Gönderen Konu: Amerikan park  (Okunma sayısı 9806 defa)

Çevrimdışı Apaydin

• Profili Görüntüle
Amerikan park
« : 17 Ekim 2011, 14:10:50 »
Slm arkadaşlar. Bu konuyu başka bölümde okumuştum bizim forumada taşımayı istedim. Tamponlarda çok şık duruyor bulmamız mümkünmü tr de. Bu adresde vardı ama satılmış ve fiyatıda varmış baya.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-vw-golf-mk4-tampon-citasi/pasif-ilan/
Sadece sinyal var ama oraya montajı maharet ister. Sinyal için adres.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-amerikan-park-on-tampon-sinyali-farkli-olmak-isteyenlere-56397537/detay/

http://img703.imageshack.us/img703/5855/27062010094r.th.jpg
VW GOLF KADAR ZEVK VERSEYDİN, VİTES YERİNE ELİNİ TUTARDIM

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Amerikan park
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2011, 13:27:18 »
geçen aylarda satışı gerçekleşmişti bu sitede. tam olarak hatırlamıyorum ama 150-200 tl arası bir fiyata el sıkışmışlardı. çıta+sinyal. gerçektende sinyali o çıtaya yerleştirmek maharet ister. yoksa bende düşünebilirdim..

Çevrimdışı Apaydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2011, 14:32:43 »
Evet 200 tl fiyat yazmıştı ama kaça anlaştılar bilmiyorum, zamanım olsa tampon çıtası ve sinyali alıp uğraşmak istiyorum açıkcası. Olmazsa yazık olacak onun için varmı hazırı diye uyguna bir girişim yapayım dedim.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2011, 20:27:10 »
Daha bu arabayı almadan önce amerikan verisyonlarında görüp vay be dediğim sinyaller fakat kesme biçme tesisat çakme işini gözümde büyüttüğüm için vazgeçmiş oldugum bir proje.Ebay de 15-20 $ a satılan ürünler bunlar alırsanız (smoke)Füme yada sarısını alın beyazı çenç duruyor.

Çevrimdışı Apaydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2011, 22:17:54 »
Uğraşmayı göze alacağımda sonrasında elektrik bağlantısı role falan sorun olurmu diye başlamıyorum. Füme veya sarı güzel olur da gerçi benimde çamurluk sinyalim beyaz dolayısıyla beyaz uyumlu olmaz mı?

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2011, 20:23:07 »
Yabancı ulkelerde millet nasıl iptal edecem diye ugrasıyormus.bu bir duyum sahsen bende istemem.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2011, 21:37:14 »
Uğraşmayı göze alacağımda sonrasında elektrik bağlantısı role falan sorun olurmu diye başlamıyorum. Füme veya sarı güzel olur da gerçi benimde çamurluk sinyalim beyaz dolayısıyla beyaz uyumlu olmaz mı?

dostum benim farlar xenon çamurluk sinyalimde sarı lad var parka bağlı,sinyallerimde amerikan sinyal kısık sarı yanıyor parka bağlı sinyali yakınca kuvvetli yanıp sönüyor tavsiye ederim angelde var aracında iyi durur bence amerikan parkın özelliği zaten sarı olmasıdır heryer bembeyaz oldumu ufo gibi oluyor ben hiç sevmiyorum ama senin hoşuna gidiyorsa beyazını alabilirsin zevk meselesi.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2011, 21:38:37 Gönderen: rene »

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2011, 21:56:32 »
Ah be kardesim su resimdeki far içi turuncu sinyali yapıp birde karart far içi cerceveyi.
Yada asagıdaki gibi bir gunduz farı yap.Bırak su yan parkı vazgec.

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 16 Kasım 2011, 21:56:46 Gönderen: hakkihakan »
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Kasım 2011, 22:03:37 »
Bu sisli Hellaların sinyal kısmı sönükkende daha bi turuncu duruyor bende hasta oluyorum ona ;) amma led dedinmi Golf ten soğurum şahin işi fabrika çıkışı olan alman arabaları Audi,merc hariç yakışan hiçbir araç yok hatta arabayı beğensem led varsa kafamı çeviriyorum söylenerek :)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Kasım 2011, 22:18:17 »
Bende led olayında aynı dusuncedeyima ma.tampon parkından yinede iyidir birader.Ayrıca o sinyali yapacam yakında orjinal farın uzerine.sinyal kapagı takacam içine.yuvarlak

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2011, 22:20:01 »
nerde bulcaksın bende alayım ondan çok değiştiriyo arabanın bakışlarını

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2011, 19:08:22 »
On farın içindeki sinyal turuncusunu Birol arkadasımız yapmıs ona danısacagım bakalım nasıl yaptı.

« Son Düzenleme: 17 Kasım 2011, 19:09:13 Gönderen: hakkihakan »

Çevrimdışı ugur_seyhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Mart 2012, 08:47:00 »
bir sayı belirtebilirseniz fiyat çıkartayım hemen tampom parkları için?