Gönderen Konu: Polo Boğaz Kelebeği  (Okunma sayısı 586346 defa)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Boğaz Kelebeği
« Yanıtla #210 : 06 Kasım 2007, 19:39:55 »
Elimden geldiği kadar çevirmeye çalıştım arkadaşlar,hatalarım varsa bilen arkadaşlarda yardımcı olmaya çalışsınlar. :tamamdir

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 06 Kasım 2007, 21:28:25 »
Altına imzamı atarım saygılar

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 06 Kasım 2007, 22:33:13 »
teşekkürler volksport evet arkadaşlar imza atacağız hemde ne imza küçük dillerini yutacaklar ama önce fabrika'nın mail adresini bulmamız gerekiyor hadi bakalım işbaşına bu arada bugün tüketici hakları koruma derneği ve sanayi bakanlığı ile konuştum adamlar araçların garanti süresi bittiği için ticaret mahkemesine başvurmamız gerektiğini söyledi.bende avukat arkadaşımı aradım kalabalık bir grup olduğumuzu araçlarımızda problem olduğunu ve servisin bizi kazıklamak istediğini söyledim ve almanyaya mail atacağımızı söyledim önce maili atın gelecek cevaba göre gereken işlemler başlarız dedi onunda çevresinde polo kullanıcısı olup şikayetçi olan bir çok kişi varmış onları araştıracak hep beraber bu adamları dize getireceğiz inşallah getiremezsekte en azından baya bir ses getiririz ve sorunumuzu daha ucuz ve garantili şekilde hallederiz herkesin yardım etmesini ve birlik olmamızı istiyorum saygılarımla

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : 06 Kasım 2007, 23:01:03 »
teşekkürler volksport evet arkadaşlar imza atacağız hemde ne imza küçük dillerini yutacaklar ama önce fabrika'nın mail adresini bulmamız gerekiyor hadi bakalım işbaşına bu arada bugün tüketici hakları koruma derneği ve sanayi bakanlığı ile konuştum adamlar araçların garanti süresi bittiği için ticaret mahkemesine başvurmamız gerektiğini söyledi.bende avukat arkadaşımı aradım kalabalık bir grup olduğumuzu araçlarımızda problem olduğunu ve servisin bizi kazıklamak istediğini söyledim ve almanyaya mail atacağımızı söyledim önce maili atın gelecek cevaba göre gereken işlemler başlarız dedi onunda çevresinde polo kullanıcısı olup şikayetçi olan bir çok kişi varmış onları araştıracak hep beraber bu adamları dize getireceğiz inşallah getiremezsekte en azından baya bir ses getiririz ve sorunumuzu daha ucuz ve garantili şekilde hallederiz herkesin yardım etmesini ve birlik olmamızı istiyorum saygılarımla

Arkadaşlar burayada ingilizce bir başlık atıp bu ingilizce yazıyı yapıştırıp tüm polo kullanıcılarınında altına cevap olarak evet şikayetçiyim şeklinde bir ingilizce yazıyı kopyalayıp yapıstırmasını da isteriz, oluşan bu konuyuda mailin altına link olarak ekleriz, Herkesinde mail adreslerinden en azından bir kere olmak üzere hazırlamış olduğumuz dilekçeyi bulunan mail adresine atmasını isteriz....(Almancasınıda tanıdığıma cevirtmeye çalışıcam)

Bu arada bu şekilde bir davranış için acele etmeyelim öncelikle, mailleri çekelim. Aksi takdirde markayı kötülemekten durum  bize karşı ters yöndede tepki alabilir hukuk yolunda bunun için bu tür konularda öncelikle mail bombardımanına tutmak daha mantıklı olucaktır.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2007, 23:19:19 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 06 Kasım 2007, 23:19:36 »
   E- mail özetini Almanca, İngilizce , Türkçe olarak 3 dilde yollarsak daha etkili olucaktır. En kısa zamanda bu şekilde bir word belgesi hazırlarım.

Çevrimdışı freedom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : 07 Kasım 2007, 09:40:02 »
Birlikten kuvvet doğar arkadaşlar. Bende yanızdayım. Bu problem gerçekten cansıkıcı ve pahalı çözümleri var. Duyuyoruz honda yada başkası bilmem kaç model arabalarını servislere çağırıyor. Vw de bunu yapması lazım. benim polo 48.000 de ve bunu yapıyor. Ben böyle bir şeyi hiç duymadım (boğaz kelebeği) bune ya dedim duyunca. Vw bir hata yapmış bunu düzeltmesi lazım. Vw serviste 700 ytl boch serviste ta 500 zaten arabayı 11.500 e almışım insanın morali bozuluyor. Ha polo kötü arabamı kimse kötü diyemez. Belki opsiyonları yok ama sürüş zevkli ve sağlam.

