Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 573968 defa)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
hayirli olsun  ;) gule gule kullan ses sisteminde en onemlisi senin icine sinmesi icine sinmis anlasilan keyifle gezersin artik amfi ne kullandiniz

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim hemde fazlasıyla sindi icime, Alpine kullandım
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 00:05:28 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
o aradaki h yazim hatasi sanirim alpine iyidir ya gule gule kullan

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
 Masallah kardesım,güle güle kullan ...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Altan abi bendede subwoofer var çokta iyi vuruyo ama işi o ben musıc dinlemeyi çok seviyorum abi alabildiğim kadar kaliteli ses lazım bide bagajda ufak subwooferı sökücem kabi,niyle bertaber içine en kalitelisinden hoparlörler dizicem kısmetse parayı bi bulayımda  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Evet ya bir Yazdığım yazıya 10 kere düzenleme yapıyorum  ;D telefondan baglandgm için hızlı yazinca sıkıntı oluyor, evet dost tavsiyeleri ve (bana görede) bu iştee alpine tek gecerim , Türker Abi'm yarında karşıya gecicem benim kardesi bjk ye birakcam bir ara sana dinletiyim  :saygılar :)
ADK

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Evet ya bir Yazdığım yazıya 10 kere düzenleme yapıyorum  ;D telefondan baglandgm için hızlı yazinca sıkıntı oluyor, evet dost tavsiyeleri ve (bana görede) bu iştee alpine tek gecerim , Türker Abi'm yarında karşıya gecicem benim kardesi bjk ye birakcam bir ara sana dinletiyim  :saygılar :)
;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Altan abi bendede subwoofer var çokta iyi vuruyo ama işi o ben musıc dinlemeyi çok seviyorum abi alabildiğim kadar kaliteli ses lazım bide bagajda ufak subwooferı sökücem kabi,niyle bertaber içine en kalitelisinden hoparlörler dizicem kısmetse parayı bi bulayımda  ;D
umarım istediğin gibi ulur
Gökhanim ben daha yapmicam birsey noktayı bı süreliğine koydum bana yeterli reddevilim :) çünkü insanlardan guzel tepkiler almak özellikle bu işlerin ustalarından bana yetiyor gercekten otosaniyide :)
Masallah kardesım,güle güle kullan ...
saol Türker Abi'm darısı olmayanlarım basina
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
hayırlı olsun :) harbiden iyidir alpine alperin arabada bi açtıkda sağolsun komşularımızın çocukları uyandı  ::)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
benm cam titretmek icin amfiye sub a ihtiyac yok kanka  ^-^ ^-^ bide teyp iyi olsa

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
altan hayırlı uğurlu olsun ağız tadıyla kullan kardeşim
H.G WORKS

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Evet dediğim gibi çok araştırdım istanbulda cogu yerin kapısını çaldım bir isi yaparken araştırıp en iyisini yapmaya csalisirim herzaman belki gittiğim yerlere yaktgm yakitla bir bass daha alırdım ama değdi sorun yok bu isin en iyisi alpine çıktı ağızlardan pişman olmadım en sevdigm şarkılardan birini actım direk o zevk bambaskaydi :) şarkıda enrique iglesias- tonight merak uyandirmyalim :D
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 00:11:31 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
altan hayırlı uğurlu olsun ağız tadıyla kullan kardeşim
saol Hamit abi daha iyisi senin olsun
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Bu arada Anfi , bass , teyp , mid takımı aldım   :tamamdir