Gönderen Konu: R32 tamponlar ve siyah angel farlar.  (Okunma sayısı 10829 defa)

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
Ynt: R32 tamponlar ve siyah angel farlar.
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2012, 22:50:46 »
dört gözle bende bekliyorum eser kardeşim nerden temin edebiliriz tamponları bide ortalama masraf ne tutuyo yardımcı olursan seviniriz..

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2012, 21:12:41 »
ben sadece arka tampon arıyorum ne kadara mal oldu, nereden temin edebiliriz...
Arka tampon tam r32 değil , r32ye benzetilmiş

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2012, 13:13:38 »
biz daha benzetilenini bulamıyoruz ki bir de orjinalini bulalım ustam :) eser kardesimiz bulmuş inş. paylaşır bizlerle de :)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2012, 13:48:40 »
Özgür doğru söylüyor,arka tampon R32 değil. Yani orjinal değil anlamında değil,R32'nin aynısı değil anlamında. Orjinalini bulmak kolay aslına bakarsan,serviste satılıyor. 2000TL civarı bir rakam olması lazım. Asıl önemli olan iyi bir replikasını bulmak zor. Gerçi onu da buldum ama alacak 10 kişi bulamadığım için getirtmedim :) Ben hep söylüyorum,bekara karı boşamak kolay... Yıllardır herkes aynı şeyi söylüyor. "var da biz mi almadık,oldu da biz mi yapmadık,Almanlar'da parça bol biz de yok vs vs vs... Bak ben ne diyorum,orjinalinin birebir replikasını buldum,hem detayları ile hem de malzeme kalitesi ile. Koskoca Türkiye'de servisteki orjinal fiyatının 3'de 1'i fiyatına alacak 10 kişi bulamadığım için getirtmedim. Bu saatten sonra var da biz mi almadık,bulamadık ki alalım takalım yapalım laflarına sadece gülüyorum :)

Orjinal tamponun güzeliiğine bakın,Özgür'ün ne demek istediğini anlayacaksınız...

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2012, 14:23:25 »
Özgür doğru söylüyor,arka tampon R32 değil. Yani orjinal değil anlamında değil,R32'nin aynısı değil anlamında. Orjinalini bulmak kolay aslına bakarsan,serviste satılıyor. 2000TL civarı bir rakam olması lazım. Asıl önemli olan iyi bir replikasını bulmak zor. Gerçi onu da buldum ama alacak 10 kişi bulamadığım için getirtmedim :) Ben hep söylüyorum,bekara karı boşamak kolay... Yıllardır herkes aynı şeyi söylüyor. "var da biz mi almadık,oldu da biz mi yapmadık,Almanlar'da parça bol biz de yok vs vs vs... Bak ben ne diyorum,orjinalinin birebir replikasını buldum,hem detayları ile hem de malzeme kalitesi ile. Koskoca Türkiye'de servisteki orjinal fiyatının 3'de 1'i fiyatına alacak 10 kişi bulamadığım için getirtmedim. Bu saatten sonra var da biz mi almadık,bulamadık ki alalım takalım yapalım laflarına sadece gülüyorum :)

Orjinal tamponun güzeliiğine bakın,Özgür'ün ne demek istediğini anlayacaksınız...

ustam cok haklısın taşın altına herkezin elini koyması gerekiyor artı siz bi ön ayak olmuşsunuz takip ettiğim kadarıyla ama o bnde istiyorum diyenler ortada yok gibime geldi :) belki birazda organizasyon eksikliğidir. iyi bir organizasyonla bu iş halledilebilir. oraya sadece bende istiyorum yazmakla olmuyor :)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Şubat 2012, 14:31:59 »
önden kapora niyetine 3-5 bişeyler verirsiniz, listeye öyle adınızı yazdırır alırsınız, gani bence çok haklı