Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 892375 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #1932 : 21 Kasım 2011, 19:00:43 »
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1933 : 23 Kasım 2011, 17:41:18 »
LPG yok aman olmasında zaten  :) K-Jet işi şimdilik yalan anca yaza doğru ypabilirim bişeyler Bursa'dan kopuk olduğum için elim kolum bağlı buranın sanayisi ölü durumda ben burda yağını bile değiştirtmem  :) Benim kafamda KR yada ABF GTI vardı ama bazıları tutturdu 1.4 16V diye  ;D

ben bilecikte okurken benim arabayı sanayide mehmet usta diye biri vardı.ona götürürdüm, iyi ustaydı, ufak tefek işlerini ona yaptırabilirsin.dükkanın ismini hatırlayamıorum, beraberinde birde kaportacı usta vardı, sanayi kapısından giriosun dümdüz gidiosun solda sokağın ortalarında kalıodu...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1934 : 23 Kasım 2011, 20:33:17 »
ben bilecikte okurken benim arabayı sanayide mehmet usta diye biri vardı.ona götürürdüm, iyi ustaydı, ufak tefek işlerini ona yaptırabilirsin.dükkanın ismini hatırlayamıorum, beraberinde birde kaportacı usta vardı, sanayi kapısından giriosun dümdüz gidiosun solda sokağın ortalarında kalıodu...
Daha burdaki sanayiye el atmadım abi kolay kolayda el atmam gibi görünüyor  :) Bursa'ya döndüğüm MK1'imi bırakıcam orda ya :-[

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1935 : 23 Kasım 2011, 22:26:13 »
Otoparkçılar yokken benim kızı alayım dedim camda 3 tane otopark fişi + not vardı notta yazan şu '' 16 KE 742 '' Araç sahibi sabah 8:00'dan beri burada durmaktasınız 12 TL borcunuz bulunmaktadır. 3 gün içerisinde ödeme yapmaz iseniz 62 TL cezai işlem başlatılacaktır. BİLPARK çalışan elemanlara bakıyorum belediye görevlisi değiller belli benim yaşımda elemanlar fişlere bakıyorum hiçte Bursa'daki gibi değil matbaa baskısı fişler acaba beni korkutmak için mi bu notu bıraktılar yoksa böyle bişey olabilir mi  ???

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1936 : 23 Kasım 2011, 23:31:08 »
deynekçi diye tabir edilen tipler ise kim başlatıyo neye dayanarak onu anlamadım belediyenin otoparkı ise zabıtanın yazma yetkisi var ama biliyosun
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1937 : 24 Kasım 2011, 03:06:37 »
deynekçi diye tabir edilen tipler ise kim başlatıyo neye dayanarak onu anlamadım belediyenin otoparkı ise zabıtanın yazma yetkisi var ama biliyosun
Zabıta olduğunu hiç zannetmiyorum yarın ben sıradan biri rolunde giderl elemanların ağzından laf alırım 12 TL için taklaya gelmeyelim  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1938 : 25 Kasım 2011, 22:50:54 »
BBS RS'leri satmayı düşünüyorum ama bi yandanda vaz geçemiyorum  :sevgi: Brocklar çok hoşuma gidiyo ama ATS'lere geçmeyi düşünüyorum  :tamamdir

Çevrimdışı 16HLK16

• Vw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1939 : 29 Kasım 2011, 14:58:58 »
bbs leri alayım  ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1940 : 29 Kasım 2011, 18:12:25 »
BBS RS'leri satmayı düşünüyorum ama bi yandanda vaz geçemiyorum  :sevgi: Brocklar çok hoşuma gidiyo ama ATS'lere geçmeyi düşünüyorum  :tamamdir
Senin arabaya brock gitmez bence ,bbs ve ats en güzeli , Ama bbs den şaşma bence
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1941 : 29 Kasım 2011, 20:55:53 »
bbs leri alayım  ;D
Sen git arabanın kızdırma bujilerini değiştir  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1942 : 29 Kasım 2011, 20:58:39 »
Senin arabaya brock gitmez bence ,bbs ve ats en güzeli , Ama bbs den şaşma bence
Diyosunda hacı ne bileyim  :( Yada kafamda BBS'lerin ofsetlerini arttırmak var  >:D Çok değişik projelerim varda para yok  :p Bu cuma Bursa'ya dönücem benim kızı almıycam bi daha yanıma hem biriktirdiğim parayla lip vs alırım diye düşünüyorum üzerimize mont almıyoz benzin alıp geziyoz arkadaş bu nasıl iştir ya  ;D

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1943 : 29 Kasım 2011, 21:22:15 »
gökhan valla doğru diyon arabalar bizden çok para yiyo anasını satıym :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1944 : 29 Kasım 2011, 21:30:52 »
gökhan valla doğru diyon arabalar bizden çok para yiyo anasını satıym :)
Diyorum bazen ya ulan araba bu sonuçta araba teneke+plastikten oluşuyo ona verdiğim parayı ben yerim diyom olmuyo ya olmuyo sevda işte bizdeki kıyamıyoz aga  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1945 : 03 Aralık 2011, 19:40:05 »

Dün gece Bursa'ya giriş yaptım yanımda bi arkadaşımla beraber geldik onuda evine bırakırken yeni yapılan Doğuş OTO'nun önünde bi hatıra pozu verelim dedik kızımla  :sevgi: Doğuş OTO resmen aşmış kendini yeni satış yeri mükemmel ötesi olmuş VW-Audi-Seat-Porsche hepsi yan yana AUDİ bayisinin içinde WRC tipi eski kasa Quattro vardı fotolayamadık o kadar parlaktı ki foto çekince bembeyaz oluyodu Bursa'da olanlar yada yolu Bursa'ya düşenler mutlaka uğrasın sırf bakmak için tavsiyemdir  :tamamdir