Gönderen Konu: Alarmın pili bitti  (Okunma sayısı 3398 defa)

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
Alarmın pili bitti
« : 15 Mart 2010, 00:52:43 »
Merhaba Golf severler,

bu akşam başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. Arabamı park ettikten sonra uzaktan kumanda ile kilitledim. 3 saat sonra dönünce arabamı uzaktan kumanda ile açamadım. Sanirim pili çok zayıftı ve arabayı açmak için yeterli değildi. Anahtar ile açmaya çalıştığımda alarm(sonradan takılan alarm) devreye girdi. Ne yaptım ise alarmı devre dışı bırakamadım. Sonra arabayı anahtar ile kilitleyip akşam saatinde pil bulup taktırdım. Gece başıma gelse arabayı kullanamayacaktım. Bu gibi durumlar ile siz karşılatınız mı hiç? Ne yapılmasını önerirsiniz.

NOT: Bir ara uzaktan kumandanın düğmeleri ile cebelleşirken arabanın sol ön ve sol arka camları kendiliğinden açıldı. Sebebini bilen var mı?

Selamlar.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: Alarmın pili bitti
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2010, 10:59:50 »

NOT: Bir ara uzaktan kumandanın düğmeleri ile cebelleşirken arabanın sol ön ve sol arka camları kendiliğinden açıldı. Sebebini bilen var mı?

Selamlar.

camları kaldırma özelliği var mı alarmının? varsa ondan yapabilir bağlantılarını kontrol ettirmeni öneririm
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı nistelrooy33

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2010, 23:52:06 »
golflerin hepsinde vardır cam açma özelliği anahtarla kapıyı açarken anahtarı çevrilmiş pozisyonda beklettiğiniz zaman bütün camların aynı anda açılmaya başladığını göreceksiniz...

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2010, 00:11:01 »
AKü NE durumda bir baktır derim  ???