Gönderen Konu: Camaro Proje Başladı (3. Sayfa)  (Okunma sayısı 78685 defa)

Çevrimdışı sekerbay

• Profili Görüntüle
Ynt: Camaro Proje Başladı (3. Sayfa)
« Yanıtla #112 : 24 Nisan 2011, 21:56:43 »
resimi göremiyorum :(
resim yüklemede bir sorun var,başka bir yöntem deniyorum oda  sıkıntılı , resimde resimde adı geçen araba var(1973 Buick Century)

Çevrimdışı sekerbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 24 Nisan 2011, 22:26:48 »

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 26 Haziran 2011, 12:13:38 »
bu projeden hiç ses soluk çıkmıyor.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #115 : 27 Haziran 2011, 01:17:27 »
Zor bir proje gerçekten,Allah kolaylık,sabır ve imkan versin. :tamamdir
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 27 Haziran 2011, 09:56:54 »
proje devam ediyor kaporta işçiliği agırdan itina ile yapıldıgından zaman alıyor nasip olursa ramazan bayramından sonra marş basacak ekstra parça toplama işleride devam ediyor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 27 Haziran 2011, 11:16:36 »
 arada bizleri de merakta bırakmayın, foto felan paylaşın :-\
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 27 Haziran 2011, 11:24:52 »
Nizam ında dediği gibi kaporta işleri devam ediyor aracın çok titiz çalışılıyor en ufak bir çürük veya hata daha ilerde çok büyük sorunlar yaratacağı için aklımıza takılan her detay düzeltiliyor. Kısmetse Temmuz sonu gibi boya ya girmiş olacak araç , bu aradada eksik veya yenilemek istediğimiz detay parçalarımızı topluyoruz. Temmuz sonu yüklü bir kargomuz gelicek , aracın iç aksamları komple yenileniyor bu kargo ile birlikte , yeni nesil amortisörler vs. ciddi bir proje oluyor. Bunların dışında herşeyimiz hazır bir şekilde arbaya takılmayı bekliyor egzoz sisteminden ön takım ve burçlarına kadar. Şuanda sadece aracın kaportadan çıkmasını bekliyoruz çıktıktan sonra bir parça yığını Camaro muzu bekliyor olacak. Hızlı toplayıp marş basmak için elimizden geleni maddş , manevi yapıyoruz.

Araç kaportadan çıktıktan sonra fotoğrafları paylaşıcam , bende çok gidemiyorum bu aralar aracın başına işler çok yoğun sadece telefon ile görüşüyorum ustayla ama o zaten bana bir albüm hazırlıyor her aşamayı tek tek fotoğraflıyor  , proje bitince güzel ve okuması zevkli bir konu olacak :D

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #119 : 27 Haziran 2011, 11:40:02 »
Hadi hayırlısı merakla bekliyorum. :tamamdir

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 27 Haziran 2011, 11:48:20 »
Nizam ında dediği gibi kaporta işleri devam ediyor aracın çok titiz çalışılıyor en ufak bir çürük veya hata daha ilerde çok büyük sorunlar yaratacağı için aklımıza takılan her detay düzeltiliyor. Kısmetse Temmuz sonu gibi boya ya girmiş olacak araç , bu aradada eksik veya yenilemek istediğimiz detay parçalarımızı topluyoruz. Temmuz sonu yüklü bir kargomuz gelicek , aracın iç aksamları komple yenileniyor bu kargo ile birlikte , yeni nesil amortisörler vs. ciddi bir proje oluyor. Bunların dışında herşeyimiz hazır bir şekilde arbaya takılmayı bekliyor egzoz sisteminden ön takım ve burçlarına kadar. Şuanda sadece aracın kaportadan çıkmasını bekliyoruz çıktıktan sonra bir parça yığını Camaro muzu bekliyor olacak. Hızlı toplayıp marş basmak için elimizden geleni maddş , manevi yapıyoruz.

Araç kaportadan çıktıktan sonra fotoğrafları paylaşıcam , bende çok gidemiyorum bu aralar aracın başına işler çok yoğun sadece telefon ile görüşüyorum ustayla ama o zaten bana bir albüm hazırlıyor her aşamayı tek tek fotoğraflıyor  , proje bitince güzel ve okuması zevkli bir konu olacak :D
aceleye gerek yok sadece ara sıra bizleri de bilgilendir. Çok merak ediyorum bu projeyi.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #121 : 28 Haziran 2011, 00:52:01 »
ilk marş videosu isteriz ona göre :) ellerinize sağlık kolay gelsin bu arada :)

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 28 Haziran 2011, 13:46:54 »
ilk marş videosu isteriz ona göre :) ellerinize sağlık kolay gelsin bu arada :)
:tamamdir
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 23 Ağustos 2011, 13:39:55 »
Konuyu biraz güncelleyelim , geçen hafta arabanın komple iç parçaları , yan camları , IAS amortisörler geldi ve gelen siparişlerin hemen ardından yeni siparişlerimizi verdik. Bir takım Centerline jant ve Mickey Thompson lastik takımı. Jantlar tek parça forged aluminyum tanesi ~4,5kg , lastiklerimizide 225/70/15 önler 275/60/15 olarak sipariş ettik.

Jantlarımız

Lastiklerimiz

sportsman-s-t.jpg" alt="" border="0" onload="NcodeImageResizer.createOn(this);" class="bbc_img" />

Bu hafta başıda supriz bir şekilde yeni bir motor buldum ve düşünmeden hemen aldım. Motor 454 cui. (7.4 lt) 500bg 700nm gibi bir güce sahip , malesef ilk etapta bu motoru arbaya takamayacağım çünkü kupaya zarar verme riski var. Şase tamalayıcıları , traction barlar ve arka viraj demiri takılmasını bekleyecek. Yola ilk başta 350 cui (5.7lt) 250bg lik motoruyla çıkacak ama canavar motorumuzda hazır yanı başında bekliyor olacak.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 23 Ağustos 2011, 14:10:45 »
merakle takılı oldugu günü bekliyoruz
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #125 : 23 Ağustos 2011, 22:24:02 »
 >:D  biri 500 bg mi dedi ?
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011, 22:24:16 Gönderen: cavanozz »
yeni yine yeniden..!! 8)