Gönderen Konu: GOLF 3 GTİ 2.EL FİYATLARINDAKİ DALGALANMA....  (Okunma sayısı 29708 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: GOLF 3 GTİ 2.EL FİYATLARINDAKİ DALGALANMA....
« Yanıtla #56 : 15 Kasım 2010, 17:22:39 »
1996 model aracta airbag patlması cok normal hızlı arac zaten bunlar ben bu aracı alırken benim için en önemlisi motor durumu ve şaseleriydi ustalarıma götürdüm ikisinden de tam not aldıgım için bu aracı aldım  aracta boya var tabikide ama en önemliside degişeni olmaması bunlar benim için çok önemliydi .... ben forum ortamlarını cok severim forumdan gelen birisiyim tuningcadde sitesini bilirsiniz belki o sitenin butun işlerini bulusmaları vs organize eden bendim inş bu sitede de güzel buluşmalara imza atarız pendik civarında golf gti lar varmıs ilk işim onları bulup onlarla irtibata geçmek  ve daha sonrasında burda düzenlenecek etkinliklere katkıda bulunmak güzel günler bizi bekliyo tabiri caize  xD

sen olayı yanlış anlama biz kınamıyoruz sadece fikir alışverişi yapıyoruz ama olay golf gti ise airbag patlaması pekte normal değil yani :(
Buluşalım görüşelim olaylar sadece forum ortamında değil reel hayatta devam etsin ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF 3 GTİ 2.EL FİYATLARINDAKİ DALGALANMA....
« Yanıtla #57 : 18 Kasım 2010, 00:54:54 »
sen olayı yanlış anlama biz kınamıyoruz sadece fikir alışverişi yapıyoruz ama olay golf gti ise airbag patlaması pekte normal değil yani :(
Buluşalım görüşelim olaylar sadece forum ortamında değil reel hayatta devam etsin ;)

ilk buluşmada nasipse tanışalım... ben cevre edindiysem arabam sayesinde edindim cok ta güzel dostluklar kurdum  inş bu sitede de güzel arkadaslıklar ediniriz...