Gönderen Konu: ekranda kar işareti yanıp sönüyo ve tekleme...  (Okunma sayısı 6967 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
ekranda kar işareti yanıp sönüyo ve tekleme...
« : 26 Kasım 2011, 23:52:16 »
arkadaşlar az önce saat gece 11 sularında aracıma bindim fakat bu 4 derecenin altında veren uyarıyı verdi. bu sadece bir uyarı mı yoksa dikkat edilmesi değiştirilmesi gereken bişeyler var mı ? cünkü teklemeler başladı araçta napmamız lazım.
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
Ynt: ekranda kar işareti yanıp sönüyo ve tekleme...
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2011, 00:05:51 »
arkadaşlar az önce saat gece 11 sularında aracıma bindim fakat bu 4 derecenin altında veren uyarıyı verdi. bu sadece bir uyarı mı yoksa dikkat edilmesi değiştirilmesi gereken bişeyler var mı ? cünkü teklemeler başladı araçta napmamız lazım.

kar işareti bildiğim kadarıyla buzlanma uyarısı. sıcaklık 0`a yaklaştığında veriyodu benim golfte. sadece karlı havalarda gördüm bu uyarıyı yani bi anlamı yoktur.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2011, 00:06:13 »
ha bu arada araç hareket halindeyken kendi kendine dörtlüleri bi kere yaktı sonra durdu bn o an ekrana bakıo olmasam göremezdim ama göstergelere bakıodum dörtlüleri yaktı sadece bi kere neden oldu acaba bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı MURAT0154

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2011, 18:43:01 »
ha bu arada araç hareket halindeyken kendi kendine dörtlüleri bi kere yaktı sonra durdu bn o an ekrana bakıo olmasam göremezdim ama göstergelere bakıodum dörtlüleri yaktı sadece bi kere neden oldu acaba bilgisi olan var mı ?
dörtlüler ile kar tanesinin ağlantısı yoktur. hava sıcaklığı 4 derece ve altına düştüğünde dış ortamda ve yolda buzlanma olabileceğinden dolayı kar tanesi çıkar ve ikaz anlamıda olup herhangi bir arızayı göstermez...

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2011, 16:15:57 »
teşekkür ederm bilgiler için arkadaşlar..