Gönderen Konu: Golf IV için ikinci el Angel Far arıyorum  (Okunma sayısı 2819 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Golf IV için ikinci el Angel Far arıyorum
« : 25 Ekim 2011, 20:01:52 »
Arkadaşlar orjinal farlarımı kurcalamayıp ikinci el bir angel almayı düşünüyorum elinde olup satmayı düşünen varsa benimle irtibata geçebilir.

Fk(depo),Junyan hatta Sonar da olabilir.Junyan yada Sonar olursa merceklerini değiştiricem ayrıca.

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf IV için ikinci el Angel Far arıyorum
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2011, 22:29:48 »
Vardı bir zamanlar :)

Aydınlatma kimine göre yeterli oluyor kimine göre yetersiz... Bunlarıda dikkate al ;)
quattro

Çevrimdışı MECOO

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2011, 20:11:38 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-golf-iv-angel-far-58871105/detay/

Eski angel lı farlarımı satıyorum düşünürseniz irtibata eçersiniz. Pazarlık payı vardır.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2011, 21:57:43 »
Vardı bir zamanlar :)

Aydınlatma kimine göre yeterli oluyor kimine göre yetersiz... Bunlarıda dikkate al ;)

aydınlatma konusunda sadece depo Fk iyimiş diğerleri cidden kötü gösteriyormuş ama mercek değiştirme niyetim vardı .Bu arada mecit bey malesef h1 miş junyanlar benim xenonlar h7 o yüzden junyanıda mecburiyetten eledık teklıf için teşekkürler.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2011, 21:58:19 Gönderen: rene »

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2011, 12:07:16 »
Angel arayacağına bildiğim bir yerde MK IV R 32 farı var 375 TL fiyat uygun geldi bana Xenonlarıyla veriyor... (satmadıysa tabi)
Ben çok istiyorum aslında onları ama sanırım maddi durumdan dolayı alamayacağım.
Siteden birisine gitsin bari istersen pm at bana...

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2011, 11:13:37 »
Angel arayacağına bildiğim bir yerde MK IV R 32 farı var 375 TL fiyat uygun geldi bana Xenonlarıyla veriyor... (satmadıysa tabi)
Ben çok istiyorum aslında onları ama sanırım maddi durumdan dolayı alamayacağım.
Siteden birisine gitsin bari istersen pm at bana...

Mantıklı...
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.