Gönderen Konu: Kısa Farlarda Aydınlatma Problemi  (Okunma sayısı 3048 defa)

Çevrimdışı omerids

• Profili Görüntüle
Kısa Farlarda Aydınlatma Problemi
« : 28 Temmuz 2009, 11:45:08 »
Arkadaşlar Kısaları Yaktıgımda sanki hiç ışıtmıyormuş gibi geliyor.
Birkaç Arkadaşa sordum hatta bunlardan biri Zenon, HD, Xeon vs.. araç sistemiyapan bir müşterimdi.
Osram Night Breakerını tavsiye etti %90 daha fazla ışık felan garantisi veriyormuş felan filan.
Sonra internetten aradım  Osram Night Breaker H7 55w yazıyordu fakat satan bir firmayı aradım üzerinde 12 w yazıyormuş
ya yanlış okudu yada bayandı sekreter felan iyi yönlendiremedi.
Çifti için 60Tl dedi internette
(H7 Halojen Night Breaker 55W Tekli Karton Kutu İndirimli Ürün (%25) : 16,34 TL ) ye buldum

İç lambaları değiştireyim diyorum siz ne tavsiye ediyorsunuz?
2001 Golf 4 için   

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
Ynt: Kısa Farlarda Aydınlatma Problemi
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2009, 11:49:48 »
Niye aydinlatmasin belki sana oyle geliyordur yada ayar yerinden ayarsizdir. Bence oto elektrikciyle konus muayeneye giderken ben far ayari yaptirmistim belki ayarsizdir. Onden ayar cekiyorlar. Once elektrikciye git baktir sonra altarnatif cozum ararsin. Elektrikciden oncede gece bir duvara yaklas ve farlarinin aydinlatma posizyonuna bir bak istersen yere cok bakiyorsada aydinlatmaz.

Çevrimdışı omerids

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2009, 12:10:48 »
Muayeneden yeni çıktım  Far ayarı felanda yaptırttım fakat reno brodwayin ondan daha iyi aydınlattıgını  düşünüyorum (Kısalarda)  H7 Halojen Night Breaker 55W  bu arabalara oluyormu?

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2009, 23:23:53 »

Çevrimdışı red_bull_29

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2009, 17:14:26 »
Bendede vardı buna benzer bir sorun.Öncelikle far ayarı yapılırken golf 4 ler için muayeneye girecek arabalara ayar yapanlar uzunlarda ayar yaparlar çünkü muayenede sadece uzun farlara göre bakılır.Dolayısıylada kısa farlar genelliklede kayıktır ve iyi göstermez.sana tavsiyem bilgisayarlı far ayarı yapan ustalara gitmen ve kısa farlara göre ayar yaptırman.Çünki golf 4lerde uzun ve kısa ayrı ayrı ayarlanamıyor.ya kısa ayarlanır yada uzun.Keyifli sürüşler :)