Gönderen Konu: Al bir tane daha araba katili...  (Okunma sayısı 3692 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Al bir tane daha araba katili...
« : 28 Ocak 2012, 02:16:29 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-mk-1-cabriolet-72377981/detay

bu arabayı Ümitköy'de eski sahibinde iken almaya çalıştım ama rakamda anlaşamadık,son rakam olarak 10bine vereceğini söyledi ve konu kapandı. o zamanlar o adamın söylediği bi cümle hala aklımda "bu çok özel bir araba ve ben bu arabayı kıymetini bilecek orjinalliğini bozmayacak birine satmak istiyorum" şu ilanı görünce yemin ediyorum içim sızladı,adamı arayıp harbiden tam adamına satmışsın demek geldi içimden numarasını bulamadım... herkesin zevki farklıdır eyvallah ama bu arabaya yapılan şey düpe düz zevksizliktir,arabayı katletmektir! arabadan azıcık anlayan adam,azıcık zevk sahibi adam bunu yapmaz! bakımsızlıktan dökülseydi de keşke orjinalliği bozulmasaydı bu kadar üzülmezdim...

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Al bir tane daha araba katili...
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2012, 03:40:33 »
valla anlamadım. orijinalliğini bozacak derecede büyük değişiklik neler var onu çözemedim. jantlar desen değişir. resimler flu ben mi bir şeyler kaçırıyorum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2012, 04:04:17 »
bilmiyorum Tolga ama her yere bi sticker,kaputa BMW logosu gibi bişey,çamurluklara Mustang logosu gibi şeyler. belki haklısın çok abartılacak bişey yok arabada ama ben eski halini bildiğim için çok üzüldüm. yine de arabaya yapılanların zevksizlik olduğu su götürmez bir gerçek :)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2012, 08:42:45 »
abu bu ats li olan degilmi ya eger oysa satan adam gorunce sokolmustur :D apaciye vercek arabam yok diyodu :D

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2012, 11:14:40 »
abu bu ats li olan degilmi ya eger oysa satan adam gorunce sokolmustur :D apaciye vercek arabam yok diyodu :D

evet o Alper,o dönem çok dil dökmüştüm bu arabayı 3 kuruş aşağı ver ama bilen birine ver yoksa bütün emekleriniz heba olacak diye. şimdi kına yaksın...  ;D

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2012, 11:40:46 »
İçinin fotolarını koymamış makyaj yapmış olmalı :D

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2012, 12:52:52 »
ilanı verdiği gün beni aradı bu :) takas edelim diye ama anlaşamadık fiyatta şu haliyle ne kadar garip görünsede eski halini bildiğim için hala kaçırılmayacak bi cabriolet benim için.Eskiden zır orijinal bi arabaydı güzelim atsleri çıkarıp karpuz jant takmışlar :) arayan adamda bizde volkswagenciyiz kardesim ventoyu zaten öyle herkes almaz dedi ama bişey demedim :)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2012, 12:53:18 »
İçinin fotolarını koymamış makyaj yapmış olmalı :D

yok abi içi hala orijinaldi son gördüğümde

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2012, 14:46:41 »
bilmiyorum Tolga ama her yere bi sticker,kaputa BMW logosu gibi bişey,çamurluklara Mustang logosu gibi şeyler. belki haklısın çok abartılacak bişey yok arabada ama ben eski halini bildiğim için çok üzüldüm. yine de arabaya yapılanların zevksizlik olduğu su götürmez bir gerçek :)

bir mesaj daha göndermiştim ama uygun mu bulunmadı silindi mi acep? şunları yazmıştım.

evet dediklerind ehaklısın. fotolar flu olduğu için gözümden kaçmış. kaputtaki logo alakasız. arkada tuhaf yazılar. yanlardaki mustang logolarını da görmemişim resimler net olmadığından. katılıyorum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2012, 15:41:45 »
Bu cabrioyu ben bile ciddi ciddi almayı düşündüm o derece hoşuma gitmişti ama LPG'li olması beni soğuttu 13 ATS Cup vardı ve pırıl pırıldı  :sevgi: Şimdiki halini görünce açıkçası ben de utandım yani  :saskin:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???