Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 573733 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: Maşallah-ReDDeviL's New Projects
« Yanıtla #1176 : 17 Mart 2011, 16:58:25 »
Baktim dostum da krtepeyi goremedim
ADK

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1177 : 17 Mart 2011, 17:00:25 »
130 km 80 km hız ile 2 saat 35 dk olarak vermiş

sapancada 136 km

oraya kadar gelince tabelalar seni yönlendiriyor

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1178 : 17 Mart 2011, 19:50:58 »
yok yolu biliyorum da gunu birlik nasil olur km
Yi o yuzden sordum sabah erkrn gidip aksam
Donmek istiyorum ordada aktivite olcagindan vucut yorgunlugu kaldiririmi onu planliyodum
ADK

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1179 : 18 Mart 2011, 10:09:13 »
yok yolu biliyorum da gunu birlik nasil olur km
Yi o yuzden sordum sabah erkrn gidip aksam
Donmek istiyorum ordada aktivite olcagindan vucut yorgunlugu kaldiririmi onu planliyodum

birşey olmaz gecen sene mayıs bulusmasında aksama kalmamıza ragmen trafik yoktu sadece dilovasında kamyon terörü oluyor sağ serit tehlikeli hal alıyor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1180 : 18 Mart 2011, 12:13:24 »
Ayarladim abi kartepe greenpark a gidicem vip oda ... Vs herseyi ayarladim param olmasin cevrem olsun :sevgi:
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1181 : 19 Mart 2011, 01:56:01 »
Eve mactan yeni geldigim icin , bulusma konusundaki olanlari yeni okuma firsatim
Oldu cvp yazamadim kilitlenmis,simdi buraya fikirlerimi yaziyorum 6 aydir forumdayim sabit fikirle dusunmeden kimse boyle bisi yapmadan once buyuk bulusma icin onayak olmak istedik konu actik ki bizim sayemizde gundeme
Geldigini dusunuyorum herneyse bulusmayi kimin yaptigi onemli degil onemli olan biraya gelmekti ama biranda millet gereksiz tutumlara girince bu duruma geldik diyerek ayrintiya girmicem ben en bastada neresi olursa gelirim dedim kimseye sevdigi tutku icin bu yol koymaz ben yarin sabah kartepeye haftasonu icin yola cikicam zevkim icin kiz ark.imla bu kadar yolu biranda yapiosam neresi olursa da gelmem normal olurdu heralde ,herneyse ben bu ise alper abilerle baslamak istedim onlar yoksa bende yokum iyi forumlar
ADK

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1182 : 19 Mart 2011, 11:38:35 »
Eve mactan yeni geldigim icin , bulusma konusundaki olanlari yeni okuma firsatim
Oldu cvp yazamadim kilitlenmis,simdi buraya fikirlerimi yaziyorum 6 aydir forumdayim sabit fikirle dusunmeden kimse boyle bisi yapmadan once buyuk bulusma icin onayak olmak istedik konu actik ki bizim sayemizde gundeme
Geldigini dusunuyorum herneyse bulusmayi kimin yaptigi onemli degil onemli olan biraya gelmekti ama biranda millet gereksiz tutumlara girince bu duruma geldik diyerek ayrintiya girmicem ben en bastada neresi olursa gelirim dedim kimseye sevdigi tutku icin bu yol koymaz ben yarin sabah kartepeye haftasonu icin yola cikicam zevkim icin kiz ark.imla bu kadar yolu biranda yapiosam neresi olursa da gelmem normal olurdu heralde ,herneyse ben bu ise alper abilerle baslamak istedim onlar yoksa bende yokum iyi forumlar

