Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 573652 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Dün Altan abiyle buluştuk tahmin ettiğimdende iyi anlaştık aynı şekilde kardeşiylede öyle oturduk muhabbet ettik foto çektik bayağı eğlenceli zaman geçirdik yani benim kız bayağı hoşuna gitti zar zor direksiyonuna oturtabildim ama bu seferde inmek istemedi  ;D Fotolar Altan abide belkide bu akşamüstüne doğru İstanbul'a döner bilinmez tekrardan hayırlı yolculuklar herşey için teşekkürler Altan abim  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
yolun acık olsun altan...gökhan, altan abine iskender ısmarla  ;D ;D
Saol canerim , geldim allaha şükür valla bursa mursa ayağına 4 iskendere 87 lira kitlediler afiyet olsun  :D

Bugünde stajdan kaçmıştık ama olsun kaçmak için bi nedenim oldu Altan abim gelmiş kırk yılın başında  :) Numaranı kaydettim yarın sabah mesaj atarım bi yerlerde buluşuruz şimdiden söyliyim benim kız biraz pis şimdi girdik eve denizden yeni geliyoruz daha  :D
Farketmez Gökhanım ,Bursaya sürekli gelip gidiyordum bu sefer zamanımda olunca seni görmeden gitmek olmazdı  ;)

güzel olmuş kanka araba.böylece beyaz jantlar oldukça yakışmış.allah nazardan saklasın 
Saol abicim , senin jantlar kadar olmasda yakıştı işte  :)
Eline sağlık Altan.
Süper olmuş.  :tamamdir :tamamdir
Teşekkür Ederim  :tamamdir :tamamdir
istediğin gibi oldu ise ne kadar güzel.herkesin tercihleri istekleri tabii ki farklıdır.güle güle bin tekrardan.
Evet tabiki herkezin zevki farklıdır , bana göre gerçekten tam kıvamında oldu tam istediğim noktada şu an arabam  :)

Daha dar lasitkle spacer taksan daha da güzel durur.
Üstündeki lastik ebatları ne?
175 / 60 / 14 şuan üzerindekiler , evet daha güzel durabilir abi  :tamamdir

hakikaten göz doldurmuş  :tamamdir   
Eyvallah Abi bir ara yakından görürsün  ;)

Hayırlı yolculuklar kanka, yerime bol bol iskender ye :)
Yedim kanka Bol Bol merak etme  ;D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Dün Altan abiyle buluştuk tahmin ettiğimdende iyi anlaştık aynı şekilde kardeşiylede öyle oturduk muhabbet ettik foto çektik bayağı eğlenceli zaman geçirdik yani benim kız bayağı hoşuna gitti zar zor direksiyonuna oturtabildim ama bu seferde inmek istemedi  ;D Fotolar Altan abide belkide bu akşamüstüne doğru İstanbul'a döner bilinmez tekrardan hayırlı yolculuklar herşey için teşekkürler Altan abim  :tamamdir

Dün gece 1 de geldim İstanbula yorgunluktan sızıp kalmışım yeni geldim kendime , valla çok yoruldum cuma sabahı erkenden bursaya geldim tüm gün orda  takıl et derken akşam oldu sonra gökhanın yanına gidip ordanda balıkesir gönen e arabayla gidince feleğim şaştı 2 3 gün güzel değişiklik oldu gerçektende saol gökhanım resimleri paylaşırım birazdan yorumlarımı yapıcam  :tamamdir :tamamdir
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
fena olmuş altan :) hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
fena olmuş altan :) hayırlı uğurlu olsun
Saol Hasan Teşekkür Ederim Kardeşim :)
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Bursa Resimlerimi Paylaşıyorum

Evet resimleri paylaştım ; Bursaya planım kendi aracımla gelmekti fakat son anda planda bir değişiklik yaparak pederin arabayı aldım Tabi bir vw değil ama Dizel ve Hırçın  ;D Bursada geçirdiğim günün sonunda gökhan kardeşimin yanına gittim , oturduk muhabbet ettik beklediğim gibi crazy gökhan :) Gerçekten arabası harika hem vw hem cabrio hem mk1 hemde Gtı bunların hepsinin olması vede bakımlı olması arabanın farkını gösteriyor zaten,resim olaylarından sonra direksiyona oturdum gökhanda hadi abi demesiyle biraz gazladım arabasıyla bursada gerçektende kullanmasıda çok keyif veren bir araç ilk defa mk1 kullanıyorum vede bunu kullanmak ayrı bir zevk verdi , Gökhan kardeşimlede saolsun yüzyüze tanışmak ayrı güzeldi  :tamamdir  Gökhan benım ReDDeviL i artık istanbula gelince görürsün kardeşim :tamamdir Daha sonra gökhan tarif etmesine ragmen biraz kaybolduktan sonra yolu bulup devam ettim :)
Pederin arabayada bir bonus yapayım ayıp olmasın :D

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011, 16:11:16 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
vay vay vay :) ben istanbula gittim geldim kimsenin haberi olmadı ama :D bursayada gidecem inşallah gökhanı bide ben bulayım :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
vay vay vay :) ben istanbula gittim geldim kimsenin haberi olmadı ama :D bursayada gidecem inşallah gökhanı bide ben bulayım :D
Valla ben sırayla geziyorum :) Ankara yı ziyaret ettim , Bursayıda ziyaret ettim  :)
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
Valla ben sırayla geziyorum :) Ankara yı ziyaret ettim , Bursayıda ziyaret ettim  :)

sıraya çankırıyıda koy bari :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
sıraya çankırıyıda koy bari :D
Sanmıyorum Hasan , artık beklentilerim var istanbula beklerim sizi  ;D
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
Sanmıyorum Hasan , artık beklentilerim var istanbula beklerim sizi  ;D

ben daha dün döndüm istanbuldan :D ama bu yaz içinde gelmeyi düşünüyorum yine

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
ben daha dün döndüm istanbuldan :D ama bu yaz içinde gelmeyi düşünüyorum yine
insan haber verir dostum  ;D
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
insan haber verir dostum  ;D

bu sefer arkadaşlarla geldik bidahakine inşallah  8)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
bu sefer arkadaşlarla geldik bidahakine inşallah  8)
İstanbul güzeldir,herzaman bekleriz :)
ADK