Gönderen Konu: catlak direksiyon hidrolik kapağı  (Okunma sayısı 4486 defa)

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
catlak direksiyon hidrolik kapağı
« : 12 Ağustos 2010, 20:17:55 »
merhaba arkadaslar bı sorunum var 99 model 1.6 polomu satıp 98 model 1.4 sportline aldım yanlız direksiyon hidrolik kapağı catlak ve cok kücük kırık var uzerınde sorun olurmu yada bu parcayı nerden bulabılırım

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
Ynt: catlak direksiyon hidrolik kapağı
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 20:26:34 »
bi bilgisi olan yokmu :(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2010, 05:38:43 »
Kapak olarak yedek parçacıda bulabilirsin tabi.Ben radyatör su deposunun kapağını almıştım mesela.
Yakınında yetkili varsa veya İstanbul'da ki yedek parçacılarla irtibata geçersin.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2010, 19:46:33 »
Kapak olarak yedek parçacıda bulabilirsin tabi.Ben radyatör su deposunun kapağını almıştım mesela.
Yakınında yetkili varsa veya İstanbul'da ki yedek parçacılarla irtibata geçersin.
Tşkler boyle kullanmanın bı zararı olurmu ? işten gucten vakıt bulmak zor bu ara

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2010, 20:01:02 »
Basınç olduğundan hidrolik azalmasına, dolayısıyla direksiyon pompasına daha çok yük binip bi süre sonra yanmasına sebebiyet verebilir.
20 lira bişeydir pire için yorgan misali..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2010, 20:06:18 »
ok tşkler Ouzoo

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2010, 01:01:10 »
Rica ederim kazasız belasız sürüşler..