Gönderen Konu: kaliteli ses  (Okunma sayısı 10197 defa)

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
Ynt: kaliteli ses
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2010, 18:56:40 »
CENK bey sen bayağı bir değişiklik yapmışsın. :)
bu haliyle gayet güzel olduğu kesin.belki dinlemek nasib olur.
ben arkaları değiştireyim dedim sony nin 200 watt lık bir hoperlörü vardı onu taktırdım,
 pişman oldum :p
çünkü üzerindekilerin  sony den eksiği yok fazlası var.
ya sizin yaptığınız gibi  kaliteli takmak lazım yada hiç kurcalamamak...  :t
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı passione34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Mart 2010, 21:02:39 »
benim mp4 ün markası prolysus..70-80 lira fiyatı..ses kalitesi mükemmel...yanlız sen bişeyi yanlış anlamışsın..benim teyp arabanın orjinal teybi blaupunkt kaset çalar..bi zımbırtı var adını bilmiyorum kasetten kablo çıkıyor o kabloyu mp4 e bağlıyosun kasetide teybe takıyosun cd kalitesinde ses alıyosun..çok memnunum ben.

gecenler arkadaşa  goldstar mp3 aldık  traktan başka bişey calmıyor.pioner nanıl dvd yada mp3 olarak 200 şarkı listesini calabiliyormu bu aradakardeş senin mp4 ne markadır fiyatı falan???

Çevrimdışı krc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Mart 2010, 21:46:23 »
aklımda bi mp4 olayı var ama kablolar ortalıkta yada rcd 200 ler cok hoşuma gidiyor bu sıralar bunu taktım kafama ama anlamadığım ses cd si yazarsam eğer 20 parça ancak alıyo bir cd.rcd 200 yaklaşık mp3 cd yarat dediğimde 200 parçalık mp3 cd sini calabiliyormu

Çevrimdışı passione34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Mart 2010, 00:44:35 »
rcd 200 mp3 çalıyomu bilmem ama çalıyosa bile şarkıları tek tek atlar diye tahmin ediyorum.oda kullanışlı olmaz.ama görüntü için çok güzel olur..ben rcd 200 taktırmam çünkü arabayı otoparka koymuyorum fazla kalmaz arabada heralde duman olur ;)

aklımda bi mp4 olayı var ama kablolar ortalıkta yada rcd 200 ler cok hoşuma gidiyor bu sıralar bunu taktım kafama ama anlamadığım ses cd si yazarsam eğer 20 parça ancak alıyo bir cd.rcd 200 yaklaşık mp3 cd yarat dediğimde 200 parçalık mp3 cd sini calabiliyormu

Çevrimdışı eros

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Mart 2010, 17:07:26 »
CENK bey sen bayağı bir değişiklik yapmışsın. :)
bu haliyle gayet güzel olduğu kesin.belki dinlemek nasib olur.
ben arkaları değiştireyim dedim sony nin 200 watt lık bir hoperlörü vardı onu taktırdım,
 pişman oldum :p
çünkü üzerindekilerin  sony den eksiği yok fazlası var.
ya sizin yaptığınız gibi  kaliteli takmak lazım yada hiç kurcalamamak...  :t

oto müzik sistemlerinde sony pek tercih ve tavsiye ettiğim bir marka değil
o fiyatlara yakın olarak hoparlör düşünüyorsanız hertz in esk serisi mid takımlarını öneririm
eski aracımda kullanmıştım oldukça tatminkar sonuçlar vermişti
geçenlerde eski aracımdan söktüğüm evde beklettiğim bahsettiğim midleri bir arkadaşa sattım
kendi aracına monte etti o da ses kelitesinden çok memnun olduğunu söyledi

« Son Düzenleme: 24 Mart 2010, 17:08:25 Gönderen: eros »