Gönderen Konu: tavan döşemesi  (Okunma sayısı 11421 defa)

Çevrimdışı antochiapisidia

• Profili Görüntüle
tavan döşemesi
« : 07 Nisan 2010, 22:01:28 »
slm arkadaşlar...arabamı yeni aldım 2000 model trendline...arabamı temizletmek için oto temizlemeye verdim ama arabamın tavanı sarktı...böyle her oto yıkamacısına aracınızı verip arabanızı mahfetmeyin...şimdi bana bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşım varmı?şimdiden herkese çok teşekkür ederim...

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
Ynt: tavan döşemesi
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2010, 22:17:50 »
hocam aynı sorun bende de olmuştu tek çözüm usta bi oto döşemecisi bulacaksın sarkanın tekrar yapışması sor kötü gösterir. 120 tl ye yaptırmıştım manisada
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2010, 22:18:23 Gönderen: redbarons »

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2010, 22:55:23 »
120 ye çok ucuz yaptırmışsın redbarons. orjinalin aynısı mı kumaşı peki. karşılaştırdın mı? tavanla birlikte yan çıtalar da değişti mi
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2010, 22:55:49 Gönderen: golge »
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2010, 23:53:42 »
abimin hondası var onunda başına geldi hemen geri gitti ve adamlar hallatmişti galiba kendide toparlıyomuş biraz.

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2010, 01:49:30 »
dostum aynı sorun babamın arabada da oldu. benim yüzümden :D (ben yıkamıştım). Geçenlerde bir yere yaptırtmış. Kaça yaptırın dedim. ona da mı para verek evlat dedi:) Nasıl yaptırmış bilmiyom ama beleş. Bence çok önemli bişey değil. tahminimce vakumlayarak yapılabilecek bişey. geçmiş olsun kardeş.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2010, 08:53:46 »
120 ye çok ucuz yaptırmışsın redbarons. orjinalin aynısı mı kumaşı peki. karşılaştırdın mı? tavanla birlikte yan çıtalar da değişti mi

yıkamacının hatası olduğu için sanayide birbirlerini tutuyorlar parayı ben ödemediğim için o fiyatı vermiş olabilir yan çıtalar dahil. orjinali tavanla birlikte yapışık geliyormuş doğuşa telefon açmıştım. orjinale yakın ve kaliteli bir ürün aldık. hatta ben kapılardaki fitilleri de ondan yaptırttım. fitilleri söküp temizlemek zor oldu ama.

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2010, 08:58:45 »
dostum aynı sorun babamın arabada da oldu. benim yüzümden :D (ben yıkamıştım). Geçenlerde bir yere yaptırtmış. Kaça yaptırın dedim. ona da mı para verek evlat dedi:) Nasıl yaptırmış bilmiyom ama beleş. Bence çok önemli bişey değil. tahminimce vakumlayarak yapılabilecek bişey. geçmiş olsun kardeş.

arabadan arabaya değişiyor. renaultların bazı modellerinde kumaş tavana yapışık mesela. ama golflerde kalın mukavva sacın üzerine yapışık döşeme. ve komple çıkartılabiliyor.  arabanın tavanına da almanlar kalın sünger yapıştırmışlar içeri sıcaklık girmesin içerideki sıcaklık soğukluk dengesi bozulmasın diye.
yani sizin anlayacağınız arabanın tavanı sonra kalın sünger sonra kalın mukavvaya benzer tavan kalıbı ve üzerine döşeme..

Çevrimdışı g_vg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2010, 09:26:20 »
sonax ın bir ürünü vardı onu alıp kendim temizlemiştim tavanı çokta iyi temizlemişti
ne sarkma nede başka bişi sadece kollarım koptu yaparken
keşke sende kendin yapsaydın

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2010, 10:05:05 »
Tavan sigara içilmiş  olduğundan baya kirliydi. Halı yıkama makinesi ile iki(ilki acemilikten alabula oldu  ;D) defa bej tavanı ve döşemeyi temizledim. . Şimdi cillop gibi. Ben sigara içmiyor ve içirmiyorum :)
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2010, 13:56:21 »
arabadan arabaya değişiyor. renaultların bazı modellerinde kumaş tavana yapışık mesela. ama golflerde kalın mukavva sacın üzerine yapışık döşeme. ve komple çıkartılabiliyor.  arabanın tavanına da almanlar kalın sünger yapıştırmışlar içeri sıcaklık girmesin içerideki sıcaklık soğukluk dengesi bozulmasın diye.
yani sizin anlayacağınız arabanın tavanı sonra kalın sünger sonra kalın mukavvaya benzer tavan kalıbı ve üzerine döşeme..
valla bahsettiğim arabanın tavan malzemesi dahil bütün malzemeleri en az benm golf kadar. kaliteli. o da alman arabası
MK-IV- Comfortline