Gönderen Konu: ruhsattakı yanlıs bılgıler  (Okunma sayısı 1823 defa)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
ruhsattakı yanlıs bılgıler
« : 27 Ocak 2012, 03:00:43 »
slm arkadaslar bıraz once aracın netten mtv sını odemek ıcın sısteme gırmeye calıstım ama bı turlu gıremedım

bundan sonra garıplıkler basladı.

aracımın tescıl tarihi ruhsatta 04.05.2011 yazıyor sısteme gırmeye calıstıgımda bole bı arac yok dedı. sonra aklıma geldı ben bu aracı 25 ınde tescıl ettırdım dıye nası olur bole bısı dıye dusunurken sısteme 25.05.2011 olarak gırdım ve sısteme gırıs yapabıldım. yanı ruhsattakı tescıl tarıhım yanlıs arkadaslar !!!!

ardından sıstemdekı aracın adı kısmınde 1.9 cl td olarak gozukuyor ama benım ruhsatta 1.9 tdi yazıyor bu nası olur derken gozumun onune aracın oncekı ruhsatının halı geldı orda harbıdende 1.9 cl td yazıyordu . yanı aracın tescıl tarıhı gıbı aracın adıda yanlıs yazıyor... !!!

bole bısı nasıl olur arkadaslar ya nasıl olurda yanlıs yazarlar bunu.. ? gorunce zaten sok oldum ? benım bu saatten sonra ne yapmam gerek. ? pedere sordum gıt trafıge duzelltır dıyo..
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: ruhsattakı yanlıs bılgıler
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2012, 07:46:44 »
Bazen böyle işini bilmeyen memurlar burası Türkiye dedirtiyorlar işte. Bana da yanlış ceza kesmişler, mahmemeye bile gidiyorum  :D

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2012, 10:02:24 »
benim muayne yaprak kağıdı bitti muameleciden ek 1 almıştım 4 kişiyi 5 yazmış bu 2 kat masraf çıktı bana birde motor nosunu şaşe ye şaşe yi de motor no ya yazmış
diyecem bi adımı doğru yazmış onuda becerememiş sonuna bi harf daha katmış e yuh artık dedim uzun lafı kısası böyle evraklarınızı çok iyi kontrol edin derim işlem yapmadan önce

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2012, 16:45:26 »
benim önceki mini de de ruhsatta Mini Cooper ( MAN. ) yazıyordu oysaki araç otomatikti :) burası türkiye şaşırmamak lazım
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO