Gönderen Konu: Polo Boğaz Kelebeği  (Okunma sayısı 586344 defa)

Çevrimdışı şatov

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Boğaz Kelebeği
« Yanıtla #504 : 25 Aralık 2009, 11:10:12 »
Teşekkür ederim Ozmo, ben musluk contası bile değiştiremem. :) Kayınbirader biraz anlıyor bu işlerden, gösterdiğin kabloya bir baktırayım ona. Sağ ol.
Doğa bazen bir aptal yaratır. Ama bir züppe her zaman insanın kendi eseridir.

Çevrimdışı simyaci1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #505 : 06 Ocak 2010, 13:41:59 »
Öncesini okumadım ama "Isınınca diyorsan" % 99 hararet müşiri+ince ayar. Aynısı bana oldu ben dedim hararet müşiri ustalar(sözde olanlar) dedi hayır işte sağlam görünüyor. İnat ettim ona buna sor senin gibi satmaya geldim. En son Lpgcim dedi git değiştirt ondan. Arıza göstermesede değiştirdik ayar yapıldı küt düzeldi. Basit şeyleri bilmiyorlar insanı aracından soğutmaya getiriyorlar. Elektronik bilen usta çok az piyasaya komple seminer verilmeli.

Hararet müşirini değiştirdikten sonra ayardan bahsetmişsiniz. Bu ne ayarı?
Kelebek adaptasyonu değildir herhalde?

Çevrimdışı hasan881

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #506 : 10 Ocak 2010, 12:25:09 »
Rölantide stop sorununu çözemedim bir türlü:

1- hararet müşiri değişti.
2- akü değişti
3- boğaz kelebeği değişti (sıfır bir kelebek takıldı)
4- beyin değişti. (oto anka'nın yalancısıyım)

Var mı artıran?

Bir de, direksiyonu tam sağa ya da sola çevirince stop ediyor. Bu başka bir soruna mı işaret ediyor, yoksa şu genel stop sorununun bir parçası mıdır? Diz çöküp yalvarmam mı gerekiyor, pekala, diz çöküp yalvarıyorum. Biri bir ışık yaksın. Çünkü anlaşılmaz bir şekilde servisler bu sorunla uğraşmak istemiyorlar. Belki hiç çözemezsin diyen bile oldu. Bu nasıl bir dünya abi ya, o kadar para saydık, adamlar böyle kullan diyor.
dreksıyonu sona cevırınce stop etme sorunu bendede vardı bı ses cıkıodu cızzz dıe ustalar dreksıyon hıdrolıgını pompalamak ıcın araba guc harcıyo ve azda olsa  ozamada stop edio falan fılan dedıler bogaz kelebegi temızlendı o sorunda kalktı ortadan orjinal gaz kelebegi olmassa 0 da taksan yapar rolantıyı yukseltemessın otomatık beyın tarafından rolantı ayarlanıyor o beyınde sorun olabılır rolantının beynı

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #507 : 12 Ocak 2010, 22:40:19 »
arkadaslar ihtiyacı olan varsa bu ilana baksın ilan bana ait kargo ile de yollıya bilirim kadıköye kadarda elden teslim ede bilirim

Arkadaşlar satıldı  :)
« Son Düzenleme: 01 Mart 2010, 09:14:24 Gönderen: CoX_BoY »

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #508 : 17 Ocak 2010, 15:58:44 »
nezir burada reklamını yaptın iyi hoş bide mailime reklam atmak ne oluyor yaptırmak isteyen olursa buradaki telefonundan ulaşabilir dahada ileri gidip insanları mail yoluylada rahatsız etmek biraz ayıp oluyor.

Çevrimdışı simyaci1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #509 : 18 Ocak 2010, 14:30:10 »
Araca dün aynı yer:Distürbütör milinde boşluk var ondan olabilir,onu bi deyiştirelim dedi.Oda anca Aksarayda varmış.İş yüzünden gidemedim.
Diyer konularıda gözden geçirdim.Aynı sorunu yaşayıp hareret müşüri ile mutlu sona ulaşan arkadaşlar var.Distürbütörden önce müşüre bi baktırcam.

Arkadaş ne yaptın, distribitörü değiştirince sorun çözüldü mü? Benim sorun hala devam ediyor. Distribütörü de alsam mı acaba?

Çevrimdışı nuri foter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #510 : 20 Ocak 2010, 10:26:04 »
arkadaşlar selam 98 polo alarımda stop edebilimi :(

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #511 : 20 Ocak 2010, 12:48:27 »
arkadaşlar selam 98 polo alarımda stop edebilimi :(

anlamadım desem sorunu açıklarmısınız
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nuri foter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #512 : 21 Ocak 2010, 18:31:35 »
selem arkadaşlar stop sorununu çözemedim bobin dediler deyiştim yene aynı tam tamına 6 dakika çalışıyor stop ediyor 2 saat bekledikten sonra tekrar çalışıyor .Herkese teşekür ederim yerdımlarınızı beklıyorum

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #513 : 21 Ocak 2010, 18:50:05 »
selem arkadaşlar stop sorununu çözemedim bobin dediler deyiştim yene aynı tam tamına 6 dakika çalışıyor stop ediyor 2 saat bekledikten sonra tekrar çalışıyor .Herkese teşekür ederim yerdımlarınızı beklıyorum
bobin değil distiribütör araç belli sıcaklığa ulaştığında marş basmasına rağmen almıyor belli bir süre sonra çalışıyor.

Çevrimdışı chemist33

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #514 : 23 Ocak 2010, 00:56:48 »
bobin değil distiribütör araç belli sıcaklığa ulaştığında marş basmasına rağmen almıyor belli bir süre sonra çalışıyor.
polonun klasik arızası bu hareret müşörü bence değişecek araç kendini korumaya alıyor fazla ısındığını sanıyor beyin marş almıyor benimde başıma geldi

Çevrimdışı kıvırcık1976

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #515 : 28 Şubat 2010, 18:38:05 »
vallahi ben bugün söktüm komple  boğazı temizledim düzelmedi  sonra otogazın beyin kutusu var onun fişini çektim taktım  düzeldi  boğazdaki fiş değil ama otogaz ayarı yapılan fiş .. şuan normal  çalısıyor herhalde bir nevi reset attım .....bende anlamadım

Çevrimdışı ghostrider

• Profili Görüntüle
yine boğaz kelebeği yardım edin
« Yanıtla #516 : 20 Nisan 2010, 12:49:06 »
merhaba arkadaşlar son 5 gündür gitmediğim usta vermediğim para kalmadı hava filtresi kaç kere söküldü bilmiyorum sorun şu araba durduğum zaman benzin veya gaz farketmez 900 veya 1000 devir arasında gidip geliyor hava filtresini söküp çalıştığında kelebek 1 veya 2mm kendi kendine oynuyor adaptasyon kalibrasyon falan hepsi tamam adam en sonunda kelebeği değiştir geçer dedi şimdi birde bunumu alcaz forumda okuduğum kadarıyla kelebekte potonsiyonmetre falan varmış bunlar olabalimi veya başından böyle bir sorun geçen varmı bu kelebek neden kendi kendine oynuyor sabit durması gerekmiyormu yardım edin kafayı yedırcek bana herkese iyi günler

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: yine boğaz kelebeği yardım edin
« Yanıtla #517 : 20 Nisan 2010, 17:54:23 »
Polo Boğaz Kelebeği page 35
burada bi ara tamir eden biride vardı
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di