Gönderen Konu: mavi golf e siyah tavan olur mu sizce ?  (Okunma sayısı 16911 defa)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Ynt: mavi golf e siyah tavan olur mu sizce ?
« Yanıtla #28 : 15 Aralık 2011, 22:25:41 »
bi takım bbs ch alıp beyazlat coil tak parlak siyah folyoyla tavanı iyi bi yerde kaplat camlara ice film kapı direklerine mat siyah folyo turuncu sinyalleride parklara bağlat güzel çift çıkış eksoz ucu pasific stoplar R32 spoyler arka kelebeğe meşhur stickerimz :D tamamdır işte
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #30 : 16 Aralık 2011, 17:13:47 »
@serhat
KApı direkleri de tavan gibi parlak siyah yaparsan camlarla daha bütün durur :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 16 Aralık 2011, 23:38:38 »
haklısn :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #32 : 19 Aralık 2011, 09:41:28 »
Dah doğrusu ben yaptırırsam aklımda o var.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 19 Aralık 2011, 12:29:20 »
Cam filmi gibi uyuzluk çıkarıyor bazı "memur" arkadaşlar sıkıntı olmasın bu tavan kaplama  ???

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Aralık 2011, 20:27:34 »
Cam filmi gibi uyuzluk çıkarıyor bazı "memur" arkadaşlar sıkıntı olmasın bu tavan kaplama  ???

hiç sorma bide o sıkıntı var. daha yeni arkadaşın cam filmine ceza yazdılar 140 lira. bide arabayı baglamışlarmı ne olmuş... bendede var film yusuf yusuf gezioruz artık yolda... bide anlam veremedigim şey bu film e muaynede izin veriolar madem yasak muayeneden geçirme o zaman hafif kusurlu geçiriolar !

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Aralık 2011, 23:24:28 »
dün bi polis memuruyla konuştum .. cam filmleri 2 numaraya kadar  yasak değil dedi . tüv den onay alan bütün cam filimleri serbest ama  memur arkadaşların o anki ruh haline baglı olaraktan 30/a -31-32 . maddeler gibi maddeleri kullanaraktan ceza yazıyolar  ( araç üzerinde teknik değişiklik maddeleri )  .. aynı şekilde  araç üzerinde 2. renk işletme muhabbeti aracın %50 sini geçerse 2. renk layı oluyomuş .. araçlarımızın tavanıda  %50 yi geçmediği için tavan dan sebep 2. renk işletmeye gerek yok dedi ama  gene aynı muhabbet ruh hali :)  çok fazla  diklenmeden uslubunca hakkını savun dedi ... hakkımızı bilelimki tongaya düşmeyelim .. cunku yakın zamanda banada  ceza yazıyodu 140 tl  ama yırttık son anda :)

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 22 Aralık 2011, 00:42:20 »
Ben pazar sabahı film den Beyliküdüzü rampasında opetin önünde yedim cezayı  >:(
Sabah sabah nasıl moralimi bozdu "şerefli saygıdeğer memur beyler "  >:(
Ne kadar efendice konusmaya çalışsamda izah etmeye çalışsamda yuzume bile bakmadan arabadan evrakları alıp gitti indim arkasından gidiyorum dinlemiyor o gün film için açmışlar tezgahı kaç kişi yedi benimle beraber sayamadım bile  >:( bir beyefendi polisle gırtlak gırtlağa geldi bende ceza makbuzu yazılırken baktım her filmli aracı çevirmiyor gittim bağırdım çağırdım kafanıza göre çeviriyorsunuz diye ama ne fayda ses yok cevap veremiyor  :bekleriz:
Artık sökeceğim zaten 1 hafta süre verdiler 30/1 b den 140 tl yazıldı  :t
Bu aksamda az önce eve gelirken ekip aracı ışıklarını gördüm yolumu değiştirdim diken üstünde gitmekten usandım yeter ya  :bekleriz:  :t  
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2011, 00:45:53 Gönderen: BLaCk_VWoLf »

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 22 Aralık 2011, 09:51:50 »
valla bu dk dan sonra  hiç ugruna ceza yemeyi düşünmüyorum .. telefon rehberimi , masada yumrugunun sesi çıkacak tanıdıklarla dolduruyorum .. ee dinsizin hakkından imansız gelir misali .. oyunu  kuralına uygun oynamak lazım ... enson haddinde  kafamı bozarlarsa gider  camları lazer le karartır , tavanı piano black boyatıp ruhsata işletirim  kafalarına  vura vura  gezerim dalgama bakarım ama buna gerek kalcagını zannetmiyorum ..

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Aralık 2011, 21:25:08 »
2 hafda önce 5 cama 1 numara film çektirdim ve o günün akşamı çevirmeye girdim. memurun yanına yaklaşırken iç aydınlatmayı yakdım ve hiç durdurmadan devam ettim şansımdanmıdır nedir  :)

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 23 Aralık 2011, 02:03:42 »
bu ara çok çevrilen varmış cidden denetimleri sıkı tutuyolar. bide eskiden yalvar yakar polsin önünde sökünce bişey demiyodu şimdi gözünün  yaşına bakmadan kesiyomuş cezayı. benim camlar 2 numara umarım yakalanmayız... sanırım böyle bi çevirme anında 4 camıda hemen indirsek yırtarız belki :)