Çevrimdışı freedom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #216 : 07 Kasım 2007, 10:37:42 »
Arkadaşlar ben bu yazıyı göndermeye çalıştım ama olmadı. Vw nın sitesinde mail adresi yok kendilerinin hazırladığı bir şey var ama bu kadar uzun yazıyı kabul etmiyor. Bunu nereye göndereceğimizi adresini buraya yaza bilirmisiniz. Tşk.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : 07 Kasım 2007, 11:24:29 »
öncelikle mail adresini bulmamız lazım ben bir taraftan araştırıyorum.volksport senden ricam bizim konunun ingilizce versiyonunuda sitede açıp altına yazacağımız yazıyı hazırlamak şu mail işini halledelim en son hukuk yolu ile zaten hakkımızı arayacağız ben bugün alem fm programcısı ve yazar Nihat Sırdar'a mail atıp onuda foruma davet etmeyi düşünüyorum çünkü onunda vw'si var ve bize destek olabilir gazeteci bir arkadaşım var olayı biraz olgunlaştırdıktan sonra ondanda yardım isteyeceğim sonuçta biz arabadan değil parçadan şikayetçiyiz ayrıca almanyadaki bir yakınıma sorduğumda sanırım bu geri çağırma olayını orda yapıp parçayı değiştirmişler ben onların yalancısıyım tabi eğer orda geri çağırma yapılıpta burda yapmadıysalar zaten burdakilerin başına baya bir dert açılacak demektir.Ayrıca bu parça siemens'mi bosch ürünümü eğer siemens ise siemenste çalışan bir üst düzey yönetici yakınımla konuşup bu işe onlarıda dahile etmeye çalışıcağım merak etmeyin arkadaşlar biz bir kartopu yaptık ve dağın tepesinden aşağı bıraktık bakalım çığ olacakmı bir şey kaybetmeyiz diye düşünüyorum en azından aptal yerine konulmayacağımız vw'ye gösteririz.

Çevrimdışı r76

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #218 : 07 Kasım 2007, 12:17:30 »
bende yanınızdayım :tamamdir

Çevrimdışı netb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #219 : 07 Kasım 2007, 12:26:09 »
evet arkadaşlar hep birlikte elele..

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #220 : 07 Kasım 2007, 12:40:47 »
Hayırdır, taarruz var galiba  ;D

Çevrimdışı freedom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 07 Kasım 2007, 13:00:54 »
Arkadaşlar araştırırken böyle bir makale buldum. Bilgi niyetine.

OTOMOTİVDE KULLANILAN SENSÖRLER

G İ R İ Ş

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #222 : 07 Kasım 2007, 21:19:05 »
öncelikle mail adresini bulmamız lazım ben bir taraftan araştırıyorum.volksport senden ricam bizim konunun ingilizce versiyonunuda sitede açıp altına yazacağımız yazıyı hazırlamak şu mail işini halledelim en son hukuk yolu ile zaten hakkımızı arayacağız ben bugün alem fm programcısı ve yazar Nihat Sırdar'a mail atıp onuda foruma davet etmeyi düşünüyorum çünkü onunda vw'si var ve bize destek olabilir gazeteci bir arkadaşım var olayı biraz olgunlaştırdıktan sonra ondanda yardım isteyeceğim sonuçta biz arabadan değil parçadan şikayetçiyiz ayrıca almanyadaki bir yakınıma sorduğumda sanırım bu geri çağırma olayını orda yapıp parçayı değiştirmişler ben onların yalancısıyım tabi eğer orda geri çağırma yapılıpta burda yapmadıysalar zaten burdakilerin başına baya bir dert açılacak demektir.Ayrıca bu parça siemens'mi bosch ürünümü eğer siemens ise siemenste çalışan bir üst düzey yönetici yakınımla konuşup bu işe onlarıda dahile etmeye çalışıcağım merak etmeyin arkadaşlar biz bir kartopu yaptık ve dağın tepesinden aşağı bıraktık bakalım çığ olacakmı bir şey kaybetmeyiz diye düşünüyorum en azından aptal yerine konulmayacağımız vw'ye gösteririz.

Ben konuyu açarım arkadaşlar acele etmeyelim ki 3 dilde hazırlamaya çalışıyım... Bütün Polo Sahiplerinin katılımını aldıktan sonra sadece ufak bir yazı ile linki atarız ve okumalarını isteriz.... :tamamdir

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #223 : 08 Kasım 2007, 09:20:17 »
Yazının almancaya çevrilmesi için hafta sonuna söz aldım, İnşallah bir aksilik çıkmaz...