Gönderen Konu: 1990 model golf mk 2 satılık  (Okunma sayısı 12490 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: 1990 model golf mk 2 satılık
« Yanıtla #28 : 15 Mayıs 2010, 17:52:37 »
Hamitim hayırlı  olsun paranın hayrını görürsün inşallah 

ama memur  iş  felan derken sakın vw den  ve  golften vazgeçme  sana bu bir  dost  tavsiyesidir.

benimde vardı  biliyon aynısının turbo dizeli  sattım  9000 Tl  ye  verdim  gittim 98  model  sıfır  hata  pego 306 platınumaldım ama 4 ay binebildim  araba çok iyiydi fakat  golften sonra  bir türlü  içime  sinmedi  ve şimdi tekrar  golfe biniyorum kafamda  rahat ruhumda

sakın memur işi  fiat  reno pego vs  alaıyım deme  inan  pişman  olursun
bekle  acele etme  sahibinden com a iyi  arabalar  düşüyor  sen gerekirse pm den paranı yaz bizde bakalım o değerde bi vw 

saygılarımla
iyi formlar
ismail
:tamamdir :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1990 model golf mk 2 satılık
« Yanıtla #29 : 15 Mayıs 2010, 18:04:22 »
Hamitim hayırlı  olsun paranın hayrını görürsün inşallah  

ama memur  iş  felan derken sakın vw den  ve  golften vazgeçme  sana bu bir  dost  tavsiyesidir.

benimde vardı  biliyon aynısının turbo dizeli  sattım  9000 Tl  ye  verdim  gittim 98  model  sıfır  hata  pego 306 platınumaldım ama 4 ay binebildim  araba çok iyiydi fakat  golften sonra  bir türlü  içime  sinmedi  ve şimdi tekrar  golfe biniyorum kafamda  rahat ruhumda

sakın memur işi  fiat  reno pego vs  alaıyım deme  inan  pişman  olursun
bekle  acele etme  sahibinden com a iyi  arabalar  düşüyor  sen gerekirse pm den paranı yaz bizde bakalım o değerde bi vw  

saygılarımla
iyi formlar
ismail

eyvallah saol bakalım bekliycem biraz nasip aslında aklım hep dizel bi ventoda ama  :sevgi:
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2010, 18:08:19 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS