Gönderen Konu: RUTİN BAKIM MASRAFLARI  (Okunma sayısı 5838 defa)

Çevrimdışı mhusmen

• Profili Görüntüle
Ynt: RUTİN BAKIM MASRAFLARI
« Yanıtla #14 : 23 Mayıs 2014, 12:23:20 »
anlaşılan o ki triger değişimi çok önemli ve emin ellerde yapılması şart. Sanırım gözü karartıp 1000 tl vermek en iyisi. En azından yetkili servislerde işin çok daha standart olarak yapılabileceğini düşünüyorum. Edincol arkadaşımızın göndermiş olduğu faturaya bakınca fiyatlar da yüksek ama normal gibi..

Hem triger seti kaç defa değişecek ki,kar yapıcam derken hepten batırmak var işin ucundai. ???

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
Ynt: RUTİN BAKIM MASRAFLARI
« Yanıtla #15 : 23 Mayıs 2014, 12:37:09 »
anlaşılan o ki triger değişimi çok önemli ve emin ellerde yapılması şart. Sanırım gözü karartıp 1000 tl vermek en iyisi. En azından yetkili servislerde işin çok daha standart olarak yapılabileceğini düşünüyorum. Edincol arkadaşımızın göndermiş olduğu faturaya bakınca fiyatlar da yüksek ama normal gibi..

Hem triger seti kaç defa değişecek ki,kar yapıcam derken hepten batırmak var işin ucundai. ???
ben kar ettim  ;D ;D ;D
ancak malzemeden kar ettim işçilikten yarın başka ustaya tekrar yaptırıp zarar edecem  :D :D :D
şerefsiz tamirci anlamıyon ne elliyon güzelim stabil çalışan arabaya.bende suç tavsiyeye uydukta gittik.tavsiye edenler malsa benim suçum ne.