Gönderen Konu: Uzaktan kumanda ile arabayı anahtarla kitliyormuş gibi yapmak ???  (Okunma sayısı 5719 defa)

Çevrimdışı Golfcu

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak.

Benim araçta önceki sahibinin bağladığı bir alarm var(daha doğrusu sadece uzaktan kilitlensin diye yaptırmış öten bir parçası ve darbe sensörü felan yok.)Ben bu kumandayla nasıl aracı anahtarla kilitliyormuş gibi yaptırabilirim.Yani uzaktan kilitlediğimde hem camlar kapansın hemde o kapıdaki kırmızı ışık yansın.Bu arada adamın  o zamanki söylediğine göre kumanda sistemini aracı içerden tüm kapıları kilitlediğimiz tuşa bağlatmış. ???

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
Araç güvenlik sistemleri çok farklı fiyatlarla satılmaktadır..100 lirayada DESİ alarm var, 70 lirayada DESİ var...200 Lirayada DESİ var...ne istediğinize bağlı...

Örnek, kendi aracımda kapıları uzaktan kumanda ile açıp kapatabilen, açık camlarıda otomatik kapatan ama alarm özelliği/alarm sireni olmayan sistem istemiştim...Desi bayine gittim, bu özellikler sadece alarm sistemiyle birlikte veriliyormuş, bende sireni taktırmadım geri kana tüm özellikler aktif...Sadece alarm isteseydim daha uygun fiyatlı oluyor...

Alarm sisteminizin beyni cam kaldırmayı destekliyorsa bayiniz yapar ama %99 desteklemiyordur, yoksa sizden öncek sahibii aktif ederdi:)...Farklı ürün modellerinde her özellik olmuyor comfort ve highline gibi :)

Yeni beyin ya da komple yeni sistem almanız gerekebilir...
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2010, 14:11:47 Gönderen: cemdermen »
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
ben cenmax taktırdım desiden biraz pahalı ama gerçekten çok iyi...açık camlarda otomatık kapanıyor alarmda mevcut....daha birkaç ozellıgıde var ufak tefek
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
Aldığım sahibi 275'e yaptırmış Uzaktan kumandalı sustalı anahtar, camları kapatıyor.  Işık yanıp sönüyor ve kilitliyor. bir sene önce yaptırmış. Şu an fiyatı ne bilmiyorum.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı Golfcu

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün 80 tlye sustalısından yaptırdım kodlama dahil iyi oldu camlarda kapanıyor :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Nerde yaptirdin kardes
ADK

Çevrimdışı Golfcu

• Profili Görüntüle
@ReDDeviL Özkar Oto Elektronik ve Kumanda Sistemleri Ostimde

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Saol kardesim ama ankarada olduguna bakmamisim ;D