Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 363843 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gtı mk1...
« Yanıtla #154 : 25 Ağustos 2007, 01:46:44 »
aynen öle oldu önün bu kdr düşeceğini sanmıyordum malum mercedes yayı vardı önceden ii tahmin edememişim :)boya planım var 2 ayay kdr olursa ön dodikleride kabartıp güzel bi görüntü çıkarmaya calışıcam...teşekkürler...

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #155 : 28 Ağustos 2007, 14:07:32 »
Hadi hayırlısı cem... Bakarsın komple bi işe girişirsin sende...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 28 Ağustos 2007, 22:46:33 »
para para para :sevgi:

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 29 Ağustos 2007, 21:08:52 »
para para para :sevgi:

Ahhhh Ahhhh Ahhh hemde ne para akı mokunu geçti benimkiside... daha toplamaya geçince akaçak paralar var.. :(

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 29 Ağustos 2007, 21:15:53 »
sen halen toplamadınmı aracı?bnm allahtan fazla bir şeyim yok renk değişmezsem en fazla camları söküp çok ufak 2yerde temizleme yapıp boyatabilirim...renk değişirsem eğer ozaman işler biraz sakat ozaman komple soydurup öle boyatırım..allahtan son boyandığında soyulup boyanmış ince tabaka olduğu için soysakta çok uğraşmayız..

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 01 Eylül 2007, 22:19:02 »
Sen öğle san komle girdimi çok uzun sürüyor yapması artık tırnak kalmadı yemekten... Kopmle söküldümü bi dünya iş çıkıyor bak nerdeyse 2 ay olacak anaca bugun boyanabildi....  Çekilen ilk macunun bile bekeleme süresi var ve 2 kere hata astarı atıldı arabaya en son çekilen astarda bi garip astar ve çok pahalı bişey boya desen kaliteli ince boya 5 kat yedi tam dandik bir boya üstten 1 katta kapatıyor ama kalite arttıkça çok ince katmanlı atılması gerekiyor valla bugun bi dünya fırça yedi boya yüzünden dükkanın hertarafıda kırmızı oldu tuvaletin deliklerine kadar :D

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 01 Eylül 2007, 22:54:11 »
bnm aracımın sol arkadan çok ufak,önden 40km ile ben vurdum ve bariyele ortalama 80km hızla sürtmekten ve kaldırıma dokunmaktan başka kazası yok...önceki sahiplerinin hepside ya aracın hastası yada vw servislerinde çalışan kişiler durum böle olunca arabanın kasası özellikle şaseleri felan çok ii durumda fazlasıyla diri...diğer bir yandanda arabanın cam önünde,sağ çamurluğun cam önüne yakın kısmında ve arka bagaj kapağından başka hiç bir yerinde pas-çürük yok yani kısaca 1günde motor indirip kaporta işinide rahatlıkla bitirebilirim..çamurluklarla oynıcam olmuşken sıfırını yaparım,bagaj kapağınıda sıfır bulursam değişcem kalır sadece cam önü oda çürük bile değil pas 1saat almaz...kısaca araba boya için hazır posizyonda nerdeyse...çamurluk içlerinde altta felan çürük vardır dersen arabanın gözükmeyecek her yeri kontrol edilip temizlendi 8-9 ay evvel konusu önceki sayfalarda mevcut görebilirsin ;)senin suan harcadığın zamanı ben önceden harcadım param olursa 1 haftada çıkarırım istersem...

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 01 Eylül 2007, 23:51:40 »
Valla çok güzel sevindim böyle bakımlı tutulmuşsa araç.... Ama cem allah seni inadırsın komple yapılıp bide boyası atıldımı harika bir araç ortaya çıkıyor sanki yıl 1980 ler ve sen arabanı sıfır alıyormuşsun gibi her civatası sökülüyor ve pası olan yerler düzeltiliyor yada değişiyor... Yani aklına ne geliyorsa yapılıyor sonra sanada bitek sıfır arabaya binmesi kalıyor... Çok güzel bir olay arabandan memnun ve sana çok aşırı bir masrafı yok ise( varsada değer mk1 için) hiç düşünmeden yaptır ve bin derim... Attığımız boya bile arabayı görenlere bu o siyah golf mü dedirtiyor resmen...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 02 Eylül 2007, 00:32:09 »
bu sıra farklı düşünceler var karar veremiyorum bir türlü keşke param olsada bunu garaja cekip hafta sonu arabası yapabilsem ama suan için olmuyor malesef.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 02 Eylül 2007, 19:22:02 »
Anaa nan millet benden foto bekliyomuş ya  :-[ :-X

Yaylar hazır :)

Eski-ön

Eski-arka

Yeni-ön...

Yeni-arka...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 02 Eylül 2007, 19:25:01 »
tabi eski ve yeni aynı açılardan cekilmeyince fark belli olmuyor ;D

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 04 Eylül 2007, 22:33:12 »
karbüratör bağlarken su karb.şapkasını bulmak için uğraştığımız kadar uğraşmadık sonunda yoğun bi tel trafiğiyle buldum ve toyota mikseriyle birlikte bağlayıp yola çıktım...performans güzel memnun kaldım yalnız balata kaçırıyor sanırım elimde sıfır bi luk olması lazım bodrumda onu takıcam olmazsa bakalım...

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 05 Eylül 2007, 11:12:17 »
Sen de doğru yolu buldun, weberci oldun :) Hayırlı olsun, güle güle gazla ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 05 Eylül 2007, 13:14:37 »
sağol kuzen ;)