Gönderen Konu: golf ıv veya passat 1.8t alıcam bazı sorularım olucak  (Okunma sayısı 5567 defa)

Çevrimdışı black eagle

• Profili Görüntüle
arkadaşlar polomu satıp, golf ıv veya passat 1.8t almayı düşünüyorum. donanımlar hakkında bilgi sahibi oldum ama hangi donanımda kaç beygirlik motor var bu konu hakıından yardımlarınızı bekliyorum vede motorun üzerindeki yazıdan anlaşılırmı kaç beygir olduğu.bazılarında görüyorum 1.6 SA  diyo mesela motorun üzerindeki plastikte. polo yu biraz karambole aldım beygirini falan bilmeden bu sefer öle olsun istemiyorum :tamamdir

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Ynt: golf ıv veya passat 1.8t alıcam bazı sorularım olucak
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2010, 21:48:03 »
öncelikle 1.6 SA değil SR olucak :) 2001 modele kadar olan tüm golfler 1.6 8v 102hp dir.2002 ve sonrası tüm golf 4 ler otomatikler hariç 1.6 16v 105hpdir.alırsanız en donanımlısı highline sonra comfortline pasific primeline trendline basicline takip eder 98 modellerde klima opsiyoneldi buna dikkat edin km sine motor durumuna servis kayıtlarına mümkünse almadan expertiz raporu alın boya değişen çok önemli değil sırıtmadıkça direklere zarar gelmemişse kısaca aracın kahkülü kayık görünüyosa uzak dur triger setinin değişmiş olmasına özen göster değişmemişse fiyat kıırmaya çalış debriyaj seti falan bunlar fiyatı etkiler tabi birde 1.8 20v 125hp golfler var 98 den 2000 ortasına kadr üretilmiştir GTI lar 2001 ortasına kadar 150 hp dir sonrası 180 passat 1.8T 150 hp.sportif olsun diyosan (golf için)pasific üç kollu deri direksiyon krom göstergeler krom vites çerçevesi yol bilgisayarı spor koltuklar, primelinede ona yaklaşıktır 3 kollu direksiyon ve yol.b hariç aynıdır hemen hemen koyulaştırılmış arka stoplar spor bir görüntü verir he yok ben konfor isterim diyosan highline ve comfortline bakmalısın ama konfor olarak hepsi aynıdır rahat arabadır golfler umarım açıklayıcı ve yardımcı olmuşumdur :tamamdir
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2010, 21:50:26 Gönderen: serhat »
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı black eagle

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2010, 11:04:48 »
çok teşekkürler yardımlarınız için...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2010, 12:43:14 »
1.8 T bakımlısı çok iyi olur. Debriyaj balatası düzgün ve turbosu sağlam 1.8t tam bir yer uçağı. 150Hp 210Nm çok güzel performanslı, çok kaliteli ve çok iyi yol tutan bir araç. Yanlız Passat bozuk arazi ve çukur sevmez çok yavaş gitmek gerekir oralarda
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di