Gönderen Konu: Camaro Proje Başladı (3. Sayfa)  (Okunma sayısı 78710 defa)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf Gitti Camaro geldi :)
« Yanıtla #28 : 07 Aralık 2010, 15:51:56 »
:D onu bende düşündüm fakat en son Replika Cobra ları klasik diye sokup ÖTV ödemeyen uyanıklar yüzünden mevzuat değişti artık klaisklerdende ÖTV alınıyor. Yurt dışı fiyatının 3 katına giriyor Türkiye ye...

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Aralık 2010, 18:01:59 »
Hayırlı olsun çok güzel araba.. maşallah.. taze gelin gibi duruyor.
inşallah ben de ilerde bir "67 İmpala" alıcam. ben de onun hastasıyım arkadaş.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 07 Aralık 2010, 18:28:50 »
Murat hayırlı olsun bu arabyla ilgili sana meknaik motor aksamında her türlü yardımcı olurum .

Eğer tedarik açısında söylediysen Selçuk abi , komple ön takım için bana bir fiyat ve teslim süresi verebilirmisin ?

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Aralık 2010, 23:06:27 »

buda bnm hayalim
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 23:07:29 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Aralık 2010, 23:20:52 »
Hayırl olsun Murat abi Allah güle güle kullandırsın inşalalah, :tamamdir abi biraz benzinde zorlamazmı bu seni ? ???
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Aralık 2010, 07:09:03 »
Hayırl olsun Murat abi Allah güle güle kullandırsın inşalalah, :tamamdir abi biraz benzinde zorlamazmı bu seni ? ???

Gündelik kullanmak zaten direk iflas belgesini imzalamak olur. 25lt civarı yakıyor şuanda zaten kaldıki kullanma fikrinden vazgeçtim en yakın zamanda başlanacak arabaya o yüzden benzin bu işlerin yanında devede kulak kalıcak :D

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 08 Aralık 2010, 19:01:22 »
Gündelik kullanmak zaten direk iflas belgesini imzalamak olur. 25lt civarı yakıyor şuanda zaten kaldıki kullanma fikrinden vazgeçtim en yakın zamanda başlanacak arabaya o yüzden benzin bu işlerin yanında devede kulak kalıcak :D

Tabi gülü seven dikenine katlanır.. :D Şimdie nkolay gelsin abi.. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #35 : 11 Aralık 2010, 00:13:46 »
Abi işte araba budur ya ilk hayelim e30 du onu gerçekleştirdim ikinci hayelim ve sadece ikinci araba olarak kullanacağım araba Camaro 74  ( Yakıtan dolayı : ) Araç çok güzel. Allah kaza bela vermesin ağız tadıyla bindirmek nasip etsin.

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #36 : 11 Aralık 2010, 00:21:55 »
Arabanın orjinal olmayan detaylarına takılmayın :D zaten onların hepsi sökülüp atılacak , şuanda cidden gürültülü çalışyor araba içinde durulucak gibi değil. Kaldıkki o egzosların o kadar kalın gözüktüğüne bakmayın headers bağlantı yerlerindeki borular MK1 in egzosu kadar çok sıkıştırıyor arabayı. En yakın zamanda onların yerinde idareten bir egzos yapılacak :D

Abi gürültülü çalışcak tabi V8 350 cui değilmi o araç gezmeye gücüm yetmezse 5 litre benzin alır rolantide çalıştırır kulağımın pasını silerim.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 11 Aralık 2010, 00:24:24 »
 ;D ;D ;D ;D :tamamdir  buda güselmiş yavvvv 

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 11 Aralık 2010, 09:29:06 »
Aynen hergun 3 ögün bas cek butun hastaliklara ilac kalp sagligina birebir :D
ADK

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 15 Aralık 2010, 01:14:24 »
bugün ünide bitane mustang gördüm. ağzımın suyu aktı resmen. bu aracın  sonuçlarını çok merak ediyorum. Ne kadar sürer? başladın mı projeye
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 15 Aralık 2010, 11:23:43 »
11 Aralık Cumartes günü karın atıştırmasıyla birlikte CUK u Ümraniye deki ustalarımızın garajına çektik. İlk başta 3 ay kadar bir süre kaportacımızda kalıcak araç , kaportacıdan çıktıktan sonra hemen yan garajda olan ve Kaportacımızla ortak çalışan kıdemlı :) Boyacımıza geçecek. Tabikide bu arada aracın döşemeleri ve Motoruda yapılacak. Boyacımızdada 1,5 ay kaldıktan sonra araç toplanmaya başlayacak ve işler yolunda giderse Haziran sonu Temmuz başı gibi marş basmış olucak , tabiki bu demek değilki araç bitti bundan sonra aksesuar ları toplamaya başlayacaz. Orjinal kemeriydi , çakmağıydı , göstergesiydi vs...

Aracın kusuralarını tamamen görmek , macunun altında yatan hataları açığa çıkarmak için aracın boyası tamamen kazınmaya başlandı. Kapı içlerine kadar sürecek olan bu işlem sayesinde araçta görmediğimiz hiç bir kusur kalmayacak , bu doğrultuda gerekli işlemler yapılacak.

Kaporta Ustamız :)

Yardımcısı :)

Macunun altından çıkan ve bazıları daha önce sadece fiberle kapatılmış olan çürüklerimiz....

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Camaro Proje Başladı (3. Sayfa)
« Yanıtla #41 : 15 Aralık 2010, 11:26:00 »
Başalamak bitirmenin yarısıdır derler ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