Gönderen Konu: SU ALDI  (Okunma sayısı 4470 defa)

Çevrimdışı barguss

• Profili Görüntüle
SU ALDI
« : 24 Şubat 2012, 10:39:26 »
aracın sol ön ve sol arka paspasları altına geçecek kadar su almış. sağ taraf kuru, koltuklarda tavanda başka yerde ıslaklık yok arabanın kapıları kapalıyken üzerine su döküp kontrol ettim sızan bir yer de göremedim... bulunduğum yerde son 1 haftadır yağış yok arabayı da yıkatmadım
yalnız ıslaklığı farkettiğim gün aracımı çekmişlerdi bununla bir alakası olabilir mi acaba?yoksa nereden almış olabilir?
teşekkürler

Çevrimdışı orhan yılmaz

• Profili Görüntüle
Ynt: SU ALDI
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2012, 10:48:08 »
yağış yoksa sorunu alt taraftan aramanızı tavsiye ederim.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2012, 11:08:58 »
daha önceden olan yagıslardan dolayıdır şimdi farketmiş olabilirsiniz.

silecekleri söküp orada ki plastik parçayı çıkarıp, arabanın sol ve sag tarafında ki giderleri temizleyin daha sonra çamurluk davlumbazları içinde kanallar var onlar zamanla tıkanmış olabilir orayıda bir tel ile klavuz yaparak onları açık arabanın iki tarafında maşpiyel içinden gecen kanallardır. bu arada arabanızda sunroof var mı
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2012, 22:30:57 »
daha önceden olan yagıslardan dolayıdır şimdi farketmiş olabilirsiniz.

silecekleri söküp orada ki plastik parçayı çıkarıp, arabanın sol ve sag tarafında ki giderleri temizleyin daha sonra çamurluk davlumbazları içinde kanallar var onlar zamanla tıkanmış olabilir orayıda bir tel ile klavuz yaparak onları açık arabanın iki tarafında maşpiyel içinden gecen kanallardır. bu arada arabanızda sunroof var mı

üstad benimkinde sunroof mevcut bende de su problemi olmuştu.sunroofun bu su için nasıl bir tehlikesi var?nerelerinden alır?

Çevrimdışı glowface

• Denizli Gölge Köpek Çiftligi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2012, 22:47:02 »
aynı sorunu bende yaşadım.birgün şiddetli bir yagışta aracımın sag tarafı göl olmuş.hemen sanayiye koştum denizlinin en büyük oto cam firmalarından birine gittim adam ön cam dan almış dedi. havanın sıcak oldugu bigün getir ön camı söküp slikon cekelim dedi.güvenemedim adama baska biyere gittim oda aynısını dedi.kaportacı bi arkadas var onun yanına gittim baktı ön cama senın ön cam fabrika çıkısı yani hiç sökülüp takılmamış bu camdan su alma şansı asla yok dedi.sunroofa baktır dedi.gittim sunrofcuya adam sunroftan almış tahliye boruları tıkanmıştır onları temizlemek gerek dedi.tavan döşemesini sökcez sunrofu sökcez dedi 200 tl para istedi.yaptırmadım çıktım sanayide başka bir arkadasımın yanına gittim.gel dedi benim sunroftan anlayan bi arkadasım var ona gösterelim dedi.gittik adam baktı etti.arabanın altına egildi 4 taraftanda o tahliye borularının oldugu yerle oynadı bişeyler yaptı borular tıkanmış su aktı temizlendi,tamam dedi güle güle.10 tl attım adama.sorunum çözüldü ogünden beri su almıyo aracım megersem bukadar basitmiş.şerefsizler benim camı söküyolardı sunrofu söküyolardı.

Çevrimdışı realist52

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2012, 21:33:45 »
aynı sorun bende yaşadım ön taraftaki gider tıkanmış söktür temizlet sorun kalmaz