Anket

alarm ve iç lambalar

a
0 (0%)
a
1 (100%)

Toplam Oy Verenler: 1

Gönderen Konu: iç lambalar...  (Okunma sayısı 4065 defa)

Çevrimdışı hızlıatak03

• Profili Görüntüle
iç lambalar...
« : 03 Ocak 2010, 00:19:22 »
merhaba arkadaşlar 2001 1.6 sr confort var bende. geçen gün alarm deli gibi kendiliğindne çalmaya başladı gecenin ikisinde. indim aşağı susturamadım bir türlü açıp kapadım ama yok olmuyor. aracı çalıştırdım hatta olmuyor en sonunda açtım kaportayı kablosunu kesecektim 1 saat kesmekle uğraştım olmadı. baktım orjinal alarm dokunmak isemedim ama bir yandan da ötmeye devam ediyordu. sıgortalarını çıkardım iki tane altta. tamam sustu dedim. sabah bindim bu sefer tekrar çalmaya başladı. şehrin göbeğinde susturamadım belli bir süre ilerlerdim sonra sustu kendiliğinde. servise gittim sol kapı kilidi bozuk olabilir dedi bir başka ustaya sordum uzaktan kumandadan dedi ama benim anahtarda sadece kapı açma ve kilitleme var alarmla ilgili bir düğme yokki... bir diğer surun ise sol kapı ışığı bazen yanıyor bazen yanmıyor anlamıyorum. ve iç kapılarda yanmıyor ben dokunduğumda yanıyor. yani kapılar aşıldığında iç lambalar yanması gerekiyor diyi bilyorum ama yanmıyorlar. sorunun ne olduğunu anlamadım. bana yardım ederseniz bu konuda inanın çok sevinirim iyi formalr...

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: iç lambalar...
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2010, 12:25:08 »
kapı swiçlerini kontrol ettir
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2010, 18:23:52 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2010, 12:53:14 »
Kapı swici benimde arızalı bazen kendiliginden calıyor swic arızalı olmasından dolayı aracı içerden kapı zorlanıyormus gibi algılıyor bu yüzden böyle oluyor.

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2010, 04:23:13 »
bende de aynısı var comfort 1.6 sr. kumandadan kapatma düğmesine iki kez üst üste basınca alarm devreden çıkar. dolayısıyla da yanıp sönen ışık yanmaz olur. tekrar basarsan devreye girer. anahtarla devre dışı bırakmak için de iki kez sağa doğru kilitliyorsun.
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2010, 00:22:49 »
bende de ayni sorun oldu aku bitti kurtuldum sanırım sornumuz ayni sol kapı kilidinin switch de sorun var mesela sen kapiyi actiginda ic aydinlatmalar yanmıyor ise kesin ve kesin sorun var bende buna yorumladım cunku gecen servisten ciktim banada arkadasin söyledigi gibi dediler arac kendigini kitlediginde kilit eger sorun cikartir ise öter dediler ama benim aracim 1 saat arayla ötüp durdu sabaha kadar gittim kapıları kapattim actim baktim saga sola tik yok simdi bir sorun yok eger becerirsem kapıyı dagitip cani sw bulacagim, benim ayrica bagajda da aynı sorun var acaba hangisi? :(