forum yetkilileri olaya el atmış durumda Altan, ben güveniyorum onlara doğru düzgün bir organizasyon olacağı konusunda. En başta yapıldı hata herkesten fikir alarak ki organizasyon büyüdükçe her kafadan ses çıkması organizasyonun yapılabilirliğini düşürür, kimseyi memnun edemezsin sonra da böyle arap saçı olur işler, bir kaç kişi ortaya çıkıp biz şu gün şu saatte şurada toplanıyoruz gelen gelsin denseydi iş bu noktaya gelmezdi. Ayrıca tutku bir noktaya kadar, yakıt olayı herkesin ortak derdi, ayrıca şuna katılıyorum, insanlar çoğunluğa uymak zorunda malesef, 30 arabanın 250 km fazla yol gitmesi demek, minimumdan hesaplansa, 50 lirayla 250 km yol yapılsa en azından 1500 lira daha fazla para verilmesi demek, ama 3 kişinin daha fazla yol gitmesinin maliyeti bu kadar olmaz. Ayrıca gereksiz yere Bursa 3 büyük şehre daha yakın olayına girildi ki bu da yanlıştı, şöyle ki 3 büyük şehirden katılım eşit olsa bu mantık doğru ama Ankara dışından hiç bir şehirden adam gibi katılım yok gibi dururken neden böyle bir konu ortaya atıldı anlamadım? En sonunda Ankara ayağı biz şu gün şurada toplanıyoruz diye ortaya çıkacak, diğer şehirlerden bağımsız olarak ve bu Ankara ayağı "Büyük Buluşmaya" katılmayacak, o olacak.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2011, 11:40:02 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1183 : 19 Mart 2011, 11:56:34 »
forum yetkilileri olaya el atmış durumda Altan, ben güveniyorum onlara doğru düzgün bir organizasyon olacağı konusunda. En başta yapıldı hata herkesten fikir alarak ki organizasyon büyüdükçe her kafadan ses çıkması organizasyonun yapılabilirliğini düşürür, kimseyi memnun edemezsin sonra da böyle arap saçı olur işler, bir kaç kişi ortaya çıkıp biz şu gün şu saatte şurada toplanıyoruz gelen gelsin denseydi iş bu noktaya gelmezdi. Ayrıca tutku bir noktaya kadar, yakıt olayı herkesin ortak derdi, ayrıca şuna katılıyorum, insanlar çoğunluğa uymak zorunda malesef, 30 arabanın 250 km fazla yol gitmesi demek, minimumdan hesaplansa, 50 lirayla 250 km yol yapılsa en azından 1500 lira daha fazla para verilmesi demek, ama 3 kişinin daha fazla yol gitmesinin maliyeti bu kadar olmaz. Ayrıca gereksiz yere Bursa 3 büyük şehre daha yakın olayına girildi ki bu da yanlıştı, şöyle ki 3 büyük şehirden katılım eşit olsa bu mantık doğru ama Ankara dışından hiç bir şehirden adam gibi katılım yok gibi dururken neden böyle bir konu ortaya atıldı anlamadım? En sonunda Ankara ayağı biz şu gün şurada toplanıyoruz diye ortaya çıkacak, diğer şehirlerden bağımsız olarak ve bu Ankara ayağı "Büyük Buluşmaya" katılmayacak, o olacak.
:tamamdir :tamamdir  katılıyorum denıze cogunlugun oldugu sehıre yakın olmak zorunda bu ankara neredeyse sımdıden hazır olaya we oncekı bulusmamızdan da cok araba cıkacak bu sefer bolu olmasına ragmen baktık hala bursaysa emın ol ankara kendı capında buyuk bulusma yapacak kararımız bu bızım ama bulusmamız ankarada yıne olmayacak boluda olacak bız ankarayız aga bı adım gelene ıkı adım gelır bı adım gıdene on adım gerı gıderek cvp werırız :D :D :D neyse altanın konunun ortasına sey etmeyelım konu halledılır altanın masallahı olan makınenın yorumlarına devam  :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1184 : 19 Mart 2011, 12:28:25 »
bursa fikrini ben ortaya attım amacım olayı baltalamak değildi katılımcı sayısını arttırmakdı. bolu olsun 50 araba olsun izmirden kimse olmasın hiç dert değil gönülleriniz bir olsun. bizde resimlerinize videolarınıza bakar tatmin oluruz :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1185 : 19 Mart 2011, 13:42:23 »
:tamamdir :tamamdir  katılıyorum denıze cogunlugun oldugu sehıre yakın olmak zorunda bu ankara neredeyse sımdıden hazır olaya we oncekı bulusmamızdan da cok araba cıkacak bu sefer bolu olmasına ragmen baktık hala bursaysa emın ol ankara kendı capında buyuk bulusma yapacak kararımız bu bızım ama bulusmamız ankarada yıne olmayacak boluda olacak bız ankarayız aga bı adım gelene ıkı adım gelır bı adım gıdene on adım gerı gıderek cvp werırız :D :D :D neyse altanın konunun ortasına sey etmeyelım konu halledılır altanın masallahı olan makınenın yorumlarına devam  :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Alper abi, özelden mesaj atmıştım sana? görmediysen veya gelmediyse bir daha atayım mı?

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1186 : 19 Mart 2011, 14:10:38 »
Alper abi, özelden mesaj atmıştım sana? görmediysen veya gelmediyse bir daha atayım mı?
sanırım gozden kactı denız tekrar gonderırmısın :tamamdir

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1187 : 19 Mart 2011, 14:12:05 »
sanırım gozden kactı denız tekrar gonderırmısın :tamamdir

gönderdim :tamamdir

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1188 : 20 Mart 2011, 13:48:03 »
Yeni foto ve video isteriz :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1189 : 20 Mart 2011, 15:03:03 »
İstanbula yeni geldim valla kartepeye gitim 10 numara acik bufe kayak mayak drken dinlendim tadimi bozmim
Hic resim cektim
Bir kac tane kartepeye cikarken paylasirim , deniz sana katiliyorum
En bastan biz surdayiz gelen gelir demek lazimdi neyse olan oldu ama ben daha ugrasmam keyfiM icin 258 km yol yaptim 2 gun kartepedeydim , sevdigim kardeslerim icin de bu kadar yol gelmek bana koymaz ama daha ugrasmam bende , ankaraya uyarim :tamamdir
ADK