Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 363968 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gti mk1 restore(boyandık)!!
« Yanıtla #588 : 11 Eylül 2009, 20:18:00 »
değiştirip kullancak o kadar malzeme olduki olmazsa onlardan bi tane daha mk1 yaratıp arabaları değiştirerek kullanayım diyorum  :D
Ne kadarda kendine Müslümasnın yaa Cem abi bak burda aslanlar gibi Gökhan kardeşin var onu hiç düşünmüyosun bu çocukta coupe yok bu çocuk ne yapar hangi resimlere bakar demiyosunda hala kendime diyosun yazdım bunu kenara  :'(  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #589 : 13 Eylül 2009, 13:38:01 »
Dün arabayı mekanik ustamızdan almaya gittik :) Bu gece uzun zaman sonra evin otoparkında uyudu alet  :sevgi:

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #590 : 13 Eylül 2009, 14:05:14 »
o uyudu da ben uyuyamadım ;Dsunroofu dün bağlatamadım jantlarla ilgili sürtme yaşadık döndük flanşşları araya koyduk felan derken geç oldu boş ver dedim kaldı..bu gün içinde izalasyonunu yaparım sanırım,yarın kemer adrasan felan var yağmur felan yağar bakarsın garantiye alalım ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #591 : 13 Eylül 2009, 14:51:16 »
Çok güzel gidiyor Maşallah  :sevgi:
Sunroof'a alışamadım ama orjinali daha güzeldi bence  :-X
Birde silecek ortaya alınacak mı?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #592 : 13 Eylül 2009, 20:36:36 »
 ::) :o :tamamdir (yorumsuz konuşamadım bile.  :D)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #593 : 13 Eylül 2009, 21:00:16 »
Allahım sen bu fotoları çekmeyi benim Cabriomu toplarken bu fotoları çekmeye nasip eyle yarabbiii :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #594 : 13 Eylül 2009, 21:09:01 »
Çok güzel gidiyor Maşallah  :sevgi:
Sunroof'a alışamadım ama orjinali daha güzeldi bence  :-X
Birde silecek ortaya alınacak mı?

arka silecek iptal, ön de tek silecek yapıldı ;)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #595 : 13 Eylül 2009, 21:09:40 »
Allahım sen bu fotoları çekmeyi benim Cabriomu toplarken bu fotoları çekmeye nasip eyle yarabbiii :melek:

Amin cümlemize :D

benim araba da fotoğrafa renk katmış ya :) olmasa ne yapardık  >:D  :tavazn:
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2009, 21:11:13 Gönderen: mecamir »

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #596 : 13 Eylül 2009, 23:01:56 »
cem haaa gayret az kaldı. sürtme deme bana >:( bayramda geliyor cümbür cemaat binicez araca mecbur kışlıkları takıcam artık. aracın gerçekten harika olmuş keyifli sürüşler...
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #597 : 14 Eylül 2009, 00:13:21 »
arka silecek iptal, ön de tek silecek yapıldı ;)
Ön sileceği sormuştum ben, yatık durmasa ortaya alınsa daha iyi olur sanki.Birde süpürge güzel durmamış daha kalın olabilir tabi ufak ayrıntı bunlar aracın geneli çok çok güzel nazarımız değmesin 41 kere maşallah
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #598 : 14 Eylül 2009, 00:40:06 »
cem haaa gayret az kaldı. sürtme deme bana >:( bayramda geliyor cümbür cemaat binicez araca mecbur kışlıkları takıcam artık. aracın gerçekten harika olmuş keyifli sürüşler...

akslar ile ilgili örnek görmek için bekliyorsan sanırım kısa sürede göremiyeceksin kardeşim..ozlar arabaya uymadı flanşları hiç denememiştik meğer bir bijon pişti oluyormuş alttaki ile..sen bence dediğim gibi aldır paşalar gibi tak kullan gitsin..ben yaklaşık 1 ay arabayla uğraşmıycam sanırım hatta taktım 2 koltuk biniyorum suan içinde döşeme felan yapılmadan..bekleyemiyeceğim döşeme falan filan özledim oğlumu :)bu sırada kızımızı kazasız belasız binsin finikeden yasin isimli bir arkadaşımıza verdik.etraftaki binme motora laflarından belli bir sürede olsa kurtulmuş durumdayım ;)

hatıra kalan son fotoyu ekliyim bu topic fotoğraflar açısından çok işime yarıyor >:D

Aldık sanayilerden eve getirdik önce 8)

Düşündükki uzun oldu gezmeyeli gezdirmeyeli aldık baldızı teyzeyi kız arkadaşı kaçtık pikniğe torosların yamaçlarına :)

sunroofun garanti belgesi kaşelensin diye sırf illa gittik öpüldük webasto servise :-*

sunroffu hallettik benzin bitti dedik doyuralım oğlanı çektik pompaya içirdikçe içirdik :sevgi:

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2009, 00:48:46 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #599 : 14 Eylül 2009, 00:53:02 »
Ön sileceği sormuştum ben, yatık durmasa ortaya alınsa daha iyi olur sanki.Birde süpürge güzel durmamış daha kalın olabilir tabi ufak ayrıntı bunlar aracın geneli çok çok güzel nazarımız değmesin 41 kere maşallah

eyvallah kardeşim Allah herkesin gönlüne göre versin :sevgi:
elektirikçide alarm işi kaldı gittiğimde silecek için bi fikrim var onu yaptıracağım muhtemelen yapılabilirliği nedir tam bilmiyorum..sileceğin zamanlamasına on of yapmayı istediğimde kapatıp zamanlayıcıyı camın istediğim yerinde durdurmayı uzun yolda vb açıp zamanlayıcıyı normalen kullanmayı planlıyorum bakıcaz icabına..birde arka bagaj kapağının otomatiği tam çekmiyor o kaldı...açıkcası bende dik tercih ediyordum sadece fakat böylede çok güzel oldu ben beğendim açıkcası ama dediğim gbii bakıcam olabilirliğine yinede.süpürge kolay iş biraz gezip tozalım değişiriz :tamamdir
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2009, 00:54:07 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #600 : 14 Eylül 2009, 12:30:21 »
maşallah cem yalnız bu evreyi iyi bilirim bence hemen tamamla arabayı yoksa tamamlanmadan eskiycek haa bi de bu arada süngerle şöyle bol köpükle cilayla yıka beni diyo seninki  ;)

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #601 : 14 Eylül 2009, 14:57:06 »
evet sonunda çıkmş canawar kazasız belasız binmen dileği ile jant ne düşünüyorsun peki ?