Gönderen Konu: baskı balata ve bir kaç genel parça değişim işçilik fiyatları-nasıl?  (Okunma sayısı 9236 defa)

Çevrimdışı argarad

• Profili Görüntüle
motor yağ ve tüm filtreler değişim: 160
baskı balata: 260
alt rotil: 2x35
amortisör takozları: 2x50
ön fren balata: 55
 ilk madde hariç diğer tümü için işçilik: 130 tl

çok mu fazla?

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Valla Motor yağının 50 TL,Filtresinin 10 TL olduğunu düşünürsek OLDUKÇA fazla...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı argarad

• Profili Görüntüle
magnatech 10-40'ı 60 tlnin altında bulamadım. 4 tane filtre değişiyor, onlara kafadan 10-15'er lira yazıyor zaten. 60 tl de işçilik alıyor.
yani sadece 60 tl yağ 10 tl filtre değil.
hadi filtrelerden geçirsin diyeyim artık da, 60 tl işçilik bunun için fazla gibi geldi bana.
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2011, 16:16:19 Gönderen: argarad »

Çevrimdışı hasoci

• Profili Görüntüle
Hocam slm, fiyatlar hakkında bilgim yok malesef ama bende yeni bakımdan çıkardım aracımı şimdi yağ gibi gidiyo maşallah, sanada kazasız belasız sürüşler dilerim  :tamamdir
96 HB 1.6 LPG Laci Polo

Çevrimdışı Mutsuz_06

• Profili Görüntüle
Alıntı
ilk madde hariç diğer tümü için işçilik: 130 tl

Sırf Baskı Balataya bu masrafı alıyorlar, gayet normal..

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
işçilik bulunduğun şehre göre değişir.
Hangi şehirdesin?

Çevrimdışı firebir30

• Profili Görüntüle
işçilik normalde arabanın motoru ne. dizelse yağ ve filitreler normal. benizli ise çok. diğer parçalarda da marka önemli. alt rotil trw ise normal delphi ise çok mesela ...

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
valla dayımın servisi var yetkılı degıl gunluk tanık oluyorum bu fıyat olayına o fıltre o adama 5 lıradan gelıyor 15 yazarlar 10 lıraya verır normalde yagları dıkkat edın kalıtelı olduguna ve kesın olarak degıstıgıne ımkanınız varsa yagınızı kendınız gıdın arastırın alın ve basında durarak bosalttırın doldurtturn yada tanıdık guvenılır bırıyse kendı aldıgınız yagı koysunlar filtrelerede dıkkat edın vw servısı degılse uydurmasyon yapabılırler cunku yan sanayı fıltrelerde bı fıltre bır kac araca aynı anda duyarlılık goterıyor bır kac ufak puruzle kullanırlar benım aıle otomotıv sektorunde cokda usta tanıdgım var sahıt oldugum konular bunlar amortısor falan arastırın yan sanayıcılerde parca fıyatlarını 50ye alır 70 yazarlar :) sıze parcadanda kazanırlar extra gıdın kendınız alın parcaları bence sonrada yaptıgı emegın ısın kıymetını bılen kazıklamayan bır usta edınız bz arka balataları degıstırıo bızım usta fren ayarları komple bakım fıltreler yag motor temızlıgı arabanın butun sorunlarını halledıyor + el frenı tabancası degıstırdı 2 lastık degıstırdı 50 tl ıscılık yazdı adam cok dedı :) guldum adama sadece emege saygı ltfn