Gönderen Konu: 6n polo yeni jant  (Okunma sayısı 2594 defa)

Çevrimdışı korurölmez

• Profili Görüntüle
6n polo yeni jant
« : 27 Ağustos 2011, 21:40:25 »
.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2011, 23:45:56 Gönderen: korurölmez »
http://

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
Golf3 orj. Teyp
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2011, 13:55:43 »
Arkadaslar bana golf3 icin orjinal teyp lazim . Bosta duranlara duyurulur... ;)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
vw golf- opel astra
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2011, 20:42:59 »
arkasalar 2001 golf ıle 2001 astra hız ver serılık konusunda golften ustun mudur?? arkadasın bırı bana oyle soyledıde astra golfu tokatlar :( ama golf rahatlık konusunda daha ıyıdır dedi......
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı bars

• Profili Görüntüle
DSG den çok çok çok uzak durun
« Yanıtla #3 : 01 Eylül 2011, 12:58:41 »
arkadaşlar 7 ileri dsg aracım var ve ön sol tekerlekte oluşan lıkır lıkır benzerinde ses nedeni ile iki defa servise gittim ve sesin dsg şanzımandan kaynaklandığını ve yapılacak hiçbirşey olmadığını bellirtiyorlar ve yaptığım araştırmaya göre bu şanzımana sahip araçların tamamına yakınında bu sorun var giderilemiyor ve bu ses belli bir km den sonra nerede ise bütün 7 ileri dsg araçlarda oluşuyor bir defa daha istanbula bir servise götürmeyi ve bu arıza giderilemezse gerekirse mahkemeye gitmeyi bile düşünüyorum  :t  birde sene sonunda garanti bitiyor ve şanzıman 15000 tl haberiniz olsun. Volkswagen satıştaki arkadaşın aracı 2000 km de ve aynı ses var, bir passat var ve onda da aynı ses var ayrıca şanzımanı komple değiştirilen bir araçta ses devam ediyor, yazılım hiçbirşeyi değiştirmiyor çok dikkat edin ve iyi araştırın sonra benim gibi canınız çok sıkılmasın  :( 
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...