Gönderen Konu: O artık İzmirli MK3 GTİ (MGY) yeni çekimler 8. sayfada ...  (Okunma sayısı 44567 defa)

Çevrimdışı taaytay

• Profili Görüntüle
Ynt: O artık İzmirli MK3 GTİ (MGY) yeni çekimler 8. sayfada ...
« Yanıtla #154 : 04 Mayıs 2012, 09:30:54 »
nasıl yani araba patlak çıktı gibi konuşuyon adaş ?
araba degilde abi conta 2 yerinden patlak mıs sente bi diş gerideymiş senteyi normale alınca avans vurma gibi sacma bi ses yaptı araba kompresör testien sokunca 2 piston degeri düşük cıkınca çözdük olayı sonunda birde baya bi sensör değiştirdim ama saat gibi olmustu   masallah biz benzini yakmadan atıomusuz  :) araba sürekli zenginde karıstırıyormus bunlardan dolayı  istanbuldan denizliye cok güzel yakıt yaktım 

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : 04 Mayıs 2012, 09:34:23 »
neyse yeni sahibi sefasını sürsün o zaman  :saygılar

Çevrimdışı taaytay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 04 Mayıs 2012, 10:12:56 »
neyse yeni sahibi sefasını sürsün o zaman  :saygılar
abi farlar yalan oldu senin ya :(  kusura bakma

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 04 Mayıs 2012, 18:04:31 »
abi aldığından beri cidden hem zaman hemde para harcadın ben biliyorum.Artık yeni sahibine sıfır masraf ile teslim ediyosun hayırlısı olsun tekrardan ..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 04 Mayıs 2012, 23:36:08 »
satıldımı ??

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 04 Mayıs 2012, 23:40:43 »
evet satılmış ben aradım bir arkadaşa alacaktım o gun satlmış istanbul kadıköye satıldı dedi

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 04 Mayıs 2012, 23:42:38 »
hayırlısı olsun istanbul izmir istanbul turunda araç  ;) ;)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 04 Mayıs 2012, 23:44:15 »
ben cok üzüldüm alamdıgıma senin araçta sakarya daydı onu alacaktım onunda ilanını bulamıyorum  :(

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 04 Mayıs 2012, 23:47:06 »
ben cok üzüldüm alamdıgıma senin araçta sakarya daydı onu alacaktım onunda ilanını bulamıyorum  :(
  satıldı perşembe günü keşke kaçırmasaydın şu alemdeki en temiz sport tu..  :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 04 Mayıs 2012, 23:50:30 »
 satıldı perşembe günü keşke kaçırmasaydın şu alemdeki en temiz sport tu..  :tamamdir :tamamdir
şans yok şans para elmede değildi ikisinide kacırdık  :t
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2012, 23:52:20 Gönderen: CoX_BoY »

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 05 Mayıs 2012, 17:44:10 »
Tayfunla konusmustuk eger satılmazsa yarın ızmıre gıdecektım nasıp degılmıs....

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 06 Mayıs 2012, 14:01:47 »
Aynen abi sonuçta yaptığın şeyleri değiştirmesende gayet iyi yürüyordu öylede satabilirdin hiç birşey söylemeden başkalarının yaptıkları gibi ama sen herşeyini yapıp teslim ettin ve bunları yansıtmakta gayet normal bi başkasında olsa bu araç eminim daha fazla fiyatlar çeker satmaya çalışırdı.

Berkin konuşuyosun ama boş konuşuyosun.. Hiç bişey söylemeden başkalarının yaptıkları gibi satardın ne demek..? Benim MGY'ye yaptığım masrafın yanında Tayfunun yaptığı masraf denizde kum tanesi kalır. Araçta bildiğim ne varsa hepsini Tayfuna söyledim ben. 2 kere aracı saniyeye baktırmaya götürdük. Sarsıntılı çalışması contadan kaynaklandığını ben nerden bileyim. Onlarca yere götürdüm sorunu nedir aracın die. Motorun içi kurum bağlamıştır temizlenince geçer dendi Tayfunun yanında.Sorunu ustalar bulamıyorsa bnm suçum ne. Bilal şahidimdir.  Laf kalabalığı yapmanın alemi yok. Bi sorun varsa telefonum var beni arayıp konuşulabilirdide. Burda suçlayıcı konuşman hoş değil.! Patlak aracı satmaya çalışsam, ABS çalışmıyor, LPG taktım çıkardım demezdim..
Referee

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #166 : 06 Mayıs 2012, 18:18:20 »

Berkin konuşuyosun ama boş konuşuyosun.. Hiç bişey söylemeden başkalarının yaptıkları gibi satardın ne demek..? Benim MGY'ye yaptığım masrafın yanında Tayfunun yaptığı masraf denizde kum tanesi kalır. Araçta bildiğim ne varsa hepsini Tayfuna söyledim ben. 2 kere aracı saniyeye baktırmaya götürdük. Sarsıntılı çalışması contadan kaynaklandığını ben nerden bileyim. Onlarca yere götürdüm sorunu nedir aracın die. Motorun içi kurum bağlamıştır temizlenince geçer dendi Tayfunun yanında.Sorunu ustalar bulamıyorsa bnm suçum ne. Bilal şahidimdir.  Laf kalabalığı yapmanın alemi yok. Bi sorun varsa telefonum var beni arayıp konuşulabilirdide. Burda suçlayıcı konuşman hoş değil.! Patlak aracı satmaya çalışsam, ABS çalışmıyor, LPG taktım çıkardım demezdim..
:tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı BERKİN METİN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 06 Mayıs 2012, 22:40:23 »

Yanlış anlaşılmasın ben size söylemedim onu genel olarak söyledim herkes fiyatı yüksek bulduğu için yaptığı masraflar açısından söyledim üstünüze alınmayın gerginlik yaratıp sizi kötülücek birşey demek istemedim