Gönderen Konu: volkswagen bi araç alcam yardım  (Okunma sayısı 2248 defa)

Çevrimdışı yilmaz80

• Profili Görüntüle
volkswagen bi araç alcam yardım
« : 03 Eylül 2010, 16:07:00 »
arkadaşlar volkwagen bora yada golf alcam fiyatları nasıl bende fiaat doblo var şuan bana yardımcı olurmusnuz yakıt tüketimi hangisi iyi ben boraya bindim golf fazla yakıt yakıyo geldi bora 120 km 25 tl yakıyor lpg osmaniyede 1800 yaklaşık bana yardımcı olursanız sevinirim  :-[

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: volkswagen bi araç alcam yardım
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2010, 16:13:22 »
bana sorarsan temiz dizel olsun golf veya borada  ugrasma lpg ile yok illa lpg dersen bagaj olayını düşün tarz diyorsan golf, klasik diyorsan bora
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yilmaz80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2010, 16:16:04 »
peki ailemle bincem sence tüplü boramı dizelmi golf dizel mi yardımcı olursan her kisineden bindim ama bora keyfini hiçbişe vermiyo golf ise küçük viraj canavarı düz yolda bora oturaklı tam binen varsa 2 sen filan ne gibi sorunları var beyin donması meşur oluyor  :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2010, 16:53:40 »
beyin donması öyle kolay kolay olmaz ( olması için ya mıncıklandı yada su kaptı bir yerlerden )

çok gezerim dersen her seferinde dizel nedeni cebini üzmez keyiflidir, yok ben gezmem takılırım kısa km lpg bir yerde avantaj saglıyor ancak ayar tutmamıs sisteme sahp lpg li araç alırsan üzülürsün ayar tutmaz ve ustalarda kurbanlık koun gibi bakarlar lpg sisteminde montaj önemli montaj iyi olmamıssa sitede bogaz kelebeği bobin vs bir sürü parça değişen çok oldu, lpg hassas bir sistem bakımdan baska oynanmaya gelmez eger lpg li araç alacaksan baya bir deneme yap ve sağlam güvenecegin kendi ustana götür yoksa bulasma, dizelde dezavanaj km olayı ve yıpranmıs olması ( motor ve yapısal olarak koltuk döseme vs ) temiz olduktan sorna korkma al agır bakım ne zaman olmus kazası olmussa ne durumda değişen olmasını takıntı etme  aracın ana yapısına zarar gelmedikten sonra çamurluk kaput kapı  bagaj kapagı değişimini göz önüne alma macun basılıp düzeltilmişten her zaman ii dir.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yilmaz80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2010, 11:53:56 »
sizin kulandıgınız araba golf mu kaç model