çürük yerler kesilip demir ile dolduruldu üsütne çelik macun yerine polyester macun kullanılıyor
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #302 : 26 Ekim 2010, 19:40:22 »
O polyester işini anlamadım. Şuan resimlerde gördüğüm kadarı ile tavan ve bagajdaki çürükleri kesip yerine saç koymaktansa polyester ile üstünü kapatıyorsa çok yanlış iş oluyor yazık olur..

Motorcu iş yapmıyorsa başkasına devredin direk 1 kişinin yüzünden başkalarının işleride aksar ve sorun olur başınıza.
Abi polyester bir kaç yıl geçtikten sonra çatlama yapmaz mı?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #303 : 26 Ekim 2010, 19:58:41 »
eski sayfalara bakmadınmı erşan abi çürük yerler kesilip demir ile dolduruldu üsütne çelik macun yerine polyester macun kullanılıyor

Cep telle çekiyonuz tam belli olmuyor ben onları taşlanmış olarak algılamıştım :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : 26 Ekim 2010, 20:54:21 »
yaşlanıyorsun abi :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #305 : 27 Ekim 2010, 10:34:32 »
Abi polyester bir kaç yıl geçtikten sonra çatlama yapmaz mı?

Kaportacımın söylediği tavan ve bagajda macunun güneşte görünce çatlama yapacağı zaten kullandığı şey macun gibi farklı birşey plastik gibi birşey internettende baktım gelcoat sanırım teknelerde kullanılan fiberden farklı bir malzeme. Macunda çekiyorlar diğer yerlere fakat bagaj ve tavanda macun kullanmamışlar , sebebide yukarıda belirttiğim gibi... Dün akşamda motorcu ustamızla telefonda görüştüm biraz sert bir konuşma geçti , bugun motorun ineceğini söyledi , zaten bende 5 günlük bir tatile gidiyorum umarım döndüğümde motoru toparlamış olur.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #306 : 27 Ekim 2010, 11:24:15 »
Kaportacımın söylediği tavan ve bagajda macunun güneşte görünce çatlama yapacağı zaten kullandığı şey macun gibi farklı birşey plastik gibi birşey internettende baktım gelcoat sanırım teknelerde kullanılan fiberden farklı bir malzeme. Macunda çekiyorlar diğer yerlere fakat bagaj ve tavanda macun kullanmamışlar , sebebide yukarıda belirttiğim gibi... Dün akşamda motorcu ustamızla telefonda görüştüm biraz sert bir konuşma geçti , bugun motorun ineceğini söyledi , zaten bende 5 günlük bir tatile gidiyorum umarım döndüğümde motoru toparlamış olur.

benim passatın arka bagaj kapağını öyle yapmıştı kaportacıda en iyi yapılıcak şey olduğunu söylemişti ki öylede oldu dayanlıklı bir malzeme , motorun yapılıcağına sevindim demekki bu tarz laftan anlıyor ;)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #307 : 27 Ekim 2010, 13:44:14 »
Bugun motor kapaağını bırakmak için uğradım baktım ustamız motoru indirmiş aşağıya amortisörleri değiştiryor. Birlikte söktük amortisorleri yeni coilover larımızı takıp jantlarıda koyduk üstüne , motorsuz ken bile aşırı basık oldu hoşuma gitti..

Jantlarımız ve coiloverlarımızda takılıd arabaya çamurluk ayarı için...

Ve işte meşhur motor ustamız :D