Gönderen Konu: Buzda Dans...  (Okunma sayısı 11796 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: Buzda Dans...
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2012, 23:34:26 »
araç otomatik ;) sağolasın

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2012, 00:06:36 »
öylesi de var tabi alper, geçmiş olsun, 2 çeşit çıkıyor bu sopalıklar;

model 1: bu havada tali yoldan önüme fırlayan arabalar ya da yola atlayan yayalar...ya ben altımdaki arabaya bu kadar güvenmiyorum, sen bana nasıl güveniyorsun be adam, atlıyorsun yola?

model 2:bunlar da kendi aracına güvenenler..daha dün gece kar yağıyor, adam altındaki ducatoyla dibime giriyor, yanlış anlamayın 2 şeritli yolun sağındayım.Ve bu sopalık adamın farları komple benim aracın içinde, daha da kornaya basıyor git git diye...

sanada gecmis olsun baskan

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Ocak 2012, 02:29:02 »
geçmiş olsun alperler, ankaranın neresinde yaşadınız bu olayları?

Model 3 : yağmur yağarken bile 4 şeritli yolun en solundan gidip selektörü iplemeyen sağından geçince yanındaki hatuna karşı eziklik hissedip denyo denyo üstüne kırmalar vay efendim önüne geçip fren yapmalar vs. sözüm ona bikaç gün önce konya yolunda giden porsche cayanne S turbolu denyo, sanki F1 güvenlik aracı bilmem ne dediğim...  :t
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2012, 04:14:08 »
Alper'im geçmiş olsun,bugün bende o badireleri 2-3 kez atlattım.O yüzden ne çektiğini az çok tahmin edebiliyorum. Çevre yolundan Batıkent'e ayrıldıktan sonra eve gelene kadar akla karayı seçtim. Önümde yanlayan ego otobüsleri,rampalardan döne döne inen arabalar,karşılıklı gelip fren yapıp duramayan kafa kafaya tokuşan arabalardan tut,rampayı çıkarken sağımdan kökleyip benden önce çıkan,rampanın inişinde ışıklarda önüme (yani 900 kg ağırlığında 93 model suzuki swiftin önüne) geçip duran audi'ciye kadar neler çektiğimi bir ben bilirim. Çok şükür bugünü de kazasız belasız atlattık...

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Ocak 2012, 07:08:07 »
benm arabaya tikladilar zaten ama buzdan degil malin biri geldi boyayi aldi tampondaki  :t

lan yinemi??
bi zabita bi hanzo ne kadermis olum seninkide ya..
gecmis olsun haci..

boralp sanada gecmis olsun ucuz yirtmissin Allah yuzune bakmis kardesim..

valla dedigin gibi kar falan yine iyi kotu isini bilince kontrol edilebiliyor ama buz iptal ya..
naparsan yap bos..
benim icin buzda tek care civili lastik, bi tek onun ise yaradigini gordum buzda bugune kadar gerisinin alayi yalan..
civili buzda zincirden bile iyi..
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2012, 07:09:46 Gönderen: erdem325 »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Ocak 2012, 10:57:24 »
çankaya esat taraflarında oldu salih sağolasın.

erdem çivili de normal yola gelmiyor işte, geç kalmamak arabayı çıkarmamak en iyisi aslında

valla cümlemize geçmiş olsun gani,dediğin gibi kendimiz neyse de başkasının da napacağını kestirmek zorundayız.

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Ocak 2012, 11:12:04 »
aynen civilide normal yolda olmuyor..
yapacak bisey yok ne diyelim artik..

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Ocak 2012, 11:44:02 »
lan yinemi??
bi zabita bi hanzo ne kadermis olum seninkide ya..
gecmis olsun haci..

boralp sanada gecmis olsun ucuz yirtmissin Allah yuzune bakmis kardesim..

valla dedigin gibi kar falan yine iyi kotu isini bilince kontrol edilebiliyor ama buz iptal ya..
naparsan yap bos..
benim icin buzda tek care civili lastik, bi tek onun ise yaradigini gordum buzda bugune kadar gerisinin alayi yalan..
civili buzda zincirden bile iyi..

la sorma antaresin yandan girisi varya kapali otoparka orda bekliyom yol acilsin die tak tiye bi ses geldi baktim arkadaki yapismis tampona  :t

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #22 : 23 Ocak 2012, 11:55:27 »
Buzda yapacak şeyler kısıtlı.. otomatik vites olması dezavantaj kaygan yolda. geçmiş olsun
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Ocak 2012, 12:45:00 »
dun gece saat 24 sularinda ben de ankara sokaklarindaydim. felaket buz vardi . gecmis olsun.
buz kar gibi degildir. karin surtunmesi vardir. buzda mumkun mertebe fren yapmayin
kavsaklara yakin vites kuculterek yavaslayin
debriyajdab ayaginizi hemen cekmeyin.
ani direksiyon hareketleri yapmayin
ondeki araca cok yanasmayin.
sol seriti fazla isgal etmeyin.
ben de bir kere denedim ; arac kizaklayinca yandan ontekeri kaldirim tasina surterek durdum. pek onermiyorum ama :)
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Ocak 2012, 14:26:34 »

la sorma antaresin yandan girisi varya kapali otoparka orda bekliyom yol acilsin die tak tiye bi ses geldi baktim arkadaki yapismis tampona  :t

haci sen bi kirklan bence seni anca o keser :D

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Ocak 2012, 22:35:11 »
dun gece saat 24 sularinda ben de ankara sokaklarindaydim. felaket buz vardi . gecmis olsun.
buz kar gibi degildir. karin surtunmesi vardir. buzda mumkun mertebe fren yapmayin
kavsaklara yakin vites kuculterek yavaslayin
debriyajdab ayaginizi hemen cekmeyin.
ani direksiyon hareketleri yapmayin
ondeki araca cok yanasmayin.
sol seriti fazla isgal etmeyin.
ben de bir kere denedim ; arac kizaklayinca yandan ontekeri kaldirim tasina surterek durdum. pek onermiyorum ama :)

o da arabaya baya zararlı, benim arkadaşım kaldırıma ön tekeri vurarak şaseyi eğdi yav

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 23 Ocak 2012, 23:01:41 »
o da arabaya baya zararlı, benim arkadaşım kaldırıma ön tekeri vurarak şaseyi eğdi yav

arkadaşlığı kesseydin  :D şase nası eğilir hacı abi lastik sürtmeyle ???
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Ocak 2012, 23:05:37 »
direksiyon kırık vaziyette, yani dönüş yaparken frensiz kabalama vuruyor kaldırıma, bi baktık araba yengeç gibi yan yan gidiyor, ustaya götürdük, şase eğilmiş dedi