Gönderen Konu: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''  (Okunma sayısı 107707 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''
« Yanıtla #364 : 24 Kasım 2010, 18:00:45 »
BEYLER ARACI YAPTIRMAKTAN VAZGEÇTİM BU HALİYLE JANTLAR COİLOVERLAR DAHİL 2.500 TL YE VERİYORUM...
:o ??? Huh ? Abi yapma etme ya.. :-[ :'(
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #365 : 24 Kasım 2010, 19:53:21 »
BEYLER ARACI YAPTIRMAKTAN VAZGEÇTİM BU HALİYLE JANTLAR COİLOVERLAR DAHİL 2.500 TL YE VERİYORUM...
bu akşam parayı ayarlıcam sana dönücem kardeşim  ;) askere gider ayak alırım inşallah gelince 2.0 e motoru çakarım gti yaparım kendime :tamamdir  motor filen takılımı ? yoksa araç sırf iskeletmi  ???
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 19:55:58 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #366 : 24 Kasım 2010, 19:59:30 »
motor kupa ayrı şuan sanırım tam projelik hazır :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #367 : 24 Kasım 2010, 20:00:52 »
motor kupa ayrı şuan sanırım tam projelik hazır :tavkiss:
tamam ;) :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #368 : 24 Kasım 2010, 22:50:46 »
 Ahbe kardeşim bu işler gönül işleri sabır işleri sıkamadın bi dişini. Aceleye gelmez bunlar (usatalar tamam köteklik) ama saberdiceksin, madem bi işe kalkıştın sonunu getireceksin. Aracın bak kaba karoser işlerini halletmişler bence vazgeçme bu sevdadan bir şekilde bitirmeye bak kimsenin akıl vermesine bakma sevdiğin işin arkasında dur ama benim bünyem kaldıramıyor dersen hemen bırak devam etme boşuna üzülmenin bir anlamı yok ama bu araç bitmiş olsaydı bence 10 numara bir mk1 olacaktı..

Sedat akıllı davranıyosun ilker yerinde duramıyor alsammı geri diye ama şimdi yeni evli ve hemen binebileceği bir araç istiyor ama aslında bandırmada sanayi ve ustalarımız hazır alsada 1 ay içinde biter 10 numara çıkar araç ama ordan buraya getirme sorunu var dağınık aracı bide benimde ilgilenmem lazım ustalar nekadar arkadaş ve akrabamda olsa başlarında biraz sopayla durmak gerekiyor.
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 22:51:42 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 24 Kasım 2010, 22:53:15 »
Sedat akıllı davranıyosun ilker yerinde duramıyor alsammı geri diye ama şimdi yeni evli ve hemen binebileceği bir araç istiyor ama aslında bandırmada sanayi ve ustalarımız hazır alsada 1 ay içinde biter 10 numara çıkar araç ama ordan buraya getirme sorunu var dağınık aracı bide benimde ilgilenmem lazım ustalar nekadar arkadaş ve akrabamda olsa başlarında biraz sopayla durmak gerekiyor.
ufak tüyo kredim çıktı... :sevgi:

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #370 : 24 Kasım 2010, 22:58:08 »
Hadi bakalım çok sevindim sedat yabancıya gitmeyecek sanırım oğlan :tavkiss:

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 24 Kasım 2010, 23:00:05 »
Hadi bakalım çok sevindim sedat yabancıya gitmeyecek sanırım oğlan :tavkiss:
yarın hemen alsam c.tesiye kadar toplarmıyım eski haline sonra brandayı çekicem 15 ay yatıcak arada sırada ablam kullanır acemiik atar  :D

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #372 : 24 Kasım 2010, 23:03:57 »
Valla kaporta boyasını halledersin o arada motoruda motorcuya bırak oda işini halleder toplarsın neden olmasın  :tavkiss:

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #373 : 24 Kasım 2010, 23:08:02 »
Valla kaporta boyasını halledersin o arada motoruda motorcuya bırak oda işini halleder toplarsın neden olmasın  :tavkiss:
motor basit iş sabah alsam akşama motor işi biter komple atma ile cuma c.tesi de  içini toplasam pazar ufak bi tur attktan sonra sitenin ücra köşesine çekerim  :melek:

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #374 : 24 Kasım 2010, 23:19:21 »
 :tamamdir

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #375 : 25 Kasım 2010, 00:03:52 »
Eh pes yani hıza bak :D :D korkulur senden Sedat  >:D
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : 25 Kasım 2010, 00:06:05 »
Eh pes yani hıza bak :D :D korkulur senden Sedat  >:D
itina ile araç toplanır :saygılar :melek: ömrümüz sanayide geçti ::)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : 25 Kasım 2010, 09:58:25 »
Beyler sabır bu araba için tükendi işi öğrenmek için aldım devam edersem 1.3 GLS araca çok çok para gidicek. Götürdüğüm kaporta ustası Darıcadaki ustanın yaptığı işleri dandikliğini bir kaç birşeyle gösterince ağızım açık kaldı kı bu usta iyi gibi duruyordu. Adam sac kaynatmış sacın büttüğü yerin 2 cm ilerisinden sacın arkası görünüyor. Bagaj kapağını fiberlemiş ama arkasında yumruk kadar çürük var hala orayı nasıl kaynatıcak fiberden sonra , ön camın orda kaynak yapıcam diye camurluğu kanırtmış alt tarafta hala pas duruyor. Sonuç itibari ile Sedat a da söylüyorum bende yalan dolan yok , araba yı hiç ellememiş olsaydık çok güzel toplanırdı haklısınız bende sonradan piştim öğrendim bunları. Fakat şuanda kusursuz bir şekilde toplanması çok zor , zaman ve nakit isteyen işler olacak. Bende bu araçtan vazgeçip 3.500tl zarar ile bu işten kendimi sıyırmak istedim. Benim kafamdaki araç ortaya çıkmayacaktı ve çok para gidecekti o yüzden başka projelere yelken açtım şuan araştırma içerisindeyim bir kaç yer gezicem ondan sonra bambaşka bir projeyle gene aranızda olacam.