Gönderen Konu: hangi istasyondan lpg alıyorsunuz yada hangisini tavsiye edersiniz ?  (Okunma sayısı 15396 defa)

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
ben opetten alırım sürekli kartım da da bu arada 15 tl birikti :D
şaka bi yana
babam termo diye bi istasyonda doldurdu depoyu hemen hemen aynı litre fiyatı onunla 250 km anca gitti
fakat opetten alıyorum 250 km yaptım eve geldim arkasından bir de 40 km yaptım gaz bitti :)
ama gönül ister ki shell den bp den almak onlarda cok uzak kalıyo bana opet için bile 20 km yapıyorum :D 50 liralık alıyorum yarısı yolda bitiyor :D
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı erdm805

• Profili Görüntüle
arkadaşlar bu gazların hepsi aynı ancak içlerideki katkı oranı ve yanıcı maddeoranı farklılık gösteriyor. ben sadece aygaz da sabahları gaza geçerken tekleme yaşadım başka marka almaya başladım aracım kendi kendine düzeldi, shell istayonuda çalıştım denetimleri çokgüzel ama birçok marka aldımgeelde ayı km yaptım bide yakıtı fiyat olarak değil lt başına km olarak hesaplayın. fiyat her yerde farklı olabilir. beim kanımca bp gaz biraz daha iyi gibi

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
ipragaz diyorum bulamadın shell oda yoksa opet. etimesgut otoban çıkışındaki shellin içinde ipragaz var, otarafa gideceğim zaman depoyu boşaltmaya bakarım sırf ordan gaz almak için. ciddi ciddi benim araba benzinde o kadar gitmiyor desem abartmamış olurum heralde
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım 20tl lik gaz almış opetten resmen hava basmışlar hemen bitti dedi istasyondan istasyona fark var demek ki.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
opette bende bazen öle oluyorum 30 lira koydurdum geçen ışık kırmızıdaydı gazı koydu adam hala kırmızıda ne ayak bu dedim ya ?
This is the best one until we make a better one.......