Gönderen Konu: Acil yardımm 4 kapı döşemesi  (Okunma sayısı 2192 defa)

Çevrimdışı RoCCo0

• Profili Görüntüle
Acil yardımm 4 kapı döşemesi
« : 11 Haziran 2014, 14:42:16 »
Beyler ankarada oturuyorum 4 kapı döşemesi değiştirmek istiyorum ama ben bu sitede araştırdım. 100 tl civarında fiyat söyleniyordu ama ben sordum 250 den aşağı ağızını açan yok. Ankarada yaptıran ve 100 tl civarında fiyatı olan varsa bana ulaşabilir mi acil lütfen 0544 572 31 02

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
Ynt: Acil yardımm 4 kapı döşemesi
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2014, 15:36:43 »
Herşeyin parasına göre olacağına inaniyorum. 250TL ile yapilan ve 100TL ile yapilan iscilik ve malzeme kesinlikle ayni olamaz. Tabi dosemecinin gozunde dolar isaretleri yoksa yani kaziklama amacli soylemediyse fiyati.

Doseme isleriyle ugrastim biraz oradan biliyorum. Hersey malzemede bitiyor. Sen al malzemeni yaptiracak birini illa bulursun.

Soyle aciklayayim.

İyi bir usta, malzeme icin soyler parayi iscilik cok koymaz.
normal bir usta, malzemeyi oylesine secer koyar amac iscilikten kazanmaktir.

Cok gezdim dolastim dosemecileri anladigim kadariyla bu sekilde isliyor beyinleri ;)

Çevrimdışı RoCCo0

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2014, 15:57:39 »
eyw. hocam sağolasın bilgi için arabayı satacağım için çok fiyat bağlamak ta istemedim acıkcası

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2014, 16:09:59 »
Satacaksan bence hic ugrasma, birak eski yirtik ama orjinal kalsin. Cakma durmasin da ;) Ben sahsen eskimis olmasini anlayisla karsilayabilirim alirken, yaparim ben yeni gibi derim. Ama cakma degisik bir renk ve kumas itici gelebilir aliciya. Kisisel fikrim tabi ;)