Gönderen Konu: Debriyaj Seti Değiştirme ve işçilik ücreti  (Okunma sayısı 14319 defa)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Debriyaj Seti Değiştirme ve işçilik ücreti
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2012, 14:57:54 »
valla ben onu bunu bilmem.. ben bu fiyata yaptırdım. Yok ben inanmam diyen gelir götürürüz sanayiye indirtiriz şanzımanı manzımanı bakar yeni mi takılmış iyi mi takılmış kötü mü takılmış  :saygılar

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Ocak 2012, 15:03:12 »
orjinal sachs ise bana da alalım 1 tane ;)
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2012, 15:04:39 Gönderen: umut_mk4 »
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Ocak 2012, 16:43:03 »
orjinal tabi ki, kendim aldım.. Usta alıp da takmadı yani.. Ben aldım götürdüm ustaya şunu tak dedim. Mevzu bu.. Ama sana o fiyata alamayız..
Bu fiyata alabilmen için birkaç şart var: Sanayide kayınbiraderin olacak, sanayinin en popülen kaportacısı ve malzeme tedarikçisini tanıyacaksın üçüncüsü ise orijinal yedek parça satıcısının yan dükkanındaki elektronikçi çok çok çok yakın tanıdığın olacak :) :D

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Ocak 2012, 17:51:15 »
orjinal tabi ki, kendim aldım.. Usta alıp da takmadı yani.. Ben aldım götürdüm ustaya şunu tak dedim. Mevzu bu.. Ama sana o fiyata alamayız..
Bu fiyata alabilmen için birkaç şart var: Sanayide kayınbiraderin olacak, sanayinin en popülen kaportacısı ve malzeme tedarikçisini tanıyacaksın üçüncüsü ise orijinal yedek parça satıcısının yan dükkanındaki elektronikçi çok çok çok yakın tanıdığın olacak :) :D
parcacı sana kıyak gecmıs sende bize geç bi kıyak ;)
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Ocak 2012, 11:11:05 »
sorayım bizim halil'e 160-170 arası alabilirse bi daha alayım sana. Ama aradan biraz süre geçsin olur mu?