Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 892231 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #2044 : 18 Ocak 2012, 01:18:41 »
geçmiş olsun gokhan binme karlı havada arabana boşver kardeşim hayvan dolu  :o
Eyvallah kardeşim saol Allah daha beterinden saklasın büyük bişey yok çok şükür ama içim cız etti doğrusu  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2045 : 18 Ocak 2012, 01:20:14 »
gecmis olsun Gökhan

aman dikkatli ol. sen saglam kullansanda karsindaki karda kista ne yapcagi belli olmuyor

ucuz atlatmissin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2046 : 18 Ocak 2012, 01:22:45 »
gecmis olsun Gökhan

aman dikkatli ol. sen saglam kullansanda karsindaki karda kista ne yapcagi belli olmuyor

ucuz atlatmissin
Eyvallah Taner abim çok saol tesellim zaten hızlı değildim ama otobüs hızlıydı bide yan yan geldi kaçıcak yer olmayınca mecbur kırdım kafadan girse önde ne varsa götürürdü  :-[

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2047 : 18 Ocak 2012, 01:40:10 »
allah korumus

aman dikkat et zaten cok az sayida cabrio var, azaltma sayisini :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2048 : 18 Ocak 2012, 01:41:57 »
çok büyük geçmiş olsun Gökhan. forum yöneticilerinden bir yardım iste bence sen. aracının fotolarını yüklediğin bir sayfa denk gelirse bir onay penceresi açılsın. fotoğraflara bakmadan önce Maaşallah diyeceğimi, nazar değdirmeyeceğimi onaylıyorum vs gibisinden bir onay penceresi açılsın önce.  :p :p

tekrar tekrar geçmiş olsun. çok ucuz atlatmışsın. koskoca otobüs. yarım metre yanda olsan olabilecekleri düşünmek dahi istemiyorum. Maazallah.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2049 : 18 Ocak 2012, 01:51:33 »
allah korumus

aman dikkat et zaten cok az sayida cabrio var, azaltma sayisini :)
TR'deki hepsi gider bi sende bi bende kalır bence  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2050 : 18 Ocak 2012, 01:56:14 »
çok büyük geçmiş olsun Gökhan. forum yöneticilerinden bir yardım iste bence sen. aracının fotolarını yüklediğin bir sayfa denk gelirse bir onay penceresi açılsın. fotoğraflara bakmadan önce Maaşallah diyeceğimi, nazar değdirmeyeceğimi onaylıyorum vs gibisinden bir onay penceresi açılsın önce.  :p :p

tekrar tekrar geçmiş olsun. çok ucuz atlatmışsın. koskoca otobüs. yarım metre yanda olsan olabilecekleri düşünmek dahi istemiyorum. Maazallah.
Öyle bi olay olsa hiçte fena olmaz harbiden  :) Otobüsü sıyırdığıma şükrediyorum ben büyük bi olay yok çok şükür ama o sinirle otobüs şoförünü ikiye bölerdim heralde zaten bugün sabahtan mahkemem vardı beraat kararıyla saldılar 1,5 sene önce trafikte VW'ci biriyle tartıştım yakalarsam fena yapıcam dedim adam kendi gördü arabayı tanıdı 24-27 yaşlarında 3 arkadaşıyla beraber kestiler önümüzü yanımdada ikizim vardı 3'ünüde devirdik bide üzerine şikayetçi olduk çünkü onlar önümüzü kesti hakim bizi haklı çıkarttı elemanlar özür dilerdi çıktım Nizam abi bu sefer beni harbiden kesicek ya nedir senden bu çektğimiz diye  ;D Yarın sanayide lifte kaldırıcam bizim kızı ne gerekliyse sipariş geçicem yeniliycem kısmetse  :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2051 : 18 Ocak 2012, 09:10:14 »
bir şey demiyorum gece vakti kar yagısında ne işin var araba ile otobüs şöförünede kabahat bulma git evinde otur ailenle zaman geçir yada yürüyerek git
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2052 : 18 Ocak 2012, 10:32:25 »
bir şey demiyorum gece vakti kar yagısında ne işin var araba ile otobüs şöförünede kabahat bulma git evinde otur ailenle zaman geçir yada yürüyerek git
:-[

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2053 : 18 Ocak 2012, 12:03:22 »
+1

ivit
 :bekleriz: :bekleriz: :t :bekleriz: :bekleriz:

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2054 : 18 Ocak 2012, 13:27:51 »
Kardeşim çok geçmiş olsun. Hani derler ya Her şerde bir hayır vardır diye. Belki bu bir vesile, istersen komple soy arabayı bir projeye gir tertemiz birşey olsun.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2012, 13:28:07 Gönderen: GolfMk1Diesel »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2055 : 18 Ocak 2012, 13:42:55 »
Kardeşim çok geçmiş olsun. Hani derler ya Her şerde bir hayır vardır diye. Belki bu bir vesile, istersen komple soy arabayı bir projeye gir tertemiz birşey olsun.
Eyvallah kardeşim saol  ;) Şu anlık olucak iş değil o malesef öğrenci olduğum için durumlar kısıtlı kısmetse yarın bu tekerlek olayını çözüyorum  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2056 : 18 Ocak 2012, 13:46:28 »
Eyvallah kardeşim saol  ;) Şu anlık olucak iş değil o malesef öğrenci olduğum için durumlar kısıtlı kısmetse yarın bu tekerlek olayını çözüyorum  :tamamdir

Hadi hayırlısı senden böyle kaza hareketleri beklemiyoruz artık. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2057 : 18 Ocak 2012, 14:08:33 »
Hadi hayırlısı senden böyle kaza hareketleri beklemiyoruz artık. ;)
Bende benden böyle bişey beklemiyorum ama kar kış şoför dinlemiyo kızak misali gidiyosun 1-2 saat önce Mercedes'le çıktım yollar hala jilet gibi ne tuz var ne bişey düz asfalt yan yan gidiyo  :-X