Gönderen Konu: MKII -85,91 model-  (Okunma sayısı 5513 defa)

Çevrimdışı Grandels

• Can
    • Profili Görüntüle
MKII -85,91 model-
« : 07 Eylül 2010, 00:58:19 »
Arkadaşlar selamlar;

Foruma yeni üye oldum fakat yaklaşık 1 aydan beri siteyi takip ediyorum.

zamanında oluşan bir hobim var çift farlı mk2 sahibi olmak..

Yaklaşık 15 gün sonra kavuşma hayalleri içindeyim ve çok kararsız kaldım 3 yada 4 farklı oto var bakındığım.
araç karaborsa misali fiyatlar hemen hemen aynı. bunlarda ne fiyatı etkiliyor çözemiyorum
bakınıyorum.. kiminde jant lar süper fiyat 7-8 bin TL Kimi araç temiz bakımlı yazıyor fiyat 7-8 bin TL
:)
e tabi doğal olarak soruyosunuz, sen neye istiyorsun bu parayı diye,

Sevgili uzman kardeşlerim, bana güzel bir araç bulalım, limitim 7-7,5 bin TL civarında..
ve benim bulduğum bazı araçları da fikrinize sunmak isterim.
beni bol bol gezdirebilecek bir araç olsun.

Baktığım araçlardan biri bu daha yeni eklenmiş sahibinden'e   Volkswagen / Golf / 1.6 TD / ACÄ°L SATILIK ÇOK TEMÄ°Z GOLF DÄ°ZEL sahibinden.com'da

ilan bi garip geldi ben 12000 tl harcadım araca ama 7100 e satıyorum diye yazmış adam ilginç :)

ikinci ilan bu Volkswagen / Golf / 1.6 / MERAKLISINA ACÄ°L FÄ°YATINI DUSURDUM sahibinden.com'da
gözdelerimden biri ama km konusu can sıkmıyo değil ama o model e göre de çok normal gibi geliyor.

bu ilanda Volkswagen / Golf / 1.6 TD / ACÄ°L!!!! Volkswagen orjinal turbo dizel Golf-2 GTD... sahibinden.com'da
bu araç çok ama çok hoşuma gitti...

Volkswagen / Golf / 1.6 TDi Comfortline / Bakımlı Temiz Muayyer ve Ekonomik Bir Araba Arayanlara sahibinden.com'da bu ilandaki aracı görmeye gittim biraz kaporta bozuk geldi ama gezmek için ideal diye düşündüm.

baktıklarım bunlar fikir ve önerileriniz benim için çok önemli, dostlarınızdan satan var ise bilgilendirirseniz sevinirim.

Can

Saygılarımla...
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2010, 00:59:19 Gönderen: Grandels »
En yakın zamanda dizel mkII arıyor...
Bulanların, görenlerin,tavsiye arıyorum...

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: MKII -85,91 model-
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2010, 00:44:04 »
merhaba öncelıkle hoşgeldiniz. şu vermiş oldugunuz linklerde bana gore en duzgunu olan beyaz Mk2 kocaelide olan araç. ama tabi ki öncelıkle karar sızın bence piyasayı takip etmeden aceleye getirmeden kafanıza ve kesenize hangisi hitab ediyorsa onu almanızı tercih ederim. :tamamdir

Çevrimdışı 16HLK16

• Vw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2010, 01:41:56 »
 1.6  olması şart mı arkadaşım ? Benim aracı önereyim sana ? Ön takım komple elden geçti yeni parçaları takıldı. ( aks,rot,rot başı,rot mili,salıncaklar,balatalar,aks rulmanları,rotil) Lastik ve jantlar 2 aylık , Yeni şanzuman taktım GOLF orji , Lpg taktım ( km 18 kurus ) , yeni teyp ve orji alpine kolonlar taktım.2012 kadar muaynesi,borcu yoktur.Bende mayısta aldım.performas istiyorum.mk2 gti bakıyorum onun için satıp yada takas yapabilirim. Araca ait yapılan değişikleri fotoları mevcuttur.

Çevrimdışı 16HLK16

• Vw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2010, 01:43:03 »

Çevrimdışı Grandels

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2010, 02:45:06 »
methea; bana en yakın olan araç o görmeyede gittim aracın içi çok düzgün. sadece tampon biraz bozuk geldi arka tarafı. tabii güzel de kusur vardır lakin siyah araçları görünce de pek bi canım çekmedi değil hani. sahibiylede görüştüm dağ bayır ova sorun yok yolda 200 görüyorum bastığımda diyor. sanırım motor da iyi yakın olduğundan dolayı onu tercih edicem sanırım lakin ankara da adam 6500 TL ye bir araç satıyor. diğer beyaz dediğin ise aracı 6900 e bana bırakıyor. halaa tereddütteyim.  siyah olan 87 model beyaz olan 85 model :) sen olsan ne yaparsın :) ??

16HLK16
hLK;

açıkçası bende biraz hız tutkunuyum şuanda kullandığım araç golf 31,6 lpg li o yüzden pek lpg istemiyorum. gerçi o ailemin aracı.
kafam çok karışık çoook...

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2010, 09:13:30 »
abi linklere baktım eğer temiz motora bakarsan orjinalse Volkswagen / Golf / 1.6 TD / ACÄ°L SATILIK ÇOK TEMÄ°Z GOLF DÄ°ZEL sahibinden.com'da bu linkteki araç ideal bütçenede uyar 1.6td hemde
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2010, 11:31:12 »
performans :tamamdir
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2010, 11:34:39 Gönderen: barkit »
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı Grandels

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2010, 13:41:39 »
evet, buda mukemmel, ilan ı pasif duruma almışlar. Ankaradaki 6650tl olan araç için bi duşunceniz var mı?

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2010, 23:50:36 »
87 ve 85 pek de bi fark yaratmaz sana motor şase vesaire konularda çünkü baştan aşağı aynı önemli olan o 2 araçtada metal yorgunlugu olmaması benim düşüncem tabi  :tamamdir

Çevrimdışı Grandels

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2010, 03:15:11 »
bayramdan sonra param geliyor zaman yaklaşıyor heyecan içindeyimm... :) yeahhhuu...
tabi halaa karar veremedim o ayrı :S

Çevrimdışı pilotmk2

• 1991 1,6 tdi golf mk2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2010, 20:04:17 »
kardeş öncelikle hoşgeldin ankarada var bitane arkadaşımın 1991 model golf mk2 1.6 benzin & lpg set jant 4 kapılı koyu lacivert balon tamponları üzerinde çok düzgün ve masrafsız bir araç

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Eylül 2010, 20:33:25 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 21 Eylül 2010, 21:02:17 »
İlk tercihin bu olsun
Volkswagen / Golf / 1.6 TD / ACİL SATILIK �OK TEMİZ GOLF DİZEL sahibinden.com'da

ikincide bu ama dikkat et kocaeli biraz çürüme olabilir.
Volkswagen / Golf / 1.6 TDi Comfortline / Bakımlı Temiz Muayyer ve Ekonomik Bir Araba Arayanlara sahibinden.com'da

Sanırım dizel istiyor arkadaş o yüzden tek kapıda fiyatları düşüyor ama 4 kapıda fiyat artıyor dizelde.. Tabanları temiz ise karoserden korkma ama motorlarına dikkat et düzgün olsun sonra çok masraf edersin dizel araçta.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 21:03:54 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"