Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 573608 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Telefondan giriorum ya resimde bir an kirmizi arabayi görunce senle karistirdim heralde ;D
ADK

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Telefondan giriorum ya resimde bir an kirmizi arabayi görunce senle karistirdim heralde ;D
her kırmızıyı ben mi sanıyosun bakim...? şaka bitarafa bende şaşırdım benim sucum yokki dedim kendi kendime  :D

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Abi maşallah. Videoda çok güzel olmuş. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Abi maşallah. Videoda çok güzel olmuş. :tamamdir
Saol Kardeşim  ;)
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Kanka uğur böceği diyon, hani siyah benekleri arabanın :D Ciddiyim değişik bir şey olur  ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
kanka istersen içeri çakarlarıda takaladım  geceleri giderken ses sistemiyle bütünlük sağlasın pavyon şekli  :D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Videoyu facede izledim Maşallah çok güzel olmuş yaaa  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Videoyu facede izledim Maşallah çok güzel olmuş yaaa  :sevgi:
Saol gökhanim :tamamdir arabanin uzerine satilik degildir diye yazi asicam parkettigim
Yerde arabanin yaninda cevresindeysem muhakkak birileri cikiyo kac model bu iste satilikmi satiosan hemen alalim demeye kesin alirlar anasini satim ;D laf olsun
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
uzun zamandır online değilim diye yoklugumuz unutulmasın  :D bu yaz geziyorum valla , altınoluk ,balıkesirden sonra şimdi sinop tayım burdan giresuna geçicem ordan istanbula saygılar vwtr.net :tamamdir
ADK

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
vayy altanım gez gez en iyisini sen yapıyosun valla bol bol oksijen al  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
ohhhh süper valla yerinde olaydım keşke altan...giresuna giderken bagaja benide sıkıştır  :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
vayy altanım gez gez en iyisini sen yapıyosun valla bol bol oksijen al  :tamamdir
ohhhh süper valla yerinde olaydım keşke altan...giresuna giderken bagaja benide sıkıştır  :)
Saol hamit abi bu seneyi tatile ayırıyım dedim  :) giresuna geldim şuıan caner  ;D
ADK

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Saol hamit abi bu seneyi tatile ayırıyım dedim  :) giresuna geldim şuıan caner  ;D
yaww dedem rahatsız hastanede yatıyo şekerden dolayı.onunla ilgileniyorum.bende gitmeyi planlıyordum ama yapacak bişey yok sağlık sonucta.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
yaww dedem rahatsız hastanede yatıyo şekerden dolayı.onunla ilgileniyorum.bende gitmeyi planlıyordum ama yapacak bişey yok sağlık sonucta.
tabiki kardeşim, geçmiş olsun Allah şifa versin benim dedede şeker hastası kendisine dikkat etmesi gerekli bu arada bugun istanbula indim caner gene burdayım değişik organizasyonlarla yolumuza devam edelim Hamit abim nerelerdesin ;D
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2011, 02:03:22 Gönderen: ReDDeviL »
ADK