Gönderen Konu: APP PLAKA  (Okunma sayısı 6961 defa)

Çevrimdışı yusufss

• Profili Görüntüle
Ynt: APP PLAKA
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2014, 19:28:22 »
vallahi yıllardır önünden de geçmişimdir ama hiç alıcı gözüyle o dükkana bakmamıştım reklamcı falan diye :) Demek plaka işi de yapıyormuş orası. Çok teşekkür ederim Yusuf  :tamamdir hemen uğrayacağım :D
rica ederim yardımcı olduysak ne mutlu  :tamamdir
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 19:28:38 Gönderen: yusufss »

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2014, 20:11:48 »
Artık tek mühür var.ben de öyle biliyorum.hatta benim app ler trafik şubede basıldı :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2014, 00:11:57 »
Yok artık daha neler :)

HTC EVO ile kanepeden

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2014, 01:04:49 »
Aynen öyle valla yalan yok.60tl ye app bastılar mühür de dahil ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı genc26

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: vw 99 6n polo
Ynt:
« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2014, 11:07:29 »
S.a. herkese hayirli gunler bisey sormak istiyorum bundan iki ay once bi kaza yaptim ara sokaktan birden arac filadi onume 10 20 km hizla dodunu verdim her neyse kaza esnasinda aracin arka lastik benim plakaya surtmus plaka simsiyah oldu sanayide bayaci ugratsi tiner gaz yagi falan ben ugrastim oksijenli su ile silgiyle sildim plakanin boyasi cikiyor lastik izleri duruyor ben bu plakayi trafige gotursem degistirirlermiki bi bilginiz varmi
Polo Candır Heyecandır...

Çevrimdışı mhusmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2014, 16:34:23 »
trafikle sıkıntı çıkmayacak şekilde yapıyorsa haber bekliyorum bende  :saygılar

barut tayfun kardeş, özelden mesaj atamıyorum bi sıkıntı var heralde sitede yada benim hesapta >:(

Geçen gün gittim bu Yüksel'e ama alsancaktaki yerine değil 2.sanayideki yerine. Normal plaka yenilemeyi çifti 50 tl'den APP plakaları da çifti 70 Tl'den yapıyolarmış. Ama mühür yoktu APP'lerde. Sıkıntı durumunu sordum normallerde zaten bişey olmaz ama APP'lerde trafik tabi arada sıkıntı çıkarabiliyo dedi.

Benim plakalar çok yıpranmış olduğu için APP yaptırayım demiştim ama normal plakada yaptığı için APP yapıp dikkat çekeceğime normal bastırayım diyorum. Temiz temiz gıcır gıcır  ;D :tamamdir
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 16:35:14 Gönderen: mhusmen »

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Haziran 2014, 17:12:30 »
 :saygılar aynen maceraya gerek yok

Çevrimdışı yusufss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Haziran 2014, 19:48:50 »
barut tayfun kardeş, özelden mesaj atamıyorum bi sıkıntı var heralde sitede yada benim hesapta >:(

Geçen gün gittim bu Yüksel'e ama alsancaktaki yerine değil 2.sanayideki yerine. Normal plaka yenilemeyi çifti 50 tl'den APP plakaları da çifti 70 Tl'den yapıyolarmış. Ama mühür yoktu APP'lerde. Sıkıntı durumunu sordum normallerde zaten bişey olmaz ama APP'lerde trafik tabi arada sıkıntı çıkarabiliyo dedi.

Benim plakalar çok yıpranmış olduğu için APP yaptırayım demiştim ama normal plakada yaptığı için APP yapıp dikkat çekeceğime normal bastırayım diyorum. Temiz temiz gıcır gıcır  ;D :tamamdir
arkadaşlar mühürlü app de var ben istanbuldan yaptırdım cifti 90 tl hic bi sıkıntı yok mühürsüzlerle uğraşmayın derim
normal plakayı yenileme işine girme bence atma riski olabilir garanti veriyomu bilmiyorum aklında bulunsun

Çevrimdışı mhusmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Haziran 2014, 11:26:55 »
arkadaşlar mühürlü app de var ben istanbuldan yaptırdım cifti 90 tl hic bi sıkıntı yok mühürsüzlerle uğraşmayın derim
normal plakayı yenileme işine girme bence atma riski olabilir garanti veriyomu bilmiyorum aklında bulunsun
Atarsa biz de onun kafasına atarız ya merak etme   :bekleriz: :D ;D

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #23 : 28 Haziran 2014, 16:54:26 »
Plakalardaki Emniyet mühürü kaldırıldı. Artık sadece Cemiyet mühürü denilen mühür bulunuyor. Dün yeni arabaya mühürlü bir çift APP yaptırdım. Çifti 80 TL. Yeri de Göztepe Köprüsü yakınlarında. Epey de güzel oldu.

Anlamadığım nokta şudur ki Sakarya ve Kocaeli gibi şehirlerde plakalar orjinalden büyük yazılı çıkıyor aynı APP gibi. Oralarda sıkıntı olmuyor da neden diğer şehirlerde sıkıntı yaratıyorlar. Trafikçilerin uygulamalarına akıl sır ermiyor.
CRAFTER TDI 163 ps