Gönderen Konu: jant acıl yardım  (Okunma sayısı 7314 defa)

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
Ynt: jant acıl yardım
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2012, 01:40:41 »
ama su anda bu jantları değiştirme gıbı olasılık yok cunku ancak lastıklerı değiştirecek kadar maddı durumum var  :-\ ondada ıyı bır secım yapmam lazım kı surtme gıbı bır sorun yaşamamam gerekıyo şu sıralar arabaya cok masraf yaptım bu alacagım lastılerle uzun bır sure ıdare etmem gerekıcek....... :-\

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Ağustos 2012, 02:07:47 »
bence bunlar şuan lastikleriyle beraber aracın üzerinde kalsın

güzelce resimlerini çek, sahibindene koy, hatta burada da ilan ver, işine yarayacak biri alsın, mesela bir bora sahibi falan

takasta da opsiyonlarını açık tut, belki güzel bi jantla takas gelir alırsın

ekstradan çok fazla masrafa girmemiş olursun

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Ağustos 2012, 02:46:46 »
teşekkür ediyorum tavsıyen ıcın..bu benım ilk arabam arabadan da pek öyle anlamıyorum ama hanı ınsanın ıcıne sinmesi vardır ya ıste bu jant ıcıme sindi ve cok hosuma gıdıyor...bu forumu uzun zamandır takıp edıyorum arabalardan anlayan kışılerdensın senın de tavsıiyenı almak ısterım sence bu janta hangı boyutta lastık almalıyım kı surtme gıbı bır sorunla karsılasmayayım....

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Ağustos 2012, 03:53:13 »
estafurullah ne demek

jantın et ve j değerlerini bilmek lazım ama yine de abartı bir değeri olmadığını varsayarak 215-45-17 diyorum

Çevrimdışı Jack4eva

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2012, 03:17:31 »
bu jantları bızım bi arkadaşın gri golfünde görmştüm acayip hoşuma gitmişti arkadaşlar pek beğenmemiş ama bence çok şık bi jant kaça aldığınnıda paylaşırmısın? ;)
kazasız belasız kullanırsın inşallah :halazn: :tavazn:
Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.
Ernesto Che Guevara

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Ağustos 2012, 15:23:47 »
benım  15lik eskijantları verdım lastıklerıyle beraber (zaten lastıklerı bitikti 7 senelik lastıktı) ustune bunları aldım lastıklerıyle beraber (bunun lastıklerı iyi duruda) uzerıne  500 tl verdım ama bu jantlar ın besıncısı de var yanı ıstetmesıde.....ama tek sorun ıste bıraz surtmesı...onu da helledecem ınsallah bunn uzerındekı lastıklerı verıyorum 215 lik lastık alıcam takas yanı.............

Çevrimdışı erve07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Haziran 2014, 00:04:28 »
ama su anda bu jantları değiştirme gıbı olasılık yok cunku ancak lastıklerı değiştirecek kadar maddı durumum var  :-\ ondada ıyı bır secım yapmam lazım kı surtme gıbı bır sorun yaşamamam gerekıyo şu sıralar arabaya cok masraf yaptım bu alacagım lastılerle uzun bır sure ıdare etmem gerekıcek....... :-\
sayın kardeşim kullandığın jantlar benim aracımda da vardı, kaza yaptım bir tanesi kırıldı, aldığın yeri yazarsan sevinirim, belki 1 tane bulabilirim