Gönderen Konu: "Volkswagen POLO Coupe"  (Okunma sayısı 88090 defa)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
Ynt: "Volkswagen POLO Coupe"
« Yanıtla #98 : 21 Ağustos 2011, 23:45:51 »
Evet scania tamiya marka ses , titresim isik ( xenon rakliti far-park-uzun-sinyal-dortlu vs. ) sistemi var ayrica vitesli yani sanzimani var  :)

Arkadaslar gercekten jantlari nasil yapsam ikilemde kaldim cikmazdayim . Polisajmi yapsam yoksa beyazami boyasam... ::) polisaj tam german style olur , beyaz olursa motorsport style . Ama beyaz biraz amele durabilirmi diyorum . hos gobekli o.z. Racing ve compomotive'lerede benziyo ve bunlarda beyazlar.!  :o
Sizce ne olmalilar ???
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 21 Ağustos 2011, 23:52:22 »
jantlar kaçlık burak güzel olmus bunlar biraz parlaması lazım direksiyon çok eski kalır gibi içinde ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 22 Ağustos 2011, 00:21:53 »
polisaj bence beyaz biraz zıt durur gibi sankı karar sızınde gerci vay be baya prof. bı tır :) abi şehirlerarası yuk tasımacılıgında kullanıyorum dıyecen dıye korktum bı an

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 22 Ağustos 2011, 00:41:41 »
Nizam , o.z.'lar 6x14 et 33 uzerindeki lastikler 185/60-14 . VW jantlarda 6x14 et38 lastiklerde onde 165/60-14 arkadada 185/55-14 . Bence en guzel 185/55-14 kastikler duruyo gerisi hikaye...

Ya jantlari sulu zimpara yapmaya basladim bakalum mekadar temuz yuzey yakalayabilecegim . Zimpara bitdinde polisaja gececegim insallah umdugum gibi olurda ...olmazsa beyaza boyarim . Nasilolsa kendim yapiyorum yaptirmiyorum maliyet zero :)

Tir yapim asamasinda bitsin ayri bi konuda resimlerini paylasirim . Traileride var duzlukte 50kg yokus yukari 30kg cektim hedef ileride yokus yukari 50kg cekebilmek :)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 24 Ağustos 2011, 01:04:32 »
Bugun jantlardan birini polisaj yaptim tam anlamda bitmedi ama nebilim sanki siyah tamponlu kirmizi arabaya uymadi gibi ::) siyah yada mavi yani koyu renkteki arabalara daha uyar gibime geliyo yada 14 dilde en az 15 jant olsaymis belki farkli dururdu.
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 24 Ağustos 2011, 04:05:18 »
burak abi diğer jantlar daha iyi ya boya beyaza bak nası güzel durucak =))

:saygılar

:)
GTD

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 24 Ağustos 2011, 11:16:47 »
Gordum gordum azam sanirim beyaza boyicam
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 25 Ağustos 2011, 01:08:52 »
Nizam , o.z.'lar 6x14 et 33 uzerindeki lastikler 185/60-14 . VW jantlarda 6x14 et38 lastiklerde onde 165/60-14 arkadada 185/55-14 . Bence en guzel 185/55-14 kastikler duruyo gerisi hikaye...

Ya jantlari sulu zimpara yapmaya basladim bakalum mekadar temuz yuzey yakalayabilecegim . Zimpara bitdinde polisaja gececegim insallah umdugum gibi olurda ...olmazsa beyaza boyarim . Nasilolsa kendim yapiyorum yaptirmiyorum maliyet zero :)

Tir yapim asamasinda bitsin ayri bi konuda resimlerini paylasirim . Traileride var duzlukte 50kg yokus yukari 30kg cektim hedef ileride yokus yukari 50kg cekebilmek :)
:) n guzel tır ıcın byıldım bole seylerı severm

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 25 Ağustos 2011, 21:15:07 »
Bugunde on jantlari polisaj yapmaya basladim icimde kalmasin diye . Yarinda arka jantlari yapacam bitsin foto cekip koyarim . Sevgili azam'da geldi yanima izlemeye ve muhabbete  ;)
Siparis ettigim parcalarda gumruge gelmis gecmesini bekliyom gelsinde su parcalari hayirlisiyla bi takalim  :tamamdir
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 26 Ağustos 2011, 10:24:56 »
Bugunde on jantlari polisaj yapmaya basladim icimde kalmasin diye . Yarinda arka jantlari yapacam bitsin foto cekip koyarim . Sevgili azam'da geldi yanima izlemeye ve muhabbete  ;)
Siparis ettigim parcalarda gumruge gelmis gecmesini bekliyom gelsinde su parcalari hayirlisiyla bi takalim  :tamamdir

polisajı neyle yapıyorsun matkap ucuna aparat takarak mı nasıl su benim cmslerede yapmam lazım

Yunus EMRE

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 26 Ağustos 2011, 12:20:48 »
Evet matkap ucuna uc takarak . Jantin durumuna gore 4-6 farkli islem ile parlatiliyo . Gercekten zor bi is ustaluk gerekiyo ayni zamandada bolcana zaman ve sabir . Her jantada uygulanamiyo icerdigi metal karisimlatindan dolayi . Zeminin puruzsiz cok duzgun olmasi gerek yoksa hic yapmayin/yaptirmayin bosuna iyi verim alamazsiniz  ::)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 26 Ağustos 2011, 12:42:14 »

Evet matkap ucuna uc takarak . Jantin durumuna gore 4-6 farkli islem ile parlatiliyo . Gercekten zor bi is ustaluk gerekiyo ayni zamandada bolcana zaman ve sabir . Her jantada uygulanamiyo icerdigi metal karisimlatindan dolayi . Zeminin puruzsiz cok duzgun olmasi gerek yoksa hic yapmayin/yaptirmayin bosuna iyi verim alamazsiniz  ::)

görselleri alayım

Yunus EMRE

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 26 Ağustos 2011, 12:53:59 »
Dun foto cekmedim on jantlari yaparken ama bugun arka jantlari yaparken cekerim ;)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 26 Ağustos 2011, 21:13:17 »

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2011, 23:08:02 Gönderen: air-cooled »
"Hurdalarin Efendisi"