Gönderen Konu: illere göre tamirci ve çekici numaraları  (Okunma sayısı 2765 defa)

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
illere göre tamirci ve çekici numaraları
« : 15 Mart 2012, 19:18:18 »
yolda kalan arkadaşların kullanabileceği tarzdan, güvenilir golf IV tamirci ve uygun fiyat verebilecek çekici numaralarını site üzerinden listelesek nasıl olur?
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
Ynt: illere göre tamirci ve çekici numaraları
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2012, 21:04:04 »
çok güzel olurr fakat şöyle bi durumda var ben düzcede yaşıyorum ve düzcede usta arıyorum ama ADAM GİBİ usta şimdi ben kendi memleketimde bulamamışken uyduruk adamlarıda buraya yazıpta kimseyi madur duruma bırakmak istemem  :-\ diyer açıdan bakılırsa güzel düşünce  :tamamdir

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2012, 09:52:13 »
cece duman arkadaşım bende düzceliyim düzcede yeni sanayide iyi bir usta var yanılmıyorsam ikinci sokakta adam sırf alman arabalaına bakıyor ben hep ona giderim ismini şimdi hatırlayamadım. hatırlarsam size söylerim. uzun boylu sarışın bir arkadaş
kerim_dikmen

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2012, 22:20:54 »
kerim adım emrah bir gün görüşelim istersen bi çay içeriz bu arada bahssettiğin kişi memduhmu yada öyle bişey olması lazım şimdi çocukları bakıyo diye biliyorum doğru kişidenmi bahsediyoz onuda bilimiyorum ama benim de ciddi usat sıkıntım var paramla iş yaptıramıyorum  ???